Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

4 godziny temu, Onaa napisał:

Napisałam pw. tylko ne wiem czy o to chodzi.

A konto dla Oreo to już będzie elik.

Jeszcze na pw dostalam deklaracje pomocy  - bardzo dziekuej - miesieczne deklaracje od

beataczl 20zł i

Anna G-R 30zł

dziękuję

Bardzo przepraszam ale omyłkowo wpisałam zrozumiałam deklarację beataczl, przepraszam beataczl

jest deklaracja od Anny G-R 30zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Rozliczenie wpłat na konto DT

Wpłaty:
    200,00 zł  -  helli

= = = = = = = = = = = = = = = =

  200,00 zł


Wypłaty:

        12,72 zł  -  wyróżnienie ogłoszenia

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

        12,72 zł

Saldo:

...       200,00 zł.

.-.        .12,72 zł  

= = = = = = = = = = =

      187,28 zł 

 

gif_merci.gif

Elik, nie bardzo rozeznaję się w tych Twoich rozliczeniach, ale nie mam żadnych pieniędzy na Oreo, bo wpłata helli poszła na oplacenie wizyty Oreo u weta w lipcu. To zostało już dawno rozliczone w lipcowym podsumowaniu. Nie zapisuj tez w wydatkach mojego wyróznienia ogłoszenia, bo dodałam je w fakturze za opiekę na ZEA. Pisałam o tym i fatura już jest u księgowej. Zbieraj na swoje konto nowe wpłaty, a Onaa podała kwotę, jaka u niej została. do tego momentu wszystko zostało rozliczone.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2021 o 11:17, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest jeszcze 181 zł dla Oreo - jak będziesz Jagna wystawiała fakturę za jego hotelowanie na wrzesień, to brakującą kwotę też wystaw na ZEA.

 

Dnia 4.09.2021 o 11:35, Jaaga napisał:

Już robię rozliczenie: opieka sierpień 310 zł

test na lamblie - 30 zł

Metronidazol - 28,99 zł

Olx od 24.08 - 12,72 zł 

 

Tolu, to może na niego przeznaczyć jakąś kwotę z pieniędzy Borysa, jakie są u Was? Żeby ZEA nie musiała ruszać ogólnych darowizn na jego zabezpieczenie? Wtedy zrobiłabym fakturę na całą podana teraz kwotę.

Czy to znaczy, że wszystkie wydatki w sierpniu będą ujęte w fakturze dla Fundacji ZEA?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

 

Czy to znaczy, że wszystkie wydatki w sierpniu będą ujęte w fakturze dla Fundacji ZEA?

Tak, Elu. Pisałam o tym wczesniej. Chciałyśmy z Tolą pomóc Onaa, zeby rozliczenie było od momentu, kiedy Ty przejmujesz finanse i rozliczasz nowe deklaracje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Czy to znaczy, że wszystkie wydatki w sierpniu będą ujęte w fakturze dla Fundacji ZEA?

 

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Tak, Elu. Pisałam o tym wczesniej. Chciałyśmy z Tolą pomóc Onaa, zeby rozliczenie było od momentu, kiedy Ty przejmujesz finanse i rozliczasz nowe deklaracje.

Na koncie ZEA było 437,61 zł od p. Dominika, z tego opłacono hotelowanie w lipcu - 255,90 zł.

Pozostało 181,71 zł i po dodaniu 200 zł z konta ZEA (pieniądze zebrane dla Borysa) zostanie opłacona cała faktura za sierpień na kwotę 381 zł.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, jankamałpa napisał:

A czy był jakiś telefon z ogłoszeń?

Jesli telefony we wszystkich ogłoszeniach są na mnie, to niestety nie. Dziś był tylko jeden beznadziejny tel. o szczeniaczkę Laimę. O Oreo jeszcze nikt nie pytał. Teraz jest jakiś koszmarny zastój. 

Dziś w ciągu dnia Oreo przez chwilę naszej nieuwagi wybiegł z domu i od razu zaczął dusić kurę. To jakiś obłęd. Otwarte na moment drzwi i on już w akcji. On za kurą, kura wrzeszczy wniebogłosy, ja za nim. Tyle razy reagowaliśmy, słyszał, że nie wolno i zero efektu. Nawet gęsiom, które są jego wielkości nie odpuści. To jedyny pies, kórego gęsi się boją. Z dużymi psami są zakumplowane i razem pilnują obejścia.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tola napisał:

 

Na koncie ZEA było 437,61 zł od p. Dominika, z tego opłacono hotelowanie w lipcu - 255,90 zł.

Pozostało 181,71 zł i po dodaniu 200 zł z konta ZEA (pieniądze zebrane dla Borysa) zostanie opłacona cała faktura za sierpień na kwotę 381 zł.

 

Czyli rozliczenie na poprzedniej stronie jest poprawne.  Bardzo dziękuję  🙂 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Jest obawa, że inne małe zwierzaczki też może chcieć unicestwić. Dom musi być tylko dla niego albo z większymi stworzeniami.

O dziwo na koty nie zwraca uwagi może przez to, że po przyjeździe oblazły go, zeby poznać, więc nabrał respektu i to on się ich bał początkowo. Jednak królikiem wykazuje już niezdrowe zainteresowanie. I na mniejszych od siebie psach stara sie stale kopulować. Moje małe unikają go jak ognia. Nie patrzy nawet na płeć i wiek. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 8.09. na konto Oro wpłynęły poniższe kwoty:

  100,00 zł  od Poker  deklaracja  IX.2021 - 1.2022
  160,00 zł  od hamam  deklaracja  IX-XII.2021
   30,00 zł  od Pani Ani G-R deklaracja  IX

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

 

134405361_dziki.gif.4ab273f53f4f56694133aac0969092ea.gif      1212177914_kwiatki15.jpeg.4b936423e1ea7ee235a792ebdadf0748.jpeg

 

Kwotę 160,00 zł wpłaciła Pani Janina P. Nie było nicku, ale domyślam się, że jest to wpłata od  hamam. Jeśli to ktoś inny, to proszę o informację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...