Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

Do Bogusik dzwoniłam zaraz po powrocie z wizyty . A teraz mam czas, by napisać.

Moim zdaniem Baffi ma domek. Inicjatorką całego zamieszania jest 9,5.  letnia dziewczynka , która od dłuższego czasu marzyła o psie. Ma kontakt z psami u koleżanek. Karinka , bo tak ma na imię , jest niesamowita. Przeczytała książkę o psach , czyta w internecie. Wie czego nie wolno dawać do jedzenia, gdzie wolno głaskać, że trzeba dać psu czas , by się oswoił z nowym miejscem. Że wymaga czesania , szczepień i dobrego jedzonka.Będzie się uczyć chodzenia na spacer na razie na dużym podwórku.Potem będzie chodzić razem z babcią.

Dziewczynka bardzo przypomina mi chłopca z domu , do którego pojechała Tigra.

Babcia jest bardzo energiczna, widać , że rządzi w domu. Wszystkie panie czyli babcia , mama i Karinka bardzo chcą Baffiego. Za transport Karinka zapłaci ze swoich pieniędzy ze skarbonki.

A teraz o domu. Mieści się na spokojnej ulicy , naprzeciwko jest fajny placyk do spaceru . Ogrodzenie sprawdziłam dokładnie i jest w porządku. Furtka dobrze zamykana.

W pobliżu są dobre gabinety weterynaryjne.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Do Bogusik dzwoniłam zaraz po powrocie z wizyty . A teraz mam czas, by napisać.

Moim zdaniem Baffi ma domek. Inicjatorką całego zamieszania jest 9,5.  letnia dziewczynka , która od dłuższego czasu marzyła o psie. Ma kontakt z psami u koleżanek. Karinka , bo tak ma na imię , jest niesamowita. Przeczytała książkę o psach , czyta w internecie. Wie czego nie wolno dawać do jedzenia, gdzie wolno głaskać, że trzeba dać psu czas , by się oswoił z nowym miejscem. Że wymaga czesania , szczepień i dobrego jedzonka.Będzie się uczyć chodzenia na spacer na razie na dużym podwórku.Potem będzie chodzić razem z babcią.

Dziewczynka bardzo przypomina mi chłopca z domu , do którego pojechała Tigra.

Babcia jest bardzo energiczna, widać , że rządzi w domu. Wszystkie panie czyli babcia , mama i Karinka bardzo chcą Baffiego. Za transport Karinka zapłaci ze swoich pieniędzy ze skarbonki.

A teraz o domu. Mieści się na spokojnej ulicy , naprzeciwko jest fajny placyk do spaceru . Ogrodzenie sprawdziłam dokładnie i jest w porządku. Furtka dobrze zamykana.

W pobliżu są dobre gabinety weterynaryjne.

Poker,bardzo,bardzo dziękuję za wizytę. Pani nie wspominała bokserka?Napisałaś,że dziewczynka od dłuższego czasu marzyła o psie. Czy on istniał?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuję Poker za przeprowadzenie wizyty i zdanie relacji :) Nie miałam czasu napisać ale powiadomiłam zaraz p.Ewelinę o decyzji i Hanię.Tak więc Baffi może pakować walizkę i jak dobrze pójdzie to jutro wyruszyć do swojej nowej rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Poker,bardzo,bardzo dziękuję za wizytę. Pani nie wspominała bokserka?Napisałaś,że dziewczynka od dłuższego czasu marzyła o psie. Czy on istniał?

Tak , tak, wspominały boksię. Ona umarła jak Karinka była mała. Potem nie brały psa czekając aż dziewczynka urośnie.  I teraz nadszedł moment do adopcji psa.

Wcześniej mieli Onka , który umarł w wieku 16. lat.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

Tak , tak, wspominały boksię. Ona umarła jak Karinka była mała. Potem nie brały psa czekając aż dziewczynka urośnie.  I teraz nadszedł moment do adopcji psa.

Wcześniej mieli Onka , który umarł w wieku 16. lat.

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Wrażenia bardzo pozytywne :) Dzisiaj rozmawiałam i z p.Eweliną i jej mamą i są Baffikiem zachwycone.Bardzo dobrze się aklimatyzuje, z apetytem zjadł swoje porcje i wyganiał się po ogrodzie za piłeczką.Obszczekuje nieznajomych za płotem,a w domu chodzi krok w krok za seniorką p.Marylą.Mimo uszykowanego posłania na narożniku, to puki co, wybrał sobie dywanik do leżenia.Jest bardzo mądry i pojętny więc wszystkiego się jeszcze pomału nauczy.

Panie odkupiły od Hani szelki,w których przyjechał Baffi i zapłaciły 40zł.Hania zaproponowała aby za te pieniążki była uregulowana opłata za weta Maliki.Po niedzieli odbierze fakturę, to będzie wiadomo ile będzie do zapłaty i psiaki będą rozliczone

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Wrażenia bardzo pozytywne :) Dzisiaj rozmawiałam i z p.Eweliną i jej mamą i są Baffikiem zachwycone.Bardzo dobrze się aklimatyzuje, z apetytem zjadł swoje porcje i wyganiał się po ogrodzie za piłeczką.Obszczekuje nieznajomych za płotem,a w domu chodzi krok w krok za seniorką p.Marylą.Mimo uszykowanego posłania na narożniku, to puki co, wybrał sobie dywanik do leżenia.Jest bardzo mądry i pojętny więc wszystkiego się jeszcze pomału nauczy.

Panie odkupiły od Hani szelki,w których przyjechał Baffi i zapłaciły 40zł.Hania zaproponowała aby za te pieniążki była uregulowana opłata za weta Maliki.Po niedzieli odbierze fakturę, to będzie wiadomo ile będzie do zapłaty i psiaki będą rozliczone

To w takim razie czekam na rozliczenie i rozliczę finanse Maliki i Baffi.Wygląda na to,że Baffik bardzo dobrze się sprawuje.

Boguniu pamiętaj w rozmowie o rejestracji czipów aby przypomnieć bo to jest bardzo istotne.

A my znów bez psiaków! Buuu!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

A my znów bez psiaków! Buuu!

Anulko, czegoś brakuje, prawda ?

Smutno mi, że te biedaki siedzą w schronie, a mogłyby pożyć całym pyszczkiem na wolności ...

Pamiętajcie o mnie następną trasą, dobrze ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Poinformowałam Panią Babcię o czipie, o odrobaczeniach, o szczepieniach, o różnych zachowaniach w nowym miejscu. Pani Maria bardzo merytorycznie podeszła do sprawy, słuchała, dopytywała, więc jestem przekonana, że wszystkiego dopilnuje. Baffi jest w dobrych rękach :)

Sporo piesków idzie do adopcji, u nas ostatnio ruch jak nigdy. Już pół Wrocławia, to chyba szafirkowe psiaki :)

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Anulko, czegoś brakuje, prawda ?

Smutno mi, że te biedaki siedzą w schronie, a mogłyby pożyć całym pyszczkiem na wolności ...

Pamiętajcie o mnie następną trasą, dobrze ?

Tak,naprawdę brakuje.Jak jest psiaczek pod naszą opieką to przynajmniej się nim żyje.Jeszcze jedno życie uratowane i to jest piękne.

Livka uratowałaś życie Brunowi,gdyby nie Ty do tej pory by tkwił w schronie,jestem tego pewna.A teraz ma swój cudowny dom i to jest piękne i niepowtarzalne.Z jaką ogromną przyjemności czyta się i ogląda zdjęcia Bruno.

Tak,będziemy pamiętać ale nie wiem kiedy to nastąpi bo jest ciężko.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, szafirka napisał:

Poinformowałam Panią Babcię o czipie, o odrobaczeniach, o szczepieniach, o różnych zachowaniach w nowym miejscu. Pani Maria bardzo merytorycznie podeszła do sprawy, słuchała, dopytywała, więc jestem przekonana, że wszystkiego dopilnuje. Baffi jest w dobrych rękach :)

Sporo piesków idzie do adopcji, u nas ostatnio ruch jak nigdy. Już pół Wrocławia, to chyba szafirkowe psiaki :)

Haniu,bardzo dziękuję za wszystko,za opiekę,za transport.Jednym słowem jesteś Kochana w tym co robisz.DZIĘKUJĘ.

                                                             ☆ Gify - kwiaty - flowers ☆ na Stylowi.pl

Link to comment
Share on other sites

No rewelacja!:)

To wszystko na tym wątku tak szybko się zadziało:)

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno martwiliśmy się i żyliśmy transportem, a tu proszę, oba psiaki we własnych domach i to jakich:).

Cieszę się bardzo z wrocławskiego domku Baffi;  Anula i Bogusik podarowały  kolejnym zamojszczakom nowe życia:):):)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...