Jump to content
Dogomania

Binio, dumny pies w swoim super Domu :) Binio - pies, a ze strachu porusza się jak gąsienica, pełza. Pomóżmy mu. Bez naszej pomocy ten strach go zabije :(


elik

Recommended Posts

27 minut temu, Binio napisał:

Witam, gbyby ktoś miał ochotę to mój syn wstawia mini filmiki z Biniem na TikToka. Identyfikator syna to wojtas64

Przy okazji polubienie filmiku sprawi radość synkowi.

Dziękuję 

Witaj  :)Jak można znaleźć ten portal?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Binio napisał:

Z Google sklep należy ściągnąć aplikację "tik tok", po uruchomieniu w lupce należy wpisać wojtas64 i pojawią się jego filmiki. 

Jestem niekumata  :(  Zainstalowałam aplikację, ale nie widzę jej na monitorze  :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Binio napisał:

Witam, gbyby ktoś miał ochotę to mój syn wstawia mini filmiki z Biniem na TikToka. Identyfikator syna to wojtas64

Przy okazji polubienie filmiku sprawi radość synkowi.

Dziękuję 

Moc serdecznych pozdrowień dla Synka. Uwielbiam dzieci, które kochają zwierzęta. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Binio napisał:

To jest aplikacja na urządzenia mobilne: telefon, ewentualnie tablet. 

Nie zainstalowało mi się na telefonie, chociaż było napisane - zainstalowane. To dobrze, bo w telefonie mam już tak mało miejsca, że pewnie zablokowałoby mi wszystkie inne funkcje  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2020 o 18:33, elik napisał:

Dzięki  :)  Fajny  :)  A może syn dałby radę wkleić kilka filmików na forum?  Byłoby fajnie  :)

Binio ćwiczy na olimpiadę tylko nie wiem czy to tenis, piłka nożna czy siatkowka :) 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Binio napisał:

Binio ćwiczy na olimpiadę tylko nie wiem czy to tenis, piłka nożna czy siatkowka :) 

Kochany Binio, bardzo radosny  :)   Widać, że już Wam zaufał i jest szczęśliwy.  Rozbrykany, jak mały psiak  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Binio napisał:

Jeszcze jeden filmik, trochę starszy bo sprzed tygodnia. 

 

. Gdy zobaczyłam ten filmik pierwszy raz, to napisałam do Binio, że ma fajne dzieci. Myślałam, że to córka z synem. Okazało się, że to żona z synem  :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie do wiary, że to ten sam piesek co w schronisku! :) Widac, że Binio zaczął właśnie rewelacyjne życie i czerpie z niego garściami :)

Bardzo szybko się otworzył, co świadczy o tym,  że zaufał i dobrze się czuje.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Tak Eluś i na dodatek szczęście ma wypisane na pysiu ! Doczekał się wspaniałej rodziny.

Tak go szczęśliwie ogłosiłaś kochana  Elu. Wielgachne dziękuję    kocham.jpg.bb95e3b88a3723cb158d284bbae83d33.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...