Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

Laima ma dom 🙂 Na razie potrzebne są jeszcze kciuki mocno zacisniete, bo to dom z 3 kotami, wiec Laima musi z nimi się dogadać.  U nas z kotami była tylko pod kontrolą w naszym towarzystwie , no i nasze koty nie uciekają przed psami. Ona je lizała po nosach. Jednak zdecydowaliśmy się zaryzykować, bo nic nie traci, najwyżej wróci a może zyskać. Laima jest bardzo towarzyska, zrobiła ogromne postępy od przyjazdu. Z odskakujacego wypłoszka przeszła drogę do miłego, bardzo towarzyskiego psiaka. Rzadko ostatnio byla z Martim i reszta, przeważnie cały czas mi towarzyszyła. Będzie mi jej naprawde brakować, ale życzę szczęścia naszej dziewuszce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 18:25, Jaaga napisał:

Laima ma dom 🙂 Na razie potrzebne są jeszcze kciuki mocno zacisniete, bo to dom z 3 kotami, wiec Laima musi z nimi się dogadać.  U nas z kotami była tylko pod kontrolą w naszym towarzystwie , no i nasze koty nie uciekają przed psami. Ona je lizała po nosach. Jednak zdecydowaliśmy się zaryzykować, bo nic nie traci, najwyżej wróci a może zyskać. Laima jest bardzo towarzyska, zrobiła ogromne postępy od przyjazdu. Z odskakujacego wypłoszka przeszła drogę do miłego, bardzo towarzyskiego psiaka. Rzadko ostatnio byla z Martim i reszta, przeważnie cały czas mi towarzyszyła. Będzie mi jej naprawde brakować, ale życzę szczęścia naszej dziewuszce.

Bardzo się cieszę, dużo miłości suniu:).

A dzisiaj zadzwoniła bardzo sympatyczna pani z okolic Wrocławia w sprawie Laimy.

Szkoda, że Lonia goni koty, bo już by miała  wymarzoną rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Laima ponoć nieźle sobie radzi. Cieszę się bardzo.  Mam nadzieję że ogarnie zmiany, bo to bystra i inteligentna sunia. Podobno tylko boi się windy i chyba nie chce zostawac sama z tego, co zrozumiałam. Juz rano pytałam o nią jak nawiedzona, bo od wczoraj cały czas myślę o niej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po jej wyjeździe.mam problem z Oreo i Martim. Ciągle się ścinają i żaden nie popusci. Marti jest duży, przywala Oreo do ziemi, ma najeżony grzbiet, a ten nie odpuści i wijąc się pod nim, go gryzie. Dzis juz ich trzy razy rozdzielałam. Przy Suvi sa zgodni, w domu chodzacy konflikt. Wczesniej wkraczała do nich Laima i byl spokój. Przydałaby się kastracji Martiego, żeby nie doszło w końcu do nieszczęścia. Tylko skąd wziąć min.300 zl ? Oreo jest tak zajadły i nikomu nie popuści, mimo że jest najmniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 20:56, Poker napisał:

No to jest problem.

Czy Oreo jest wykastrowany?

Tak, w schronisku, ale zachowuje się jakby nie byl. Za sukami z cieczką głupieje i stale usiluje kopulować, z psami się ścinają. Wczesniej z Laimą, bo chcial ja kryć, a ona dostawała wścieku i go gryzła,  teraz z Martim. Marti dojrzewa, rozrasta się i mężnieje.  Jeśli dłużej się zasiedzi to nie wiem jak ogarnę tą małą zaczepną pchłę. Marti jest spokojny, tylko juz nie da sobie w kasze dmuchać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 11:13, Jaaga napisał:

Laima ponoć nieźle sobie radzi. Cieszę się bardzo.  Mam nadzieję że ogarnie zmiany, bo to bystra i inteligentna sunia. Podobno tylko boi się windy i chyba nie chce zostawac sama z tego, co zrozumiałam. Juz rano pytałam o nią jak nawiedzona, bo od wczoraj cały czas myślę o niej.

 

Dnia 31.10.2021 o 19:32, Jaaga napisał:

Laima w nowym domu robi postępy i szybko uczy się. Oby jeszcze Martiemu trafił się fajny dom. Foteczki Laimeczki .

image000003(2).jpg

image000000(14).jpg

image000002(3).jpg

                                   ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Ukraińskie przedszkole: Marti i kotka Nastya nadal czekają a Laima ma dom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...