Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 19.06.2023 o 16:08, Ewa Marta napisał:

Kasiu, myślę nad tym naszym Bonusem i może dobrym pomysłem byłoby wypuszczać go na pobieganie tylko raz, a pozostałe spacery robić na smyczy i poza Wasz teren? 

Oczywiście to byłoby optymalne, zresztą Bonus dobrze chodzi na smyczy i jest w ogóle jedynym pieskiem z którym ja na smyczy wychodzę. Ale nie jestem w stanie wychodzić z nim kilka razy dziennie, to jest nierealne, nie dam rady, pracuję do południa. Wracam dom jest zasiusiany, sprzatanie, karmienie, przewijanie. I tak do nocy. nie mam ani czasu ani nawet siły 🥺

W sumie przydałby się taki pacjent, duży co najmniej jak Makuś ale łagodny z usposobienia. Żeby mógł spędzać czas z Bonusem, żeby Bonus mu nie zagroził ale też na tyle łagodny, że zaczepiony przez Bonusa po prostu by go przytrzymał, a nie zrobił krzywdy. Bonus zresztą kiedy raz spotka się ze zdecydowaną odpowiedzią na zaczepki, później już nie atakuje ponownie. Tak było w jego "męskiej przyjaźni" z Frankiem.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam przed chwilą pobyt Bonusa w lipcu. Faktura 821/23 - 390 zł. Na prośbę kikou zamówiłam też karmę na 3 kwartał dla Bonusa i Rewy. Dla każdego po worku 12 kg. Kwota za karmę Bonuska 183,24 zł

 

Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed, jagnięcina i ryż 377,80 zł 1 377,80 zł

suma

377,80 zł

Zniżka z Planem Oszczędnościowym

-11,32 zł

Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
366,48 zł
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...