Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 13.02.2022 o 13:51, agat21 napisał:

Zapłacę za wizytę u weta, za prześwietlenie łapy, za cokolwiek, żeby tylko pies otrzymał pomoc.😭

Bardzo skromnie, ale też się dołożę. Nie mogę spokojnie myśleć o tym jak biedak cierpi  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 13:51, agat21 napisał:

Zapłacę za wizytę u weta, za prześwietlenie łapy, za cokolwiek, żeby tylko pies otrzymał pomoc.😭

 

Dnia 13.02.2022 o 13:53, Isiak napisał:

Dołożę się!

 

Dnia 13.02.2022 o 13:56, elik napisał:

Bardzo skromnie, ale też się dołożę. Nie mogę spokojnie myśleć o tym jak biedak cierpi  😞 

Poprosze Martę o konto. Zaraz dowiem się jak wygląda sytuacja z wizytą u weta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 15:24, Poker napisał:

Ja też dołożę obojętnie ma co. 

Zaraz wysle konto Marty Alicji.

Pytałam ją o tego onka. Jest młody, niewykastrowany. Prowadzony na smyczy warczał na innego psa. Dobrze, ze chociaz pojadą do normalnego weta zaopatrzyć tą łape, bo pewnie trudno bedzie o jakiś tymczas w zapsionym miejscu. Nie wyobrażam go sobie cierpiącego w takim stanie na łancuchu.

Link to comment
Share on other sites

Marta Alicja wysłała mi filmik juz bez gipsu. łapa wygląda naprawde źle. Jest całkiem bezwładna, majta się w ruchu. Wydaje mi się, że najlepiej byłoby do dobrego lekarza jechac i w razie potrzeby zrobić operację i gwoździować, bo wygląda źle. Miałam sunię ze złamaniem w jednym miejscu i wyglądało to całkiem inaczej. Nie majtała się w ruchu w kazda stronę. To duzy, młodziutki pies, trudno mu będzie bez sprawnej kończyny.

Link to comment
Share on other sites

Strach myśleć, jak Onek cierpi przez tę łapę 😞 Oby jutro trafił do sensownego weta. Takiego, który będzie w stanie łapę uratować i prawidłowo leczyć. Mój przelew poleciał. Zadzwoniła też do mnie niezastąpiona pani AniaGR, też prosiła o numer konta, jutro coś przeleje na Oneczka. Serdeczne dzięki 🌷💜❤️🧡

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...