Jump to content
Dogomania

Czarujący Lucjusz wyczarował sobie dom. Zapraszamy na wątek Lucka - mam nadzieję, że znajdzie tutaj przyjaciół.


Jo37

Recommended Posts

            Serce Wielkie Panie Jerzy Niechaj Moc Dobrości Wszelka
                                            Bedzie Zawsze Z Wami
             300 zl przybyly ogromne pieniazki od Pana
                          Z Calej duszy Dziekuje Klaniam
                Wielka ogromna niespodzianka dla biedunków 

Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do chwili jak przybył do naszego domu Lucjuszek z Zamościa- szorściakopodobny  /takie  otrzymał imię na cześć bohatera  z "Igraszek z Diabłem ",którego grał Marek Kondrat/ , każdy przedstawiciel jamników szorstkowłosych u nas w domu  otrzymywał imię Napoleon -mały wzrostem a wielki duchem jak na szorściaków przystało. Nie ukrywam,że postać Napoleona zawsze była w sferze mojego największego historycznego zainteresowania !!!!Pozdrawiam serdecznie !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chętnie wesprę Lolusia ,a przy okazji wezmę dla Lucjuszka smaczki z krółikiem !Przeznaczę na to 150 zł ale się nie orientuję w tych bazarkach. Najlepiej by było, gdybym Pani Poker przekazał tą kwotę pod Koroną/już raz tam się spotkaliśmy w towarzystwie Lucjuszka / i odebrał te smaczki - czy taka opcja jest możliwa ? Pozdrawiam serdecznie !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2024 o 16:26, napoleon napisał:

Chętnie wesprę Lolusia ,a przy okazji wezmę dla Lucjuszka smaczki z krółikiem !Przeznaczę na to 150 zł ale się nie orientuję w tych bazarkach. Najlepiej by było, gdybym Pani Poker przekazał tą kwotę pod Koroną/już raz tam się spotkaliśmy w towarzystwie Lucjuszka / i odebrał te smaczki - czy taka opcja jest możliwa ? Pozdrawiam serdecznie !

Pewnie, że tak.

Loluś będzie bardzo wdzięczny za tak wielką pomoc. Może w takim razie Lucuś wybierze jeszcze jakąś zabawkę?Dziękujemy.

Podam na PW nr telefonu do mnie i się umówimy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2024 o 18:18, napoleon napisał:

Ok- smaczki wystarczą,bo Lucuś zabawek ma b.dużo-pozdrawiam ! Muszę póżniej sprawdzić,bo chyba mam Pani telefon !

Ok. Myślałam o zabawce w zaproponowanej kwocie.

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję Lucusia od początku,  a  tu taka niespodzianka :)))

Dnia 6.02.2024 o 16:26, napoleon napisał:

Chętnie wesprę Lolusia ,a przy okazji wezmę dla Lucjuszka smaczki z krółikiem !Przeznaczę na to 150 zł ale się nie orientuję w tych bazarkach. Najlepiej by było, gdybym Pani Poker przekazał tą kwotę pod Koroną/już raz tam się spotkaliśmy w towarzystwie Lucjuszka / i odebrał te smaczki - czy taka opcja jest możliwa ? Pozdrawiam serdecznie !

 

Loluś pięknie dziękuje  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lucjuszek bawi się zabaweczką i ją namiętnie podgryza-przypadła Mu do gustu  ! Smaczków niestety nie zaakceptował-jest przyzwyczajony do kabanosów z królika ,będziemy więc mieli smaczki na spacery dla osiedlowych piesków-pozdrawiamy serdecznie !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2024 o 08:37, napoleon napisał:

Lucjuszek bawi się zabaweczką i ją namiętnie podgryza-przypadła Mu do gustu  ! Smaczków niestety nie zaakceptował-jest przyzwyczajony do kabanosów z królika ,będziemy więc mieli smaczki na spacery dla osiedlowych piesków-pozdrawiamy serdecznie !

Delikatesik z Lucjuszka 🙂

Link to comment
Share on other sites

Lucjuszek to jest potwierdzenie teorii ,że byt kształtuje świadomość -wie już co najlepsze - hi,hi,hi ! I tak ma być-dosyć się wycierpiał w schronisku-teraz należy Mu się najwspanialsze rodzinne  życie pełne wszystkiego z największą dawką miłości -pozdrawiamy serdecznie !!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 20.03.2024 o 15:02, Poker napisał:

Szok, szok, szok. Dołączył do ewu.

Jak uznacie za stosowne, to mogę pójść na pogrzeb w imieniu dogo.

Co będzie z Lucjuszem?

Poczekajmy co napisze Figunia.  Nesiowata i ja dokładamy się do kwiatów. Muszę wyjść w tej chwili. odezwę się wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...