Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, b-b napisał:

Znalazłam taką kurteczkę. Ma 40 cm na plecach. Dla mojej za duża. Nie wiem czy się dla Leonka nada bo jak jest kłopot z szelkami to i przy zakładaniu tego też może być problem. Ale może dla Bingusia?

 

1610802822775.jpg

1610802822779.jpg

                                 Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - Dogomania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Znalazłam taką kurteczkę. Ma 40 cm na plecach. Dla mojej za duża. Nie wiem czy się dla Leonka nada bo jak jest kłopot z szelkami to i przy zakładaniu tego też może być problem. Ale może dla Bingusia?

 

1610802822775.jpg     1610802822779.jpg

Ale fajowy kubraczek   772978989_kciukiok9.jpg.e86e52801564e1edd0d96110bcbab630.jpg    Bardzo dziękuję Boguniu   buziaczki-5.gif.79d3b76e55a2fe0b885aa14da06a01f4.gif
Zapytam Pani Kasi czy byłby dobry dla Bingusia.
Pani Kasia powiedziała, że Lemonek na razie nie pozwala się dotykać i że od przyszłego tygodnia zacznie przyzwyczajać go do zakładania szelek. Na pewno przydałby mu się kubraczek, bo sierść ma krótką, a mrozy w Bieszczadach potrafią dać w kość. Może jak dupencja zmarznie, to pozwoli założyć sobie coś na grzbiet  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elik napisał:

Ale fajowy kubraczek   772978989_kciukiok9.jpg.e86e52801564e1edd0d96110bcbab630.jpg    Bardzo dziękuję Boguniu   buziaczki-5.gif.79d3b76e55a2fe0b885aa14da06a01f4.gif
Zapytam Pani Kasi czy byłby dobry dla Bingusia.
Pani Kasia powiedziała, że Lemonek na razie nie pozwala się dotykać i że od przyszłego tygodnia zacznie przyzwyczajać go do zakładania szelek. Na pewno przydałby mu się kubraczek, bo sierść ma krótką, a mrozy w Bieszczadach potrafią dać w kość. Może jak dupencja zmarznie, to pozwoli założyć sobie coś na grzbiet  :)

To jak co to proszę podeślij mi adres do wysyłki :)

A może udałoby się wysłać PwR? :)

A jak nie to paczka :))

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam :)

Elu czy wiadomo już coś o wysyłce?

Bogusiu przepraszam, ale Lemonek nadal biega golutki więc chyba jeszcze nie dał się zmierzyć. Musimy poczekać cierpliwie, może w przyszłym tygodniu da się to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

                    Сердце Шары Воздушные - Бесплатное изображение на Pixabay

Witaj witaj zrobeczku ruduniu

Pozdrowienia gorace zasylam calemu domkowi DT

Bardzo dziękujemy Ciociu Nadziejeczko i także pozdrawiamy Ciebie i Twoich najbliższych  :)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Livka napisał:

eliczku to deklaracja dla Lemonka ;)

Zgadza się  :) i na jego konto wpisana. To pomyłka przez kopiowanie z wątku na watek. Poprawiam kto, ile, za co i dla kogo, a tu nie poprawiłam imienia psiaczka.  Przepraszam.  To efekt męczenia materiału  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anula napisał:

                  Nowotwory serca złośliwe i niezłośliwe - PoradnikZdrowie.pl

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

To niech "materiał"  wreszcie weźmie głębszy oddech.

 

6 godzin temu, Livka napisał:

O tak.

Bo taki materiał jest nam i psiakom niezbędny :)

Bardzo dziękuję za troskę, ale nie zanosi się na to, żeby było spokojniej niż jest  :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Aniu, bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Lemonka   31933890_dzikuj6.jpg.ce6c114913def2571cd81ec25d5c1435.jpg

Nr konta Lemonka podałam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...