Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

11 godzin temu, Tola napisał:

Cieszę się, ze pani dotrzymała słowa i zadzwoniła, oby był dalszy ciąg!

Jak sunia pojedzie do malagos, to będzie bliżej stolicy...

Być może nierozumiale napisałam. Pani nie zadzwoniła jeszcze. Za to napisała do mnie na olx Pani z Zamościa, była zainteresowana, podesłała swoje namiary na Facebook (ma małego czarnego psiaka), ale po wysłaniu filmiku niestety się nie odezwała. Może obie Panie muszą się namyślić, czekam cierpliwie.

EDIT: Nie zrozumiałam, to ta sama Pani.

To prawda. Byłoby zdecydowanie łatwiej o dom.

11 godzin temu, elik napisał:

Trzymam kciuki za ciąg dalszy  🙂

Kciuki potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, ewu napisał:

To trzeba na cito zorganizować zabranie małej, jest tam sporo wspaniałych Ludzi z dogo i jeśli malagos ją przyjmie stanąć na głowie i zawieźć Myszkę. Sterylka to naprawdę drugorzędna sprawa.

Najpierw trzeba ją uratować. Może Tola  pomoże, może Murka zgodzi się przyjąć ja na parę dni zanim się zorganizuje transport.

Może guccio coś doradzi, jest z tamtych okolic.

Bazarek na transport , najlepiej cegiełkowy. Ja już wpłacę 50 zł.

Działajmy!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Być może nierozumiale napisałam. Pani z Warszawy nie zadzwoniła jeszcze. Za to napisała do mnie na olx Pani z Zamościa, była zainteresowana, podesłała swoje namiary na Facebook (ma małego czarnego psiaka), ale po wysłaniu filmiku niestety się nie odezwała. Może obie Panie muszą się namyślić, czekam cierpliwie.

To prawda. Byłoby zdecydowanie łatwiej o dom.

Kciuki potrzebne.

Ta pani, której podałam kontakt do Olx to z Zamościa, to ja źle napisałam. 

Link to comment
Share on other sites

Pocztą pantoflową udało się znaleźć Panią, która przetrzyma mi przez tydzień Myszeńkę. Pani ma labradora i uratowanego pieska z tomaszowskiej rozmnażalni psów mix chihuahua ze szpicem (kiedyś z tego miejsca do miejskiego zarządu dróg trafiło parę psiaków), znajoma z tomaszowskich adopcji ją zna. Niestety, Pani może przetrzymać tylko przez tydzień. Napisałam do malagos czy mogę szukać transportu do niej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ellig napisał:

myszka5.jpg.31d1ed052726e1a11c702c08845989c9.jpg.e65331576526c363d46a38388fc0796c.jpg

Dziękuję <3 Ja działam teraz na parę frontów, szukam miejsca na dożycie dla staruszka owczarkowatego z przytuliska Krecika, ma niewiele czasu... też chcę tutaj, na Forum go pokazać. Marne życie miał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, ewu napisał:

Ja jeszcze spytam Kasię u której jest Tofik czy by jej nie przyjęła na kilka dni. Tyśka zadzwoń do mnie rano.

Tymczas na kilka dni mam, tzn dokładnie na tydzień, Pani nie może dłużej, ale ten tydzień weźmie małą (ten plus, że Pani jest praktycznie na miejscu, 15 km od przytuliska). Ale chce ten krótkoterminowy DT wykorzystać jak już coś będzie pewnego i zostanie tylko kwestia dogrania transportu, i wiem że w tydzień się uda. 

Tak czy siak, zadzwonię do Ciebie jutro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję <3 Ja działam teraz na parę frontów, szukam miejsca na dożycie dla staruszka owczarkowatego z przytuliska Krecika, ma niewiele czasu... też chcę tutaj, na Forum go pokazać. Marne życie miał.

Bruno też mi spędza sen z powiek. W klinice, z dala od ludzi marnieje, a niewiele czasu mu zostało skoro ma przerzuty i nic nie można dla niego zrobić. Kikou nie ma miejsca, poprosilam o zapisanie w kolejkę i mam nadzieję, że cudownie psiak zdąży zaznać trochę normalności :( Pytam po fundacjach, hotelach i DT od paru dni, i odbijam się od ściany. Ja i znajoma, która go uratowała przed długą śmiercią w przytulisku Krecika... Chcę i jemu założyć wątek, żeby pamięć po nim nie zaginęła, gdyby... To dołujące. :( Za mało takich miejsc jak szafirka, Jaaga, kikou, malagos, Mazowszanka, mari23 itp. :( 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tyśka) napisał:

Bruno też mi spędza sen z powiek. W klinice, z dala od ludzi marnieje, a niewiele czasu mu zostało skoro ma przerzuty i nic nie można dla niego zrobić. Kikou nie ma miejsca, poprosilam o zapisanie w kolejkę i mam nadzieję, że cudownie psiak zdąży zaznać trochę normalności :( Pytam po fundacjach, hotelach i DT od paru dni, i odbijam się od ściany. Ja i znajoma, która go uratowała przed długą śmiercią w przytulisku Krecika... Chcę i jemu założyć wątek, żeby pamięć po nim nie zaginęła, gdyby... To dołujące. :( Za mało takich miejsc jak szafirka, Jaaga, kikou, malagos, Mazowszanka, mari23 itp. :( 

Zdecydowanie za mało, a teraz będzie jeszcze mniej:(

Link to comment
Share on other sites

Dobra, kochane Kobiety, raz kozie śmierć - zabiorę Myszkę do kojca. Gdyby moje plany - od wczoraj mam pomysł pojechania do sanatorium, komercja oczywiście, to i tak przyjedzie moja siostra Anna, która tak wspaniale się zajęła Wikusia pod moją nieobecność. 

A może przez ten tydzień da się zrobić sterylkę?.......tak tylko nieśmiało zapytam?.......... Mazowszanka mówi, że nadal wpłaca na Skarpetę Sterylkową i da się penie opłacić z niej sterylizację.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...