Jump to content
Dogomania

R O Z L I C Z O N Y ***** Gdyby babcia miała wąsy *** patent *** i bufet PRL *** dla śleputka Tuptusia na leczenie


rozi

Recommended Posts

11 minut temu, Iv_ napisał:

U mnie jest 33 stopnie. A po burzy wilgotność wysoka i w sumie wytrzymać się nie da 😕

Omatko!

U mnie w mieszkaniu 23, w sweterku siedzę. Ale fakt, że zachmurzone niebo, nie wali słońce.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, maarit napisał:

To ja patent, setkę i śledzia (w realu nie jem bo raz mi zaszkodziły więc se tutaj spożyję 😁

Mnie kiedyś też zaszkodziły ale dlatego że zjadłam śledzie z 6 szt po 300g. W sumie prawie 2 kg śledzi zjadłam za jednym zamachem. Tak mi smakowały. Potem przez kilka lat na widok śledzi miałam niesmak (dziwne:) ). 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, uxmal napisał:

Mnie kiedyś też zaszkodziły ale dlatego że zjadłam śledzie z 6 szt po 300g. W sumie prawie 2 kg śledzi zjadłam za jednym zamachem. Tak mi smakowały. Potem przez kilka lat na widok śledzi miałam niesmak (dziwne:) ). 

Noooo dziwne :))) (ale niezła jesteś) 

Mój brat jak miał jakieś 7,8 lat zjadł osiem mielonych na raz tak mu smakowały. A następne mielone zjadł dopiero po trzydziestce. Dziwnie nie?! Hahaha :)))

 

 

A ja zjadłam 2 pudełka ptasiego mleczka na raz (wtedy jeszcze po 500g każde) i za każdym razem jak widziałam ptasie mleczko, to dostawałam ślinotoku i jadłam. 

To dopiero niepojęte ;)) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...