Jump to content
Dogomania

Binio

Members
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Excellent

About Binio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cytując klasyka, "Binio dobrze wie z której strony kromka jest posmarowana masłem" :) Jest bardzo pojętnym uczniem jak czuje jakiś smakołyk w powietrzu :)
 2. Nie chcę wchodzić tutaj w politykę a poniższy filmik zamieszczam tylko i wyłącznie po to aby pochwalić się sztuczką jaką nauczył Binia mój syn. Zresztą nie mam wpływu na sympatie Binia :) P. S. Wszystkie imiona i nazwiska użyte w filmie są przypadkowe :)
 3. Pewnie nie będzie zadowolony, ale dostanie pokrowiec na tylnią kanapę do samochodu na wspólne podróże. Bardzo czasochłonne jest czyszczenie sierści z kanap... więc to chyba raczej prezent sobie zrobiłem :)
 4. Przekazałem radę dalej, młody bardzo się na ten pomysł napalił. Choć na chwilę obecną mocno pracuje nad "przyjaźnią" Binia z kotem. Doprowadził do tego, że Binio pozostawiony sam na sam z kotem w jednym pokoju po komendzie "czekaj" grzecznie siedzi i nie goni kota - przez ograniczony czas. Stopniowo próbuje ten okres "przyjaźni" wydłużać. Na obronę Binia powiem, że kot nie współpracuje :).
×
×
 • Create New...