Jump to content
Dogomania

Binio

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Excellent

About Binio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do matury jeszcze daleko, Binio potrzebuje jeszcze podpowiedzi. Gdy jest sam w kuchni to czar pryska i zapomina wszystko czego się nauczył :)
 2. Dawno nic nie wrzucałem bo niestety wróciły codzienne obowiązki i czasu zdecydowanie mniej, lockdown miał też swoje plusy. Na szczęście w niedzielę udało się trochę odsapnąć i wybrać się na małe grzybobranie. Poniżej relacja z pierwszego wspólnego zbierania grzybów, film jak i samo zbieranie grzybów przydługawy, przynudnawy i bez akcji :). Uprzedzając pytanie: tak grzyby są.
 3. No właśnie niedziela, choć jeden dzień można pospać dłużej :). Nawet Binio już załapał, że to nie dzwony kościelne o 6 rano wyznaczają pobudkę tylko nasze alarmy w telefonach :)
 4. Córa gra na pianinie i zawsze jak gra to Binio leży na kanapie obok, jak "gra" syn to Binio nawet nie próbuje zrozumieć tylko zmienia pokój. Zresztą wcale się nie dziwię bo mam podobnie.
 5. Poker muszę przyznać, że mnie również zmieniła się perspektywa, kiedyś pewnie byłbym po tej drugiej stronie barykady mówiącej następny zwariowany psiarz. Teraz napawa mnie dumą każde poprawnie wykonane polecenie i umiejętność zapanowania (przynajmniej w jakimś zakresie) nad psem.
×
×
 • Create New...