Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Wysłałam zdjęcie Argo z nowego domu do p. Małgosi do Łodzi i od razu telefon, że też już chcą Almę, że nie mogą się doczekać:)

Dzisiaj miałam dwa zapytania o Aurę z Warszawy,  obie rodziny zrezygnowały jak powiedziałam,  że prawdopodobnie wyrośnie na sporą sunię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 22:45, Tola napisał:

Wysłałam zdjęcie Argo z nowego domu do p. Małgosi do Łodzi i od razu telefon, że też już chcą Almę, że nie mogą się doczekać:)

Dzisiaj miałam dwa zapytania o Aurę z Warszawy,  obie rodziny zrezygnowały jak powiedziałam,  że prawdopodobnie wyrośnie na sporą sunię.

Cudownie, że rodzina z Łodzi tak czeka 🙂 To wzruszające. 

Link to comment
Share on other sites

Ojjj, myślałam że Pani uważnie przeczytała ogłoszenie i sprawę adopcji przemyślała. No cóż, dobrze że ktoś pomaga uświadamiać, że szczeniak sam się nie wychowa.

Ale dobrze, że Pani od Almy czeka 🙂

Wieści od Argo wzruszające. Wygląda na to, że dobrze zniósł zmianę domu ♡.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 21:25, Alaskan malamutte napisał:

Argo rozrabia w domku jak zając w kapuście! stresu związanego z przeprowadzą wcale nie widać. Wychodzi na spacerki, załatwia co trzeba, ale w domku tez nieźle podsikuje. Gryzie wszystko i wszystkich jak pirania. 

Mam zaproszenie, we wtorek go odwiedzę.  

czyli szczęśliwy i zdrowy  dzieciak ❤️ :) 

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dzisiaj razem z TŻtem u Rodzinki. Dianka przywitała nas serdecznie, ale zaraz poszła na kanapę. Baaaardzo mnie wzrusza, przypomina z charakteru mojego psiego staruszka: dobra, spokojna, łagodna 🥺 Jest też drobna i ciężko mi uwierzyć, że mogłaby ważyć z 25kg. Na moje oko, podobnie jak Alaskan ona wygląda na maks z 18kg. Ona jest niewiele większa od mojego staruszka (on ma niecałe 40cm w kłębie). Sięga pod kolano. Maluchy były ważone, Drops waży 6kg, Aira czyli najdrobniejsza 3kg. Wysokie są Drops i Ada (Ada ma długie łapy, Drops jest masywny). Reszta drobniejsza, na razie tak z 28cm w kłębie (są wielkości porównywalnej do mojego osobistego psa). Pazurki mają ostre, do obcięcia.

Dzieciaki cudne. Alma bardzo spokojna, zrównoważona, pieszczotliwa. Aira samodzielna, zrównoważona I dość spokojna. Ada przytulak do mamy, ale i zadziora do rodzeństwa. Drops atencyjny, ale i prowodyr psot 😉 Serca najbardziej skradła mi Aura i Aira. Obie na kolanach u mnie, rozcałowane. Baaardzo też podobne wagowo i wyglądowo. 🙂 Alma ma cudowny charakter i rodzina będzie nią zachwycona 😍

Zrobiliśmy trochę zdjęć (około 100), ale musimy na spokojnie usiąść do laptopa. Ciężko zrobić zdjęcia, bo kiedy tylko się kuca to maluchy są już na kolanach. Akurat kiedy przyszliśmy maluchy szły spać, Ada I Aira wtulone w mamę, więc nie mieliśmy jak wziąć Diankę na spacer na zdjęcia. 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 21:25, Alaskan malamutte napisał:

Argo rozrabia w domku jak zając w kapuście! stresu związanego z przeprowadzą wcale nie widać. Wychodzi na spacerki, załatwia co trzeba, ale w domku tez nieźle podsikuje. Gryzie wszystko i wszystkich jak pirania. 

Mam zaproszenie, we wtorek go odwiedzę.  

❤️ ❤️ ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 16:33, Tyśka) napisał:

Byliśmy dzisiaj razem z TŻtem u Rodzinki. Dianka przywitała nas serdecznie, ale zaraz poszła na kanapę. Baaaardzo mnie wzrusza, przypomina z charakteru mojego psiego staruszka: dobra, spokojna, łagodna 🥺 Jest też drobna i ciężko mi uwierzyć, że mogłaby ważyć z 25kg. Na moje oko, podobnie jak Alaskan ona ma maks z 18. Ona jest niewiele większa od mojego staruszka (on ma niecałe 40cm w kłębie). Maluchy były ważone, Drops waży 6kg, Aira czyli najdrobniejsza 3kg. 

Dzieciaki cudne. Alma bardzo spokojna, zrównoważona, pieszczotliwa. Aira samodzielna, zrównoważona I dość spokojna. Ada przytulak do mamy, ale i zadziora do rodzeństwa. Drops atencyjny, ale i prowodyr psot 😉 Serca najbardziej skradła mi Aura i Aira. Obie na kolanach u mnie, rozcałowane. Baaardzo też podobne wagowo i wyglądowo. 🙂 Alma ma cudowny charakter i rodzina będzie nią zachwycona 😍

Zrobiliśmy trochę zdjęć, ale musimy na spokojnie usiąść do laptopa. Ciężko zrobić zdjęcia, bo kiedy tylko się kuca to maluchy są już na kolanach. Akurat kiedy przyszliśmy maluchy szły spać, Ada I Aira wtulone w mamę, więc nie mieliśmy jak wziąć Diankę na spacer na zdjęcia. 

 

❤️ ❤️ ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 20:22, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj miałam dwa telefony o Adę. 

Dwie rodziny z malutkimi dziećmi...Wiem, że inni im odmawiają adopcji, ponieważ pan się wygadał, że to jego  kolejny telefon o szczeniaka....

 

przynajmniej szczery człowiek, nie "kombinator" jak wielu dzwoniących / piszących na OLX

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 20:22, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj miałam dwa telefony o Adę. 

Dwie rodziny z malutkimi dziećmi...Wiem, że inni im odmawiają adopcji, ponieważ pan się wygadał, że to jego  kolejny telefon o szczeniaka....

 

Całe szczęście, że inni też myślą. Czy pan zrozumiał w czym problem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 20:47, Alaskan malamutte napisał:

Nie...poprosił o ankietę...jestem załamana....

Asiu, szczeniaki to najtrudniejszy "materiał" do ogłaszania. Szczerze podziwiam Twoją cierpliwość i umiejętności komunikacji z ludźmi. Nie załamuj się, bo jak Ty się załamiesz, to już nie wiem co będzie..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 20:50, agat21 napisał:

Asiu, szczeniaki to najtrudniejszy "materiał" do ogłaszania. Szczerze podziwiam Twoją cierpliwość i umiejętności komunikacji z ludźmi. Nie załamuj się, bo jak Ty się załamiesz, to już nie wiem co będzie..

Agatko, muszę na cito zabrać ze wsi psa, który wisi na łańcuchu!!!😭

Pies nie miał kropli wody ani jedzenia!! Pan po udarze, sam sobie ledwo radzi, zapomina o karmieniu psa...Nakarmiłam, postawiłam w wiaderku czysta wodę, jutro do niego pojadę....

On zamarznie....jesli mu nie pomogę...tylko gdzie go zabrać?? 

Głowa mi puchnie😭

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 20:54, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, muszę na cito zabrać ze wsi psa, który wisi na łańcuchu!!!😭

Pies nie miał kropli wody ani jedzenia!! Pan po udarze, sam sobie ledwo radzi, zapomina o karmieniu psa...Nakarmiłam, postawiłam w wiaderku czysta wodę, jutro do niego pojadę....

On zamarznie....jesli mu nie pomogę...tylko gdzie go zabrać?? 

Głowa mi puchnie😭

 

Pies duży czy mały?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...