Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Kup dla siebie maseczkę, wspomożesz koteczkę (do 16.05.2020)


sue

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Chyba tak, chyba wszyscy mają. Mnie brakuje tylko "ślubnych", więc jedynie podglądam wzorki. ;)

Podrzucę chociaż.

No właśnie Tysiu,

Jak sobie wyobrażasz te ślubne maseczki?

Ja jestem realizująca pomysły -swoje a jak trzeba to innych.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Hehhe, mnie akurat raczej chodzi o ładny, delikatny wzorek na maseczce, który pasowałby do równie delikatnego, dziewczęcego wianka ;) Niestety, brak mi koncepcji, maseczki nie było w planach :D

Dla dziewczyny może być koronkowa na tiulu, a dla chłopaka? W kształcie muszki?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

Dla dziewczyny może być koronkowa na tiulu, a dla chłopaka? W kształcie muszki?

Może być i koronkowa :D Mucha pewnie będzie granatowa, jeszcze jej nie mamy, a ślub za 2 tygodnie, no ale co tam - to tylko szczególiki :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

A czy ktoś zauważył, że nowa klientka  kilka postów wczwśniej złożyła zamó ienie na 3 maseczki - baksiukowa?  

Dzięki kochana za czujność.Zauważyłam i nawet już uszyłam.Ale jestem zadowolona,że coś doszło dla koteczków.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Radek napisał:

A jak ktoś ma łysą stylizację;) Fryzjerzy zamknięci i trzeba było z maszynki skorzystać.

o! To mi dla psa przyszła maszynka, a że ja mam taki talent, że jak obcięłam sobie kiedyś grzywkę to tak naokoło jakoś wyszło i mama musiała mnie ściąć na chłopczycę... ;) to miałam obawy czy psa nie zmarnuję po swoim groomingu. No i jak to tak zepsuć psu wygląd?! I napisałam do swojego niemałża (jeszcze), żeby jak najszybciej przyjeżdżał! I nie to, że tęsknię, ale... muszę na nim poćwiczyć zanim ostrzygę psa... :D  I że  jednocześnie stworzę mu super ekstra oryginalną fryzurę na ślub. 




Jakoś nie chciał chyba. Nie przyjechał. 
 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, guccio napisał:

To był debiut?

Kiedyś, dawno korzystałem. Teraz po przerwie musiałem poprosić Lepszą Połowę o poprawki. 

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 I napisałam do swojego niemałża (jeszcze), żeby jak najszybciej przyjeżdżał! I nie to, że tęsknię, ale... muszę na nim poćwiczyć zanim ostrzygę psa... :D  

Eksperymenty na ludziach są zabronione :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...