Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Ptysiek trochę spacerował (już 2 razy), trochę pojadł (nadal łyżeczką) a teraz wyciągnięty drzemie na łóżku,. Na podłodze i na dworze zasypia zwinięty w kłębek. Wczoraj na dworze pierwszy raz zauważyłam, że Lala zeszła z jego drogi, zmieniła kierunek. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Ptysiek trochę spacerował (już 2 razy), trochę pojadł (nadal łyżeczką) a teraz wyciągnięty drzemie na łóżku,. Na podłodze i na dworze zasypia zwinięty w kłębek. Wczoraj na dworze pierwszy raz zauważyłam, że Lala zeszła z jego drogi, zmieniła kierunek. 

Same dobre wieści :) 

Ale się Ptysiowie dobrze trafiło :) 

Pozdrawiam niedzielnie :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Puszki, które zamówiłam 12-tego mają być dostarczone 18-tego. To wyjątkowo długi termin.

 

Odbieraj wygodnie i bezpiecznie swoje paczki z punktów Szybka Paczka / ParcelShop na terenie całego kraju!
Kliknij w poniższy link i przekieruj swoją paczkę do wybranego przez Ciebie punktu Szybka Paczka / ParcelShop.
Zmieniam za pomoca przegladarki www
Jeśli wcześniej złożona została dyspozycja zmiany dostawy, nie ma potrzeby ponownego jej dokonywania.
Aktualnie wybrany adres doręczenia: tel: xxxxxxx Pani Dxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Przewidywane doręczenie:2020-08-18 w godzinach: 09:00 - 14:00.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Grześ (tak jak i dziewczyny) wyemigrował w nocy z łóżka. Stanowczo za gorąco. 

Masiunia przespała całą noc w łóżku, ale Alfik wędrował tam i z powrotem budząc mnie za każdym razem.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Nesiowata napisał:

Przed chwilą odebrałam zamówione Ptysiowe puszki, mogę spokojnie wyjechać bez angażowania sąsiadów. Trochę zrobiło się pochmurno ale pewnie kiedy będę musiała przemieszczać się po Warszawie to będzie piekiełko.

Też dostałam zgłoszenie, że paczkę dostarczono  o godz. 07:38. Ależ sobie wybrali porę. To dobrze, że z Ciebie ranny ptaszek  :)

Link to comment
Share on other sites

Sama go ściągnęłam kiedy otrzymałam sms-a o dostawie. Przynajmniej mogłam później spokojnie wyjechać w swoich sprawach. Akurat był w pobliżu wiec nie było problemu.Dziś trochę chłodniej, w nocy nawet trochę popadało więc Ptysiek dość długo sobie spacerował przed południem. Teraz odsypia. Nawet dość sporo dziś zjadł.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Sama go ściągnęłam kiedy otrzymałam sms-a o dostawie. Przynajmniej mogłam później spokojnie wyjechać w swoich sprawach. Akurat był w pobliżu wiec nie było problemu.Dziś trochę chłodniej, w nocy nawet trochę popadało więc Ptysiek dość długo sobie spacerował przed południem. Teraz odsypia. Nawet dość sporo dziś zjadł.

Aaaa toś sprytna Dziewuszka  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...