Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Dnia 14.11.2021 o 19:31, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłabym na Opole i Kraków, z Częstochowy zrezygnowałabym..

 

Dnia 14.11.2021 o 19:39, Tyśka) napisał:

 

Ode mnie ma na Kraków.

Czyli na Kraków już mamy 🙂
Na Częstochowę jest najwięcej wyświetleń

  • 1956
  • 24
  • 8
    Potem na Wrocław 
  • 1497
  • 28
  • 11
    najmniej na Katowice
  • 491
  • 14
  • 4
    Moze zmienię na razie Katowice na Opole.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 17.11.2021 o 15:17, Tyśka) napisał:

 

Dzisiaj odświeżyłam ogłoszenie Natki na Kraków, zmieniłam główne zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy. 🙂

Wyróżnienia ogłoszeń na OLX znowu podrozały.
Dzisiaj wyróżniłam ogłoszenie Natki na tydzień.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 11:30, Poker napisał:

Danego psa nie mogą ogłaszać różne osoby czy wyłapują, że ta sama osoba ogłasza kilka razy tego samego  psa?

Kilka osób jednego psa chyba może. Olx wyłapuje, gdy jedna osoba kilkukrotnie ogłasza jednego psa, również kiedy ogłoszenia mają inna treść i zdjęcia (u mnie psiaki i kociaki miały kilka ogłoszeń, ale nigdy nie powtarzały się zdjęcia i opisy).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 11:30, Poker napisał:

Danego psa nie mogą ogłaszać różne osoby czy wyłapują, że ta sama osoba ogłasza kilka razy tego samego  psa?

 

Dnia 27.11.2021 o 16:20, Tyśka) napisał:

Kilka osób jednego psa chyba może. Olx wyłapuje, gdy jedna osoba kilkukrotnie ogłasza jednego psa, również kiedy ogłoszenia mają inna treść i zdjęcia (u mnie psiaki i kociaki miały kilka ogłoszeń, ale nigdy nie powtarzały się zdjęcia i opisy).

Jedna osoba nie może ogłaszac kilka razy tego samego psa bez wzgledu na treśc i zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 22:41, Ewa Marta napisał:

Niech jej pluszaka kupi...

Rozumiem, że Natka nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Ale ogólnie rzecz biorąc  nie wiem dlaczego chęć wzięcia  psa dla dziecka budzi tyle niechęci. Wszystko zależy od dziecka i rodziców.

Miałam 9 lat, gdy przytargałam na rękach swoją pierwszą , najcudowniejszą na świecie sunię. Kochałam ją do obłędu, nie krzywdziłam. Towarzyszyła mi na podwórku, w piaskownicy, jeździła z nami pociągiem na wakacje  nad morze, na Mazury. Była oczkiem w głowie całej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 23:48, Poker napisał:

Rozumiem, że Natka nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Ale ogólnie rzecz biorąc  nie wiem dlaczego chęć wzięcia  psa dla dziecka budzi tyle niechęci. Wszystko zależy od dziecka i rodziców.

Miałam 9 lat, gdy przytargałam na rękach swoją pierwszą , najcudowniejszą na świecie sunię. Kochałam ją do obłędu, nie krzywdziłam. Towarzyszyła mi na podwórku, w piaskownicy, jeździła z nami pociągiem na wakacje  nad morze, na Mazury. Była oczkiem w głowie całej rodziny.

Już Ci wyjaśniam. Natka, to super lękowa sunia. W nowym otoczeniu w przypadku zerwania ze smyczy, czy upuszczenia jej ucieknie i na pewno nie wróci, bo nie podchodzi do nowych osób wcale. Do znanej jej Anety i Arka też nie zawsze. To sunia, która musi mieć spokojnych, zrównoważonych i odpowiedzialnych opiekunów, a nie dziecko. Ja jak słyszę, że ktoś szuka psa dla dziecka odmawiam zawsze. Bo to  nie jest zabawka, tylko członek rodziny, którym się trzeba zająć. Dzieci w większości przypadków po jakimś czasie nudzą się spacerami, odpowiedzialnością i pies zostaje sam sobie, a dla rodziców staje się ciężarem.

To nie ma nic wspólnego z adopcją do domu z dziećmi. Jak najbardziej pies, który dzieci się nie obawia może tam pojechać. Tyle, że to rodzice podejmują się opieki nad psiakiem, a dziecko może w tym uczestniczyć.  Zawsze to rodzicom tłumaczę i często okazuje się, że nie wpadli na to, że taki pies będzie cierpiał, jak nikt nie będzie się nim zajmował. 3 krótkie spacery nie wystarczą, żeby był szczęśliwy.

Denerwuje mnie, że ludzie nie czytają ogłoszeń, nie wyciągają wniosków z przeczytanej treści. Natka nie nadaje się do domu z dzieckiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 13:56, Ewa Marta napisał:

 

Denerwuje mnie, że ludzie nie czytają ogłoszeń, nie wyciągają wniosków z przeczytanej treści. 

Mam to samo 😞 Czasem mam ochotę odpisać (na kolejne zapytanie o psa, gdzie zaznaczam w treści, że kontakt telefoniczny, ogłoszenie wstawione grzecznościowo) czy naprawdę czytanie jest trudne... 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...