Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 14.12.2021 o 11:21, Nadziejka napisał:
              Wszystko w moim podpisie Eliczku i na watuskach no przecie widac widac chyba serdelenko....

Ojejejku  🙂 Faktycznie Ciociu Nadziejeczko  🙂    To bazarek dla Milusia i Rewuni.

Bardzo serdecznie dziękuję       bukiet3.jpg.42e9c2bd84ceea6fee2a6abc4488c906.jpg    

Jestem tak zabiegana, że nie patrzę na podpisy, tylko na sama treść, a i tak mam zaległości. Kończę swój bazarek i spieszę się, żeby zacząć następny.

Link to comment
Share on other sites

I znów chłopak przespał noc w sweterku. Ledwo przyszedł wieczorem do domu - wpasował się (cały!) na posłanie, zasnął jak niedźwiedź zimowym snem i tylko mruczał kiedy chciałam go rozebrać. W końcu zrezygnowałam i rozebrałam go rano. A jaki był z siebie zadowolony!

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2021 o 11:49, Nadziejka napisał:

 

              Zapraszam serduchem na Aresikowy maly kramik
 

 

 

Dnia 14.12.2021 o 10:47, elik napisał:

Dziękujemy  🙂   Dam znać jak pojawią się na koncie.

Ciociu czy juz dotarla wplata ? potwierdz prosze na zakonczonem Dziekuje
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 12:25, Nesiowata napisał:

I znów chłopak przespał noc w sweterku. Ledwo przyszedł wieczorem do domu - wpasował się (cały!) na posłanie, zasnął jak niedźwiedź zimowym snem i tylko mruczał kiedy chciałam go rozebrać. W końcu zrezygnowałam i rozebrałam go rano. A jaki był z siebie zadowolony!

 

                  Ciocinku wszelkiego cieplego dla Was
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 18:31, Nadziejka napisał:

 

Ciociu czy juz dotarla wplata ? potwierdz prosze na zakonczonem Dziekuje

Dotarła 14.12. i bardzo przepraszam, że dopiero teraz potwierdzam, ale mam taki natłok pracy, że nie wyrabiam na zakrętach   😉

Tylko gdzie mam potwierdzić  ?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 12:44, elik napisał:

Dotarła 14.12. i bardzo przepraszam, że dopiero teraz potwierdzam, ale mam taki natłok pracy, że nie wyrabiam na zakrętach   😉

Tylko gdzie mam potwierdzić  ?  

Rozliczony 102 zl Dziekuje Stokrotnie Dobreduszki! AnnaGR Terenia118 Nadziejkowo Dla Fuksika Cudnego 27.11

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 13:17, elik napisał:

Ale to była wpłata 84,00 zł dla Aresika, nie dla Fuksika.

Przepraszam, zaraz poszukam Aresa. I co ślepemu po oczach?

Rozliczony 84 zl Kochani Dziekuje Pieknie! Aresikowi torebunia od irysek,Nadziejkowe roznosciCiocia koja Dziekuje Cudnie za Cegielenki! 12.12

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 06:48, Nesiowata napisał:

Wprawdzie później ale Ares też się obudził i wymaszerował na dwór. Nawet zjadł część śniadania! Podreptał sobie na podwórku i wrócił na legowisko. Ciemno więc spokojnie można spać dalej.

Witaj Ciociu witaj calunka druzynko lapunkowa zagladam z mnostwem cieplukich pozdrowien
 
Link to comment
Share on other sites

Ares dziś, o dziwo, zjadł rano śniadanie. Podreptał sobie po śniegu, coś tam wąchał ale szybko wrócił do domu i tutaj dokończył spacer. Dziadek lubi ciepełko, lepiej za długo nie być za drzwiami.

Wczorajszy dzień zakończył 8 m-cy naszego wspólnego życia. Szybko to minęło a chłopak zaczyna wybrzydzać coraz bardziej.  Początkowo nie było żadnych problemów z podawaniem leków (a trochę ich miał). Teraz wypluje jeśli nie będzie to zawinięte w kawałek pasztetu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 07:17, Nesiowata napisał:

Ares dziś, o dziwo, zjadł rano śniadanie. Podreptał sobie po śniegu, coś tam wąchał ale szybko wrócił do domu i tutaj dokończył spacer. Dziadek lubi ciepełko, lepiej za długo nie być za drzwiami.

Wczorajszy dzień zakończył 8 m-cy naszego wspólnego życia. Szybko to minęło a chłopak zaczyna wybrzydzać coraz bardziej.  Początkowo nie było żadnych problemów z podawaniem leków (a trochę ich miał). Teraz wypluje jeśli nie będzie to zawinięte w kawałek pasztetu.

                      Pin by Isla on Tatty Teddy in 2021 | Tatty teddy, Cute teddy bears, Teddy

     
             Wszelkiego Najlepsiego W Zdrowiu Cieple Spokojnosci Dla Was 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2021 o 12:30, Poker napisał:

Psy często uwielbiają śnieg. A poza tym Ares nie widzi, więc ma fajne doznania dotykowe.

Ares nie jest niewidomy. Ma początki zaćmy z racji chociażby na wiek, ale nie jest tak źle. Kiedy pierwszy raz zobaczył śnieg - nie chciał wyjść z domu. Ab teraz trudno go zapędzić. Drepcze z nosem przy ziemi i zadowolony z siebie jak diabli, mróz nie straszny. Nawet sobie podskakuje z radości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...