Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Kup dla siebie maseczkę, wspomożesz koteczkę (do 16.05.2020)


sue

Recommended Posts

15 minut temu, Olena84 napisał:

Proszę 6 maseczek dla dorosłego, obojętnie jakie kolory.

Bardzo dziękujemy:)

wyślij proszę adres do guccio i podaj, czy ma być list zwykły czy polecony.

Nie mogę nie wiem dlaczego aktualizować postu z zamówieniami, wyskakuje komunikat, że post został przeniesiony lub usunięty albo minęło za dużo czasu od napisania. Uzupełnię później, o ile się da.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, sue napisał:

Bardzo dziękujemy:)

wyślij proszę adres do guccio i podaj, czy ma być list zwykły czy polecony.

Nie mogę nie wiem dlaczego aktualizować postu z zamówieniami, wyskakuje komunikat, że post został przeniesiony lub usunięty albo minęło za dużo czasu od napisania. Uzupełnię później, o ile się da.

już napisałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zamówić 5 maseczek dla dorosłych każda inna. Oto które: nr 1, 11, 12, 13, 14.! Poproszę także o instrukcje co dalej ponieważ jest to mój pierwszy udział w bazarku (choć nie raz chciałam ale odwagi zabrakło).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, pyra napisał:

Chciałabym zamówić 5 maseczek dla dorosłych każda inna. Oto które: nr 1, 11, 12, 13, 14.! Poproszę także o instrukcje co dalej ponieważ jest to mój pierwszy udział w bazarku (choć nie raz chciałam ale odwagi zabrakło).

Maseczki odłożone.W tym tygodniu wysyłka.Sue da Ci znać co z płaceniem.Do mnie adres na P.W podaj.I napisz jaka przesyłka.Tzn.Polecony czyli rejestrowany czy zwykły.Zaznaczam,,że zwykły niepewny.Jutro będę wiedziała ile twój format polecony.Podobną wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Chyba wcięło mój post. Pytałam czy wysłać materiały na maseczki do Guccio?  mam sporo , które zostały po bazarkach. Guccio , z jakich materiałów szyjesz?

Raczej z naturalnych,bez lycry.W środek i tak daję cieniutką bawełnę.Moim marzeniem jest uszyć na cały dług o którym pisze Sue.

Link to comment
Share on other sites

Tymczasowo przeklejam tutaj post z zamówieniami i najwyżej będę co nowe zamówienie tak samo przeklejać

Zamówienia:

- Nesiowata 2 szt., dorosły, (1 i 4)

- bukowa 4 szt., dorosły, (2 szt. nr 3 i 2 szt. nr 4)

- Anula 2 szt., dorosły, (nr.2 i 4) PRZESYŁKA REJESTROWANA

- Besia11 8 szt., dorosły i dziecko, (nr 2, 11 i 1 dla 6 latki, a dla dorosłego nr 3 - 3 sztuki oraz  nr 1 i 2  po 1 szt)

- dwbem 2 szt., dorosły (nr3 - beż)

- pani Ania ze Szczekocin 3 szt., dorosły (8 i 9 + jakaś dowolna)

- jankamałpa 2 szt., dorosły (10, 11)

- Olena84 6 szt., dorosły (dowolne)

- pyra 5 szt., dorosły (1, 11, 12, 13, 14)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Proszę 6 maseczek dla dorosłego, obojętnie jakie kolory.

 

2 godziny temu, Besia11 napisał:

To proszę nr 11 zamienić z 3, a nr 3  dodatkowo zamówię jak dla dorosłego czyli razem będzie 8 szt.

 

2 godziny temu, pyra napisał:

Chciałabym zamówić 5 maseczek dla dorosłych każda inna. Oto które: nr 1, 11, 12, 13, 14.! Poproszę także o instrukcje co dalej ponieważ jest to mój pierwszy udział w bazarku (choć nie raz chciałam ale odwagi zabrakło).

Uwzględnione w rozliczeniu

Bardzo dziękujemy za zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Mam płótna, kretony , we wzorki i gładkie. guccio, podaj adres , to wyślę migiem.

Jak wyślę kilka materiałów, to będzie na kilkadziesiąt sztuk maseczek. Chcesz?

Płótna ,kretony są dobre.Widzę,że bardziej idą we wzorki.Odzyskuję co mogę u siebie.

Przyślij jak możesz,będę wdzięczna

Wysyłam PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...