Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Dnia 6.12.2021 o 15:29, Tyśka) napisał:

Mam dzisiaj promocję 50% na wyróżnienia. Może ktoś chciałby sfinansować promowanie Natce.

Opłacimy to ogłoszenie. jeśli możesz, wyróżnij proszę i podaj mi na PW numer konta i kwotę do zapłacenia:) Bardzo dziękuję. Wczoraj nie mogłam nic pisać na dogo. Dzisiaj w nowej przeglądarce się udało.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Natki:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 12:09, Ewa Marta napisał:

Opłacimy to ogłoszenie. jeśli możesz, wyróżnij proszę i podaj mi na PW numer konta i kwotę do zapłacenia:) Bardzo dziękuję. Wczoraj nie mogłam nic pisać na dogo. Dzisiaj w nowej przeglądarce się udało.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Natki:)

Niestety, promocja się skończyła 😞 Trwała tylko dzień.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 07:53, Ellig napisał:

Na takie pytanie ręce opadają,  cyt. Dzień dobry, jak u niej z motywacja na zabawę czy przez to ze jest lekowa póki co nie ma o tym mowy? I jaki jest jej stosunek do innych psow ? Rozglądam się za psem do agility, 😀 

Ta pani dzwoniła przed chwilką do mnie..Ma bordera, samca, szuka mniejszej suni do towarzystwa, cwiczeń, zabaw. Trochę porozmawialyśmy..

Domku z tego nie będzie..

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 09:44, Alaskan malamutte napisał:

Ta pani dzwoniła przed chwilką do mnie..Ma bordera, samca, szuka mniejszej suni do towarzystwa, cwiczeń, zabaw. Trochę porozmawialyśmy..

Domku z tego nie będzie..

 

Nie będzie 🙂
Zmieniłam ogłoszenie na Wrocław, wyróżniłam.

Link to comment
Share on other sites

Natka się rozchorowała. To nic poważnego, ale pokasływała i miała katar, więc pojechała do weta. Dostała leki i miejmy nadzieję, że szybko poczuje się lepiej. Ona nie ma żadnego futerka i niestety marznie, a wszelkie próby nałożenia jej czegokolwiek kończą się jej wielkim stresem. 

Za weta i transport w sumie zapłacimy pod koniec miesiąca 56 zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 13:48, elik napisał:

Taka śliczna mała sunia z tak wielką traumą.  Już dawno powinna być ozdobą jakiejś kanapy, ale trauma nie pozwala  😞      

To prawda. Na szczęście teraz nie ma pojęcia, że szuka domu i wyleguje się na kanapach u Anecik i pozwala na bliskość.

 

Z naszego bazarku przypadła jej kwota 173,15 zł. Wpisałam w rozliczenia 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...