Jump to content
Dogomania

Lemon - pies bez wad, wyrwany zza schroniskowych krat :) Lemonek, kochany psiak prosi o częste odwiedziny, bo kocha Ludzi.


elik

Recommended Posts

Nowa porcja Lemonka i nowe wiadomości.

Dzień dobry Pani Elżbieto.
Wysyłam kilka zdjęć chłopaków . Mają  się świetnie, Lemonek biega sobie już luzem na spacerach które uwielbia. Pilnuje się bardzo nie wiem tylko czy ze względu na mnie czy na Bingusia  bardziej :)  Niestety choć podchodzi do mnie już bez problemu i nawet siada obok mnie na tapczanie (chyba nie chce być gorszy od Bingo, bo ten to wiecznie by na rękach siedział)  dalej nie ma szans aby założyć mu obroże czy smycz. Nie będę robić nic na siłę, w jego przypadku byłby to duży krok w tył i utracenie wypracowanego zaufania  Jest mądrym psem, lubi się uczyć, oczywiście smaczki obowiązkowe, ale już ładnie robi siad, czekaj i przybiega na zawołanie :)  O głaskaniu  jednak mowy nadal nie ma  :(

 

20210110_134127.jpg.94f42bd0955736c1a94f6bde77399336.jpg

20210110_134934.jpg.349a0f75d27d74077ca199492ae6e185.jpg

20210110_135614.jpg.cb1b09d05e0705812577fd547a91f468.jpg

 

20210110_141017.jpg.3af912df7b29194a5af4020f09e6669d.jpg

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2021 o 03:41, Nesiowata napisał:

Czy do Bingusia nie doszła wpłata?

Do Bingusia dotarła i jest odnotowane na jego wątku w poście rozliczeniowym i w postach bieżących.

8.01.  na konto Bingusia wpłynęła kwota 10,00 zł od Nesiowata

Bardzo serdecznie dziękuję

1952478843_dziki.gif.986838584431008ce77c1503bb1394db.gif    1692686412_dzikujpiknie.png.eb645dd32a742b1b6b1e64eb11fe7231.png

i do Lemonka także dotarła i także 8.01. i jest to zapisane w poście rozliczeniowym, a nie odnotowałam w bieżących postach.
Przepraszam serdecznie  
482739140_ra.png.8f9057b2ebba8b29572f46dd00a8c6e2.png  Mam teraz bardzo trudny czas i zdarza mi się coś zapomnieć. Zaraz to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Rudunio cudny i jak dobrze ciociu ze znalazlas cudem ten domek dt

Oby ktos pokochal psinuniu na zawsze bubuniu

A moze Panstwa z dt maja jakies sweterki,,polary starsze, coby podszyc  dopasowac ruduniowi na spacereczki

Pozdrawiam serduchem domek tymczasowy najmocniej i lapunki 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Piesiuniu kokany czytam o wszytkim zyciu przeszlym ...jakze strrasznem 

                         iskiereczku  

 Ciesze raduje kazdenka chwilka towjej radosci twojego zycia nowego 

            kazdenkim spacereczkim kazdenkim promykiem sloneczka 

                    ktore jest dla ciebie psinuniu

             Sciskam z calej duszy  za wszytko najlepsze Lemonkowi i domeczkowi dt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Rudunio cudny i jak dobrze ciociu ze znalazlas cudem ten domek dt

Oby ktos pokochal psinuniu na zawsze bubuniu

A moze Panstwa z dt maja jakies sweterki,,polary starsze, coby podszyc  dopasowac ruduniowi na spacereczki

Pozdrawiam serduchem domek tymczasowy najmocniej i lapunki 

 

36 minut temu, Nadziejka napisał:

 Piesiuniu kokany czytam o wszytkim zyciu przeszlym ...jakze strrasznem 

                         iskiereczku  

 Ciesze raduje kazdenka chwilka towjej radosci twojego zycia nowego 

            kazdenkim spacereczkim kazdenkim promykiem sloneczka 

                    ktore jest dla ciebie psinuniu

             Sciskam z calej duszy  za wszytko najlepsze Lemonkowi i domeczkowi dt

Dziękuję Ciociu Nadziejeczko za troskę i serduszko dla Lemonka  Fotolia_983807_Sa.jpg.8163f0339a0dba63eedf3840babfd31a.jpg

Faktycznie dobrze byłoby, gdyby znalazł się jakiś ciepły kapocik dla Lemonka do zimne dni zapowiadają, a w Bieszczadach pewnie podwójnie zimne będą. Zapytam DT może coś da się dopasować Lemonkowi, bo biedaczysko krótką sierść ma.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciocia eliczkowa widzialam ze czarujesz bazarusio na piec psinuniow

                   Ja poczaruje dla Lemonka

 ale dopiero za kilka dni bedzie czynny, jak zakoncze kilka obecnych na biedunie

Tak robię bazarek, bo moje starowinki biedniusie są.  Moja Masieńka trochu lepiej się ma więc mogę nieco czasu poświęcić na bazarek  :)

Dziękuję Nadziejeczko  buziaczki-5.gif.2b5f61e89c3bd8977abb9ab54cd17380.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jaka długość sweterka byłaby dla niego potrzebna? Mogę podesłać ale długość to 35 cm. Lala ma daw, chodzi jednym, drugi  leżakuje sobie.

Dziękuję piękniście    1673342705_dzikujlicznie.png.63e0082cc0b633a5bebf8ac7e35986cd.png

Poproszę DT, żeby zmierzył Lemonka. ale 35 cm wydaje mi się nieco za krótkie  :) Domierzymy.

Zaraz jedziemy z psiakami do wetki. Oba na głodnego, bo oddajemy dzisiaj krewkę do badania.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Nadziejka napisał:

Zeby tylko Lemciu dal sobie zakladac kubraczek 

 jak sie uda razy kilkanascie

to potem przyzwyczai iskiereczek

 

.prosze nie pisac..bedzie ok 17,18 ,01 czaruje  Lemonkowi i ciut dla Kamy malagos ale zapraszam do ogladania Dobreduszki.....

No właśnie, żeby dał sobie założyć, bo jeśli on taki strachuś, to może dlatego gania bez kapoty  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2021 o 03:26, Nesiowata napisał:

Jaka długość sweterka byłaby dla niego potrzebna? Mogę podesłać ale długość to 35 cm. Lala ma daw, chodzi jednym, drugi  leżakuje sobie.

Nesiu kochana bardzo dziękuję za dobre serduszko, ale 35 cm byłoby zdecydowanie za mało dla Lemonka.  Dzisiaj dostrałam wymiary Bingusia i okazuje się, że Binguś wcale nie jest taki malutki, ma długość od karku do ogonka 45 cm, a Lemonek jest chyba nieco dłuższy więc kubraczek 35 z pewnością będzie dla niego za mały.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

Nesiu kochana bardzo dziękuję za dobre serduszko, ale 35 cm byłoby zdecydowanie za mało dla Lemonka.  Dzisiaj dostrałam wymiary Bingusia i okazuje się, że Binguś wcale nie jest taki malutki, ma długość od karku do ogonka 45 cm, a Lemonek jest chyba nieco dłuższy więc kubraczek 35 z pewnością będzie dla niego za mały.

Zara zobaczę czy te moje są większe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...