Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Dnia 12.01.2022 o 13:27, Ewa Marta napisał:

Sunia piękna 🙂 Zajrzałam do rozliczeń suni i chyba warto zaktualizować sytuację. Sunia nie jest już w hoteliku i nie potrzebuje 450 zł miesięcznie na utrzymanie. Ma spore zapasy finansowe. 

Dziękuję Ewuniu za uwagę  🙂 Zaktualizowałam post rozliczeniowy i obecnie informacja o deklaracjach stałych przedstawia się następująco.

Deklaracje stałe:\
    ..
30,00 zł  -  Zagrodowy pies p.   wpłacone: IV-XII.2021  I-II
    ..20,00 zł  -  Isiak                                wpłacone: IV-XII.2021  I-

    ..20,00 zł beataczl  przez rok   wpłacone:  

    ..30,00 zł  -  KrystynaS                    wpłacone:  IV-XI.2021

 .... 10,00 zł  -  Aska7                              wpłacone:  IV-XII.2021  I-
    ..10,00 zł  -  mgog   przez rok        wpłacone:  IV-XII.2021   I-XII.2022
 .... 50,00 zł  -  koja                                  wpłacone:  IV-XII.2021   I-
 .... 20,00 zł  -  Dulska                            wpłacone:  IV-XII.2021
    ..20,00 zł  -  Onaa   przez rok        wpłacone:  IV-VIII
 .... 10,00 zł  -  maarit   przez rok       wpłacone:  IV-XII.2021   I-III

 .... 10,00 zł  -  mari23  przez rok        wpłacone:  IV-XII.2021  I-
 .... 10,00 zł  -  kikou                                 wpłacone:  IV-XII  I-
 .... 20,00 zł  -  Ewa Marta  przez rok  wpłacone: IV-XII.2021  I-
 .... 50,00 zł  -  teresaa118 
od V.2021  wpłacone:  V-XII.2021  I-III

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

     290,00 zł w tym 70,00 zł deklarowane na rok - do III.2022 r.

 

Od kwietnia br. kwota deklaracji stałych będzie wynosiła 220,00 zł/m-c.
 

Deklarowałaś i wpłacasz 20,00 zł miesięcznie i myślę, że biorąc pod uwagę stan konta Lumi i Twoje potrzeby na psiaki, którymi się obecnie opiekujesz - chyba 4 bezdomniaki, jeśli czegoś nie pomyliłam + 4 domowe, byłaby w pełni zrozumiała  rezygnacja z dalszego wpłacania deklaracji.
 

Zagrodowy pies polski nie może obecnie być aktywna na watku Lumi, ale myślę, że zgadza się z tym, co wyżej napisałam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 10:54, elik napisał:

Deklarowałaś i wpłacasz 20,00 zł miesięcznie i myślę, że biorąc pod uwagę stan konta Lumi i Twoje potrzeby na psiaki, którymi się obecnie opiekujesz - chyba 4 bezdomniaki, jeśli czegoś nie pomyliłam + 4 domowe, byłaby w pełni zrozumiała  rezygnacja z dalszego wpłacania deklaracji.
 

Zagrodowy pies polski nie może obecnie być aktywna na watku Lumi, ale myślę, że zgadza się z tym, co wyżej napisałam.

Elu, ja deklarowałam na rok, więc i tak w marcu kończyłabym wpłacać. Jednak biorąc pod uwagę stan jej konta i potrzeby chętnie zrezygnowałabym już teraz, czyli 2 miesiące przed końcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...