Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, Nadziejka napisał:

2c5e23d0c429b85d035b03688e986c2e.jpg&key=8e3159be0ab03eeace9497d4c465ca9634f573d3449de5e412e9df5333b8d711

           Do serca przytulam Lemonka

Wszelkiego ciepla dobruskiego zdrowka , ludzia wlasnego 

                      Co bedzie kochal dbal dzien i noc

               Lemonku abys byl najnjapiekniejszy najcudowniejszy komus 

                               Skradnij serca juz juz piesiu cudny

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

Lemonku, cudownego domku i już tylko dobrego życia ci życzę w tym Nowym Roku !

Bardzo serdecznie dziękuję za piękne życzenia.   Razem z Lemonkiem marzę, żeby się spełniły :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 14:57, Havanka napisał:

Elus, kiedy zaczniemy szukać domu? Czy Lemon jest już gotowy do adopcji?

Eluniu, pytałam Panią Kasię o to czy możemy ogłaszać już Lemonka i Pani Kasia odpowiedziała, że Lemonek jeszcze nie jest gotowy psychicznie. Jeszcze musi nad nim popracować, bo są kłopoty z przypięciem smyczy. W schronie w ogóle nie chciał podchodzić do człowieka. To już zostało opanowane, ale jeszcze jest kilka niepokojących objawów, m.in. właśnie uciekanie przed smyczą.

Dzięki Eluniu, że czuwasz nad tym   buziaczki4.jpg.1f6114de2af92a6f1bee942b07686476.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Lemonka wpłynęły poniższe kwoty:

   10,00 zł od mari23 deklaracja I.2021 - 4.01.
   20,00 zł od Binio deklaracja I.2021 - 4.01.
   22,00 zł od Nadziejka z bazarku  - 4.01.
   20,00 zł od dorcia01 deklaracja I.2021 - 5.01.
   30,00 zł od limonka80  deklaracja I.2021 - 5.01.

Bardzo serdecznie dziękuję

kocham.jpg.b8d3df3221c19879042f2300708b2c70.jpg       1006827453_dlaWaslove.jpg.0ae7b5e570c066036e8fa3a6a8f9bd5b.jpg

oraz  30,00 zł od elik  deklaracja I.2021 - 5.01.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Wpłaciłam 04.01. deklarację stałą dla Lemonka, ale zauważyłam że została zaksięgowana na koncie Arusia i Sary dla których w tym miesiącu nie wpłacałam. Niech u nich zostanie, a Lemonkowi wpłaciłam przed chwilą, powinna być jutro na koncie.

Sorki, zaraz sprawdzę  :)

EDIT
Najmocniej Cię przepraszam. Nastąpiła podwójna pomyłka :) 

Wprawdzie w tytule przelewu napisałaś, że to dla Lemonka, ale wpłaciłaś na konto Saruni i Arusia,  a ja, mając oddzielne konto dla każdego psiaczka, już nie czytam tytułu tak dokładnie, tylko patrzę za nickiem wpłacającego.
Dobrze, że zauważyłaś, zaraz zrobię przelew z konta Sarci, na konto Lemonka.
Przepraszam za przeoczenie  
2053170619_przepraszam2.jpg.c732278cdbac44ff592f3fd8f160fba9.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ja jestem mistrzem w myleniu kont :-) na Fado też wpłacałam nie to to co trzeba.

Tak jak napisałam - ta pierwsza wpłata będzie dla Arusia i Sary a druga, dzisiejsza będzie dla Lemonka ( tylko znów wpłaciłam na to samo konto). Zmyliło mnie że grudniową deklarację dla niego też tam wpłacałam i dotarła, więc myślałam że jest o.k.  Jeśli mam wpłacać na inne konto to poproszę  o podanie i poprawię się od następnego miesiąca :-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, limonka80 napisał:

To ja jestem mistrzem w myleniu kont :-) na Fado też wpłacałam nie to to co trzeba.

Tak jak napisałam - ta pierwsza wpłata będzie dla Arusia i Sary a druga, dzisiejsza będzie dla Lemonka ( tylko znów wpłaciłam na to samo konto). Zmyliło mnie że grudniową deklarację dla niego też tam wpłacałam i dotarła, więc myślałam że jest o.k.  Jeśli mam wpłacać na inne konto to poproszę  o podanie i poprawię się od następnego miesiąca :-

Cytat

Wpłaciłam 04.01. deklarację stałą dla Lemonka,

Już zrobiłam przelew z konta Arusia, na konto Lemonka, bo tak napisałaś  :)

Na PW podam Ci namiary na oba konta :)

Link to comment
Share on other sites

Ciociu elikowa jak bedziesz miala czasu spokojnosci 

to potwierdz prosze serdenko na kramku

 

Dobreduszki prosimy o pomoc 

                                       Pozwolcie serca

Dobreduszki prosimy o pomoc 

                     zajrzyjcie zajrzyjcie na watus rudunia jesli mozecie 

Link to comment
Share on other sites

            ❤         ❤     Lemoniu cudny urody niezwyklej 

Domeczku napewno jestes gdzies 

 Na pewno szukasz takiego skarbunia jak Lemonek

 Sciskam trzymam z calego serducha

Ciesze ze psinunio ma wielbicieli dobreduszki wspierajace

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2021 o 21:51, mari23 napisał:

Odwiedzam, bo Lemonek prosi o częste odwiedziny :)  cieszą bardzo postępy Lemonka, powoli i do smyczy przywyknie, albo i prosił będzie o spacerek ze smyczą :)

Bardzo prosi, a ja nie wyrabiam na zakrętach i rzadko bywam na wątkach "swoich" psiaczków    :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...