Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Tak na szybko, bo mam huk roboty dziś. Spotkanie z rodziną super, ludzie świetni, najwięcej serca Pieguskowi okazywał pan :))

Dziecko trochę rzeczywiście "dzikie" i nie chciało nawet podać smaczka psiakowi, ale rodzice do niczego go nie zmuszali. Dzisiaj wieczorem mam do nich dzwonić. Wczoraj dostałam smsa od pani, że bardzo się zakochali w Piegusku Dropsiku i już za nim tęsknią.

To tyle narazisko :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Napisałam wczoraj sążnisty post, dodałam zdjęcia i wszystko diabli wzięli :( wrrrr... A że mocno późno było to już poszłam spać.

To dziś krócej.  ;) Pani z synkiem przyjechali wczoraj rano zjeść śniadanie na trawie z Pieguskiem :)) Wzięli cały ekwipunek, kocyk, i 2 godziny spędzili na łąkach :D

wcześniej pytali się Agi o najlepsze posłanie, karmę, mnie o najlepsze gryzaki dla niego.. prosili o filmiki i pytali co Piegusek vel Dropsik cukiereczek porabia :)

Wieczorem napisałam, żeby ustalali dzień zabrania Pieguska od Agi. I zeby przesłali mi zdjęcia z domu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nadziejka napisał:
Matko jedyna co za przecudowny niezwykly ummujacy 
                   Uroczy psinunio
jeden na milion
 sciskam trzymam mocno mocno
niechaj sie jak najlepiej wszystko z domkiem ulozy

Też niczego bardziej nie pragnę  :) Niech ma własnych kochających ludzi. 

Do dziś nie chcę nawet myśleć co on czuł w radysach.. agresja.. napad "padaczki" .. zgroza po prostu. 

Oby nigdy już nie nawet w najgorszych snach to do niego nie wracało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

No to już wiadomo. Państwo po Pieguska przyjadą jutro. Nie chcą tracić ani jednego dnia. Przyjechaliby nawet dziś, ale pani pracuje do późna. Rany, zeby teraz to już było 'to"! 

                    Koniczynka na szczęście •• Kartki powodzenia •• aleKartki.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

No to już wiadomo. Państwo po Pieguska przyjadą jutro. Nie chcą tracić ani jednego dnia. Przyjechaliby nawet dziś, ale pani pracuje do późna. Rany, zeby teraz to już było 'to"! 

będzie będzie...domy z dziećmi sa fajne, jeśli tylko rodzice sa DOROŚLI...trzymam mocno kciuki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Największym problemem okazały się schody na klatce schodowej. Piegusek musiał pokonać ich sporo, państwo cierpliwie go zachęcali, syn kładł kawałki parówek na co drugim schodku ;) i udało się :)

W domu został otoczony wielką czułością i miłością. Zwłaszcza synka ;) Życie przeniosło się na podłogę bliżej nowego domownika ;)

 

 

Drops 2.jpg

Drops 3.jpg

Drops 4.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Noc upłynęła spokojnie, nie było siusiania w domu :D Psina o 5 rano miała już pierwszy spacer!

Dostałam mnóstwo filmików. Wszystko jest super, wygląda na to, że Piegusek trafił do dobrego domu, miałam tylko jedną prośbę do pani: żeby od czasu do czasu psiak mógł trochę odpocząć, żeby miał takie miejsce, gdzie nikt go nie zaczepia non stop. Synek jest cały czas przy nim, nawet kładzie się przy Piegusku, kiedy on jest na swoim posłaniu, mam wrażenie, że Piegusek trochę zmęczony jest tym.

 

Drops 5.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...