Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

30 minut temu, Havanka napisał:

Poza schronem Lemon odżył ! To nie ten sam pies, którego widziałam na pierwszym zdjęciu. To prawdziwa niespodzianka, tym bardziej, ze jego szanse na dom wzrosły. Oby w międzyczasie nic nie "wyskoczyło".

Mam nadzieję, że nie wyskoczy nic ze zdrowiem Lemonka, bo był w schronie 3 lata i nic złego się nie działo z jego stanem fizycznym, gorzej z psychicznym, ale tu nas wszystkich zaskoczył zmianą in plus  :) Ale odczekamy jakiś czas i jak nic nie wyskoczy, to zaczniemy go ogłaszać.  Eluś, Ty wiesz...  ;)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Mam nadzieję, że nie wyskoczy nic ze zdrowiem Lemonka, bo był w schronie 3 lata i nic złego się nie działo z jego stanem fizycznym, gorzej z psychicznym, ale tu bas wszystkich zaskoczył zmianą in plus  :) Ale odczekamy jakiś czas i jak nic nie wyskoczy, to zaczniemy go ogłaszać.  Eluś, Ty wiesz...  ;)

Ma się rozumieć...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2020 o 20:52, Gabi79 napisał:

Rozumiem, w takim razie może mój bazarek zrobię dla Bilbusia, aby miał trochę grosza?

a do staruszkowej skarpety on się nie kwalifikuje? Mogę poprosić jeszcze na listopad, jestem deklarowiczką od lat i rzadko z tego korzystam

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mari23 napisał:

a do staruszkowej skarpety on się nie kwalifikuje? Mogę poprosić jeszcze na listopad, jestem deklarowiczką od lat i rzadko z tego korzystam

Byłoby wspaniale mari  :) tylko on raczej nie jest staruszkiem...  jeszcze :)  Ma 7-8 lat. Nie młodzieniec już, ale jeszcze nie staruszek. Tyle, że bardzo zniszczone zdrowie ma  :(

20201129_172156.jpg

20201129_180503.jpg

 

Sorki, jak już z tego przejęcia mylę wątki :( Myślałam, że jestem na wątku Bingusia i to jego mój powyższy wpis dotyczy.
Lemon nie kwalifikuje się do staruszkowej skarpety, ma dopiero około  4 - 6 lat, ale może Bingusia można byłoby tam zaliczyć?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Byłoby wspaniale mari  :) tylko on raczej nie jest staruszkiem...  jeszcze :)  Ma 7-8 lat. Nie młodzieniec już, ale jeszcze nie staruszek. Tyle, że bardzo zniszczone zdrowie ma  :(

20201129_172156.jpg

20201129_180503.jpg

 

Sorki, jak już z tego przejęcia mylę wątki :( Myślałam, że jestem na wątku Bingusia i to jego mój powyższy wpis dotyczy.
Lemon nie kwalifikuje się do staruszkowej skarpety, ma dopiero około  4 - 6 lat, ale może Bingusia można byłoby tam zaliczyć?

 

Ja też o Bingusia pytałam, bo jeszcze do jego wątku nie dotarłam wtedy, ale już wszystko wyjaśnione, o pomoc także "poproszone" dla Bingusia oczywiście, Lemonek na szczęście pomocy nie potrzebuje :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mari23 napisał:

Ja też o Bingusia pytałam, bo jeszcze do jego wątku nie dotarłam wtedy, ale już wszystko wyjaśnione, o pomoc także "poproszone" dla Bingusia oczywiście, Lemonek na szczęście pomocy nie potrzebuje :)

Na szczęście Lemonek to jeszcze młodzieniaszek i chyba zdrowy. Za to Binguś chory za nich dwóch, ale i tak uważam, że fajne kawalery mi sie trafiły  :(

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elik napisał:

Na szczęście Lemonek to jeszcze młodzieniaszek i chyba zdrowy. Za to Binguś chory za nich dwóch, ale i tak uważam, że fajne kawalery mi sie trafiły  :(

Lemonkowi należy się chyba nowy tytuł wątku - pies bez wad,  wyrwany zza schroniska krat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.
Dnia 30.11.2020 o 08:58, Tyśka) napisał:

Serce się raduje, patrząc na szczęście malujące się na pysku Lemonka :)

Tak, to wspaniały widok, a zapowiadało się bardzo nieciekawie. Miałam obawy, że dużo czasu zajmie Pani Kasi jego udomowienie. W schronisku uciekał przed ludźmi i chował się do budy. Nie było mowy, żeby dał się dotknąć, pogłaskać, a teraz sam upomina się o głaskanie  :)
Czasem psiak zapowiada się super, a po wyjściu ze schronu zaczynają się problemy behawioralne, a to nie utrzymuje czystości, a to ma lęk separacyjny, czy inne nieprawidłowe zachowania, a tym razem było całkowicie odwrotnie. Ogromna ulga z tego tytułu  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Boguniu kochana bardzo serdecznie dziękuję.  Mam jeszcze prośbę, zmień kochana imię psiaka, ja przemianowałam go na Bingo  :)

Już poprawiam

Wzięłam imię z tekstu wątku :)

"Razem z nim zimny schron opuści malutki Bilbo.  "

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

Już poprawiam

Wzięłam imię z tekstu wątku :)

"Razem z nim zimny schron opuści malutki Bilbo.  "

Dziękuję Boguniu  :) Tak w schronie tak był nazwany, ale mi jakoś zupełnie z niczym się nie kojarzył, a bingo, to wygrana w pewnej grze liczbowej.   Myślę, że okruszek wygrał z zimą  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...