Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Dzwoniłam do pańci Oreo. W końcu było sioo.

Pani mówi, że jest bardzo kochany, grzeczny, spokojny, śpi wyłącznie na kanapie, w nocy z nią. Je ładnie. Obie z córką są bardzo zadowolone.

Czy on w hotelikach też siusiał jak sunia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2022 o 00:56, Poker napisał:

Myślę, że wpłaty należy wstrzymać. Jak zajdzie potrzeba, to będę żebrać.

Też tak myślę, ale nie mam na to wpływu. Ewentualnie mogę zwracać z adnotacją, że psiaczek ma już DS.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 23:53, elik napisał:

Oruś ma coś z miednica i to może by powodem takiego siusiania.

Albo po prostu tak ma  - mój Dżekuś sikał tak od początku, mimo że nie miał żadnych urazów ani innych problemów z układem kostnym - biegał, wskakiwał na łóżko, kanapy, wbiegał po schodach - a sikał jak sunia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 11:52, Poker napisał:

Wiele  suń podnosi łapkę, może nie tak wysoko jak psy.

elik, poproszę, żeby Onaa zmieniła tytuł wątku.

Moje sunie tak czasem siusiają  🙂    Podnoszą łapkę, nie tak wysoko jak pieski, ale nie kucają, tylko podnoszą łapkę do góry.

Z przyjemnością poproszę o zmianę tytułu. 

EDIT
Zrobione

Link to comment
Share on other sites

U nas Tey, spory , zdrowy, młody pies na płaskim terenie "głupieje" sam nie wie podnosić łapę czy nie..., czasami dziwne wygibasy robi innym razem siusia jak panienka 🙂 Przy drzewach, murkach, krzewach nie ma wątpliwości - zadziera łapę wysoko ,)

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.

Dzwoniłam do doktora. Jest na urlopie. Dał płytkę do radiologów, ma nadzieję, że otworzą. mam zadzwonić po jego powrocie w przyszłym tygodniu.

Dziś minął tydzień jak Oreo trafił do DS.  Rozmawiałam z panią. Jest wszystko dobrze. Piesio jest jeszcze nieśmiały , ale idzie mu coraz lepiej,. Boi się ulicznego ruchu i na razie chodzi na spacery w pobliżu domu szczególnie, że jest chlapa.

Chodzi na spacery 4 x dziennie, a czasem więcej.

Pozwiedzał mieszkanie w swoim rytmie. Pani go nie pospiesza. Śpi z panią, dostała buzi w rękę i w policzek. Zaczął machać ogonkiem.

Apetyt dopisuje, koo w porządku.

Dziś przyszła paczka z wyprawką dla malucha. Dostał szelki typu szwajcarskiego, adresatkę , zabawki i miseczki na stojaku.

Dziękowałam pani za wspaniały domek, a pani powiedziała, że się cieszy, że on ma swój dom na zawsze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niestety znajomy informatyk stwierdził, że płytka z RTG jest uszkodzona.

Wczoraj rozmawiałam z pańcią Oreo. Jest super. Maluch już wesoły, bawi się, ładnie je, trochę jeszcze boi się dalszych spacerów, ale jest coraz lepiej. Pani jest bardzo zadowolona z niego.

Ustaliłyśmy, że w tej chwili damy łapkom spokój, bo on chodzi dobrze, nie cierpi. W razie , gdy zacznie się dziać coś niepokojącego, pani da znać. Wtedy będziemy  się tutaj wespół w zespół martwić.

W tej sytuacji myślę, że szkoda dalej trzymać pieniądze z posagu Oreo.

Czy macie propozycje na jakiegoś psa czy psy je przeznaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2022 o 00:10, Poker napisał:

W tej sytuacji myślę, że szkoda dalej trzymać pieniądze z posagu Oreo.

Czy macie propozycje na jakiego psa czy psy je przeznaczyć?

Przypomnę, że na koncie Oreo jest kwota 739,76 zł.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę widziałam Oreo. Pańcia bardzo go kocha, dosłownie nosi na rączkach , a on się odwdzięcza buziaczkami.

Razem oglądają TV siedząc na kanapie. Wygląda bardzo ładnie, ma szeleczki typu szwajcarskiego z adresatką.

Imię zostało trochę zmodyfikowane na Oruś.

Naprawdę lepiej nie mógł trafić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...