Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 25.12.2021 o 16:10, Nesiowata napisał:

A teraz świąteczny prezent

 

DSCF3787_wynik.jpg

DSCF3784_wynik.jpg

DSCF3780_wynik.jpg

DSCF3779_wynik.jpg

DSCF3777_wynik.jpg

 

DSCF3774_wynik.jpg

DSCF3771_wynik.jpg

DSCF3767_wynik.jpg

DSCF3766_wynik.jpg

DSCF3764_wynik.jpg

DSCF3757_wynik.jpg

DSCF3756_wynik.jpg

DSCF3776_wynik.jpg

 

Dnia 26.12.2021 o 08:56, Nesiowata napisał:

Ares pojadł, popił, podreptał po śniegu (czym nadal jest zachwycony) a teraz "dorabia" km w domu. Potem zostanie mu spanie. I tak mija dzień za dniem.

                   Biblioteczka. Na operację Duszka. - Page 2 - Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.12.2021 o 05:59, Nesiowata napisał:

Ares, brodząc w śniegu (w nocy nieźle nam nasypało) życzy wszystkim odwiedzającym i myślącym o nim spokojnych spędzonych w zdrowiu Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

christmas motive, świeca, fir branches, piernik, świąteczne bombki, ozdoby choinkowe, kokarda, Bokeh, złoto, brokat, kopia przestrzeń, dekoracyjny, kartka świąteczna, Pocztówka, czas świąt, atmosferyczny, jasny, Pomarańczowy, Wesołych Świąt, Boże Narodzenie, świąteczna dekoracja, komputer tapety, święto, Bombka, wakacje, drzewko świąteczne, jodła, niebo, martwa natura

                Calem sercem wzajemnie 
Niechaj Nowy Rok bedzie spokojniejszy   Sszczesliwego dnia kazdenkiego
           kazdej chwili Wam kochane serduszka
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 08:12, Nadziejka napisał:
                Calem sercem wzajemnie 
Niechaj Nowy Rok bedzie spokojniejszy   Sszczesliwego dnia kazdenkiego
           kazdej chwili Wam kochane serduszka

I wzajemnie Czarodziejko.

Ares zjadł sobie część śniadania. pospacerował i w końcu ułożył się na nowo do snu. Wyciągnięty na całą swą długość (łapki też) wyluzowany śpi jak suseł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 09:43, Nesiowata napisał:

I wzajemnie Czarodziejko.

Ares zjadł sobie część śniadania. pospacerował i w końcu ułożył się na nowo do snu. Wyciągnięty na całą swą długość (łapki też) wyluzowany śpi jak suseł.

 Dziekujemy i przyyytulamy  Moje lulaja teraz zawieniete w koldereczki , a jak ktores sie odkryje w dzien czy w noc...to wtedy odrazu placz...mamunka przykryj  Na dworecek w ubraneczku ale i tak lapucinki marzna przeciez  Naznosila lalunia moja miśki pindzalki smoki wielkiei ogromnego rekina poltora metrowageo na wielka kanape w malym pokoiku i z tymi swoimi ulubionymi zabaweczkami teraz lula  Sciskamy Was ciepluuuutko

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 12:23, Nesiowata napisał:

Bardzo lubi w nim chodzić. Ale problemem jest ubranie go i rozebranie.

Moje tego nie lubią, zwłaszcza Sonia. Jak zaczynam ją ubierać, to zaraz siada, jakby była baaardzo zmęczona, no i mam problem, bo zapięcie jest na brzuszku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 12:31, elik napisał:

Moje tego nie lubią, zwłaszcza Sonia. Jak zaczynam ją ubierać, to zaraz siada, jakby była baaardzo zmęczona, no i mam problem, bo zapięcie jest na brzuszku.

Ares kładzie się plackiem, nie sposób go ruszyć z żadnej strony. I jeszcze przy okazji pokazuje ząbki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 14:51, Nesiowata napisał:

Ja tam specjalnie tych jego ząbków nie boję się. A on pewnie uważa, że jet postrachem świata. Oczywiście,  dopóki nie usłyszy Lali.

 

Dnia 28.12.2021 o 12:43, Nesiowata napisał:

Ares kładzie się plackiem, nie sposób go ruszyć z żadnej strony. I jeszcze przy okazji pokazuje ząbki.

Misiek, Walentynki, Serduszko

Link to comment
Share on other sites

No i dziś tragedia - na podwórku ledwo sama utrzymałam się na nogach kiedy szłam dać jedzenie kurom. No, ale jakoś obyło się bez upadku. Ares miał problem z wejściem do domu. W mocy padała marznący deszcz i na podeście zrobiła się ślizgawka. Z impetem wskoczył i nagle okazało się, że łapy uciekają.Ale wpadł na pomysł - wszedł z innej strony, spokojnie i udało się! Wszedł do domu zadowolony i od razu pomaszerował na swoje posłanie. Gdzie zresztą śpi do tej pory. Co prawda - łepek już poza legowiskiem,ale to u niego normalne. A śniadanie zjadł od razu!

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 08:39, Nesiowata napisał:

No i dziś tragedia - na podwórku ledwo sama utrzymałam się na nogach kiedy szłam dać jedzenie kurom. No, ale jakoś obyło się bez upadku. Ares miał problem z wejściem do domu. W mocy padała marznący deszcz i na podeście zrobiła się ślizgawka. Z impetem wskoczył i nagle okazało się, że łapy uciekają.Ale wpadł na pomysł - wszedł z innej strony, spokojnie i udało się! Wszedł do domu zadowolony i od razu pomaszerował na swoje posłanie. Gdzie zresztą śpi do tej pory. Co prawda - łepek już poza legowiskiem,ale to u niego normalne. A śniadanie zjadł od razu!

 

Uwazaj kochana na kazdem kroku trzeba chodzic jak czaplin na boki stopy pomalenku,ja wczoraj nie moglam dojsc do marketu..kobitka jedna wywrocila o matku... gololedz na chodnikach wszedzie byla , sypali sola syplali ale z samego rana bylo strasznie z dojsciem gdziekolwiek

      Sciskam serdecznie i modle za ewu caluni czas
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 08:49, Nadziejka napisał:

Uwazaj kochana na kazdem kroku trzeba chodzic jak czaplin na boki stopy pomalenku,ja wczoraj nie moglam dojsc do marketu..kobitka jedna wywrocila o matku... gololedz na chodnikach wszedzie byla , sypali sola syplali ale z samego rana bylo strasznie z dojsciem gdziekolwiek

      Sciskam serdecznie i modle za ewu caluni czas
 

Teraz już jest lepiej. Podest oczyściłam z lodu, dam sobie radę. A z domu dzisiejszego dnia nie mam zamiaru się ruszać (na szczęście nie muszę). Miałam w planach wizytę u koleżanki ale z pewnością nie będzie to dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 09:11, Nesiowata napisał:

Rozespany Ares składa życzenia sylwestrowe i noworoczne - zdrowia, spokoju i szczęścia (szczególne życzenia zdrowia dla jego dobrodziejki EWU).

Ja też życzę wszystkiego najlepszego na cały nadchodzący rok -  dla opiekunki i całego stada :-))    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...