Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

50 minut temu, Poker napisał:

A może on nie lubi papki tylko woli normalne jedzenie w małych kawałkach?

Zaczęłam mu misksować jedzenie bo nie chciał wcale jeść. Dlatego zaczęło się karmienie. Ale dobrze, że jeszcze nie zapomniał jak to jest jeść samemu, Będziemy powoli wracać do tego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszą noc psy "załatwiły" mnie na cacy. Do północy Neska z Lalą ujadały na zmianę lub razem.e lało i grzmiało to pewnie jeszcze ktoś kręcił się po drodze albo moi bezdomni "sąsiedzi" załatwiali swoje porachunki. Nawet nie próbowałam wychodzić z domu. Kiedy one umilkły - nagle Ptyś wstał. Wyszliśmy na dwór, wysikał się. Myślałam, że to już koniec atrakcji. Naiwna. Nie minęło 40 minut i chłopak znów wstał. Myślałam, że tym razem chodzi o kupę. nic z tego, pospacerował i wróciliśmy do domu. Była pierwsza. No i pospałam  sobie do piątej. Stanowczo za mało, ale teraz muszę jechać  na ćwiczenia więc zaległości będę nadrabiać po powrocie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzisiejszą noc psy "załatwiły" mi na cacy. Do północy Neska z Lalą ujadały na zmianę lub razem.e lało i grzmiało to pewnie jeszcze ktoś kręcił się po drodze albo moi bezdomni "sąsiedzi" załatwiali swoje porachunki. Nawet nie próbowałam wychodzić z domu. Kiedy one umilkły - nagle Ptyś wstał. Wyszliśmy na dwór, wysikał się. Myślałam, że to już koniec atrakcji. Naiwna. Nie minęło 40 minut i chłopak znów wstał. Myślałam, że tym razem chodzi o kupę. nic z tego, pospacerował i wróciliśmy do domu. Była pierwsza. No i pospałam  sobie do piątej. Stanowczo za mało, ale teraz muszę jechać  na ćwiczenia więc zaległości będę nadrabiać po powrocie.

To ładnie Cię psiaki przeczołgały :)   Ja miałam taką "zarwaną" noc 2 dni temu. Prawie do rana szukałam w necie samochodu na miarę naszych możliwości finansowych. Małżonek wypiął się i spał. Powiedział, że on ma inne zdanie na temat samochodu jaki nam jest potrzebny więc i tak nie sprosta moim oczekiwaniom.  Miał rację  :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Ciekawe co przyniesie ta noc. U mnie zapowiedź burzy  :( Ma padać deszcz dzisiaj od 23-ciej i jutro przez cały dzień. Masakra.

Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza. mam dość atrakcji tego typu. A padać to i nas też ma. Jutro podobna sceneria.

Link to comment
Share on other sites

             Spokojnego cieplutkiego tygodnia Wam Ciociu

Zapraszam do  zagladania ale nie czynny jeszcze bazarusiek

                             dopiero bedzie za kilka dni czynny

..prosze nie pisac jeszcze..czaruje czaruje od 1 zlotoweczki...bedzie dla kotkow i Dzekunia gosi7 i dla Ptysia Grzesia..

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Nesiowata napisał:

No i dzisiejszej nocy psy były spokojne, mogliśmy spać bez dodatkowych atrakcji. Tylko Ptysiowi wieczorem dwa razy przypomniało się, że musi wyjść. Ale to były w miarę normalne godziny. Dziś wprawdzie mokro, ale może będzie lepiej?

U nas też mokro, ale na razie przerwa w opadach. Ciekawe jak długo.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Nesiowata napisał:

Ptyś dziękuje za wszelkie odwiedziny. Niedawno przypomniało mu się, że czas opróżnić pęcherz. Wprawdzie deszcz mży, ale dla niego to nie problem. trochę się pokręcił, wysikał się a teraz spaceruje po domu. Powoli będzie czas iść spać.

Dobrej nocy Gospodarzom i Ich czworonożnym Przyjaciołom  :)

1197496884_dobranoc.gif.58d1d8159f7bea7035c58dc40886542d.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Kolejny "bury" dzień przed nami. Ptysiek spokojnie śpi, śniadanie jemy na raty, w przerwach. Ale Nesia i Lala zachowują się tak samo. lala nawet nie wyszła jeszcze na dwór, nie ta pogoda.

W nas tak samo - buro, ponuro. Rano o 6:00 mżył deszczyk. Poczekałam ze spacerem i o 7-mej już nic nie leciało z nieba, ale i tak musiałam ubrać psiaki, bo inaczej brzuchy byłyby mokrzutkie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

W nas tak samo - buro, ponuro. Rano o 6:00 mżył deszczyk. Poczekałam ze spacerem i o 7-mej już nic nie leciało z nieba, ale i tak musiałam ubrać psiaki, bo inaczej brzuchy byłyby mokrzutkie.

U mnie cały czas coś mży, raz mniej raz więcej. Kiedy Ptysiek podniósł się do wyjścia - obydwie panny ruszyły za nim. Tyle, że żadna nosa nie wystawiła za drzwi. Lala zawróciła w połowie drogi a Neska doszła do drzwi i zrobiła w tył zwrot. Za to chłopak podreptał sobie co nieco mnie zważając na kaprysy pogody.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

obydwie panny ruszyły za nim. Tyle, że żadna nosa nie wystawiła za drzwi. Lala zawróciła w połowie drogi a Neska doszła do drzwi i zrobiła w tył zwrot.

Widocznie masz panny z charakterem  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2020 o 20:13, Nesiowata napisał:

Muszę pochwalić chłopaka. Zaryzykowałam przed wieczorem. Wcześniej zjadł kawałek indyka z ręki (czyli jednak potrafi jeść sam!) więc naszykowałam mu w miseczce drobno pokrojony makaron z gotowanym indykiem, polałam trochę rosołem i od razu zamknęłam Neskę żeby nie bał się. Chłopak wciągał wszystko po kolei. Wprawdzie nie zjadł wszystkiego (po małej przerwie dokarmię go łyżeczką) ale prze nie oduczyłam go skutecznie samodzielnego jedzenia.

Oby tak dalej. Dzielny, kochany Ptyś. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

U mnie cały czas coś mży, raz mniej raz więcej. Kiedy Ptysiek podniósł się do wyjścia - obydwie panny ruszyły za nim. Tyle, że żadna nosa nie wystawiła za drzwi. Lala zawróciła w połowie drogi a Neska doszła do drzwi i zrobiła w tył zwrot. Za to chłopak podreptał sobie co nieco mnie zważając na kaprysy pogody.

Prawdziwe damy :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...