Jump to content
Dogomania

Czarujący Lucjusz wyczarował sobie dom. Zapraszamy na wątek Lucka - mam nadzieję, że znajdzie tutaj przyjaciół.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 26.01.2023 o 09:00, napoleon napisał:

Chciałbym wspomóc  Kody i Toto i wysłać przekaz pocztowy /tylko mam taką możliwość /-proszę mi podać  jak mam zaadresować przekaz-co tam napisać  i na jakie konto wpłacić by doszło na te dwie bidulki- w bazarkach raczej nie uczestniczę ,bo się na tym  nie znam -dziękuję !

   coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY
   Wujenku Drogi Dziekuje Calem Sercem Dziekuje   
 
Pozwól że poślę Tobie wiadomosc pw i tam podam num konta mojego  i na bazareczku bardzo prosze  żeby sie wujcio wpisal jesli mozna   
 
Niechaj Moc Szczescie Bedzie Z Wami Lucjuszkami
                                    
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 09:00, napoleon napisał:

Chciałbym wspomóc  Kody i Toto i wysłać przekaz pocztowy /tylko mam taką możliwość /-proszę mi podać  jak mam zaadresować przekaz-co tam napisać  i na jakie konto wpłacić by doszło na te dwie bidulki- w bazarkach raczej nie uczestniczę ,bo się na tym  nie znam -dziękuję !

Najprościej jest wysłać przelew na konto Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Środowiska

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700
BNP Paribas

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe - Koda i Toto

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 14:14, napoleon napisał:

Już wysłałem na podane konto PKO BP- darowiznę dla Kody i Toto- chyba dojdzie ,bo pokazało się też konto BNP Paribas ale chyba to bez znaczenia -pozdrawiam Dogomaniaczki

Bardzo dziękujemy za darowiznę.

Konto Fundacji jest tylko w BNP Paribas. Ja konta w PKO BP nie podawałam. To jakiś błąd.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 14:22, napoleon napisał:

JO 37 ale konto do PKO BP podała mi Nadziejka !

 

Ona podała swoje  prywatne konto do  bazarku  a nie fundacyjne. Niestety w takim przypadku

nie będzie mógł Pan odliczyć sobie darowizny od podstawy opodatkowania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 14:27, napoleon napisał:

Jo 37 -to trudno-dla mnie ważne by trafiły na pomoc dla tych bidulków,a odliczenie to sprawa drugorzędna i nuie istotna -pozdrawiam

 
Tak wujenku tak
podalam swoj num konta i link do bazareczku mojego    mam konto w PKO BP
 
       Bardzo dziekuje z calego serca pozdrawiam 
zaraz jak tylko przyjda pieniazki to wpisze wszytko na tymze bazarku 
Link to comment
Share on other sites

                    Wielkie Serce Wujenku
  przybyly ogromnie pieniazki  300 zl dla Kody i Toto mam na koncie!
                Dziekuje Stokrotnie Klaniam Dziekuje                                                                                                                                28167878_1683720921692148_4237191803835716878_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8631f5&_nc_ohc=pFRChwJAhkoAX-kIUWq&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCayfjCisCl0TdCC55mlnUN8D2VwixDorkXhOfuKRuygQ&oe=63FC43AC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i minęło Lucjuszkowi 1 rok i 9 miesięcy jak jest z Nami w domku ! Wyleczony ,szczęśliwy i rywalizujący z kotką Pchełką kto ma na mnie leżeć w łóżku -kotka jest spryciula i wepcha się przed nos Lucka,więc Lucusiowi nie pozostaje nic innego jak "podgryzać Ją w tyłasa " co po którymś razie skutkuje i Lucuś rozkłada się cały na mnie.Ale najpierw muszę Ich  miziać po łebkach na dwie ręce ! Najważniejsze ,że są szczęśliwi i całe moje  codzienne życie kręci się wokól nich-pobudka ,spacerki,zakupy ,obiadki,sjesty aż do szczęśliwego wieczoru kiedy idziemy spać  ! Wczoraj z Lucusiem przygotowaliśmy "paczkę Walentynkową " dla piesków i kotków z Wrocławskiego Schroniska bo odbywał się tam Kiermasz Walkentynkowy ! Lucjusz  jak zwykle został w domku ,by Go nie stresować hałasem schroniska.A my  przygotowaliśmy w paczce dobre puszki dla piesków i kotków ,ręczniki,koce oraz 4 drapaki dla kotków ,bo tego Im brakuje. Oczywiście zasililiśmy gotówką Skarbonkę w imieniu Lucjuszka ! Wróciłem z chorym sercem widząc te wszystkie bidulki proszące o dom-straszny żal,że muszą tak cierpieć ! Pozytywnie zaskoczyła mnie frekwencja Zwierzolubów,którzy przybyli na Kiermasz ,bo brakowało miejsc do parkowania samochodów ! Są więc jeszcze prawdziwi Ludzie i to jest budujące i rokujące na Przyszłość ! Pozdrawiamy z Lucusiem wszystkie Fanki !!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 20.02.2023 o 08:23, napoleon napisał:

No i minęło Lucjuszkowi 1 rok i 9 miesięcy jak jest z Nami w domku ! Wyleczony ,szczęśliwy i rywalizujący z kotką Pchełką kto ma na mnie leżeć w łóżku -kotka jest spryciula i wepcha się przed nos Lucka,więc Lucusiowi nie pozostaje nic innego jak "podgryzać Ją w tyłasa " co po którymś razie skutkuje i Lucuś rozkłada się cały na mnie.Ale najpierw muszę Ich  miziać po łebkach na dwie ręce ! Najważniejsze ,że są szczęśliwi i całe moje  codzienne życie kręci się wokól nich-pobudka ,spacerki,zakupy ,obiadki,sjesty aż do szczęśliwego wieczoru kiedy idziemy spać  ! Wczoraj z Lucusiem przygotowaliśmy "paczkę Walentynkową " dla piesków i kotków z Wrocławskiego Schroniska bo odbywał się tam Kiermasz Walkentynkowy ! Lucjusz  jak zwykle został w domku ,by Go nie stresować hałasem schroniska.A my  przygotowaliśmy w paczce dobre puszki dla piesków i kotków ,ręczniki,koce oraz 4 drapaki dla kotków ,bo tego Im brakuje. Oczywiście zasililiśmy gotówką Skarbonkę w imieniu Lucjuszka ! Wróciłem z chorym sercem widząc te wszystkie bidulki proszące o dom-straszny żal,że muszą tak cierpieć ! Pozytywnie zaskoczyła mnie frekwencja Zwierzolubów,którzy przybyli na Kiermasz ,bo brakowało miejsc do parkowania samochodów ! Są więc jeszcze prawdziwi Ludzie i to jest budujące i rokujące na Przyszłość ! Pozdrawiamy z Lucusiem wszystkie Fanki !!!

 

Dnia 8.03.2023 o 13:19, napoleon napisał:

na forum Lucjuszka  Wszystkim Koichanym POaniom Z Dogomanii uroczych i milutkich obchodów z okazji Dnia Kobiet życzy opiekun Lucjuszka - Jurekj wraz ze swoim czteronożnym szczęściulkiem !!!

                                       Corazones fucsia | Teddy bear images, Crochet teddy bear pattern, Teddy  bear pictures

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To już dzisiaj kolejne świętowanie -Lucjuszek jest z nami  już 1 rok i 10 miesięcy ! Główne święto adopcyjne już za 2 miesiące-będzie się działo -jak ten czas leci ! Planujemy z Lucusiem uczcić ten  Super-Jubileusz tak by te bidulki,które pozostają w schroniskowej niewoli także się ucieszyły i były chociaż troszeczkę szczęśliwsze i by nie traciły Nadzieji na lepsze jutro ! Lucuniek jest w pełni szczęśliwy-czuje się i zachowuje jak Pan na Włościach -pewny siebie ,uśmiech na bużce no i pełna sygnalizacja ostrzegawcza jak biega po ogródku i widzi kogoś zbliżającego się do Jego domku ! Naszą kotkę bardzo lubi ale obce kotki-niekoniecznie i je goni. Z innymi pieskami jego wielkości się na spacerkach wita ale zaraz potem ucieka -taki typ indywidualisty ,a duże pieski omija szerokim kołem -tak dla bezpieczeństwa. Teraz prowadzimy akcję odchudzania po okresie zimowym-trochę Nam przybrało się jak  Odrze na Wiosnę,ale miesiąc koniecznych ograniczeń zrobi swoje - już ten temat przerabialiśmy ! Na koniec serdecznie dziękujemy Toli za zamieszczenie zdjęcia Lucusia z Jego ukochaną żabką z którą się nie rozstaje na posłanku-ja jako przyszły Pradziadek ( ! ) -tego nie potrafię-a wszystkim Paniom oraz Panom działającym na Forum Dogomanii dla dobra tych wszystkich skrzywdzonych istnień serdecznie z Lucusiem Dziękujemy!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...