Jump to content
Dogomania

Koniec Akcja Rekultywacja środowiska.Dołącz do drużyny :Clean Masters Disaster dla Albinka do 8.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

11 minut temu, jola&tina napisał:

Dobrze zrozumiałaś. 5 trawników proszę, bo to wysypisko jest jest olbrzymie!
Tylko żebyście mi tych trawników nie rozkopały w poszukiwaniu skarbów. Kopcie sobie z drugiej strony :)

Huraaaa posadzimy trawę  :))))

Oki dziękuję  :)) będę kopać na dole.  Tam te cięższe towary siadają :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

 Szukam fajnego radia lampowego z zielonym oczkiem. 

Kiedyś miałem, po dziadku. Oddałem i teraz żałuję. 

2 godziny temu, uxmal napisał:

 Teraz wzmacniacze chyba tylko na lampach robią 

Wzmacniacze lampowe są super. Gdyby nie cena:/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, uxmal napisał:

 

To byście się na mnie wydarły. Mój Felek to koneser zapachów.  Potrafi jedno źdźbło trawy wąchać od korzonka do czubka. Stroi i wącha 10 CM 2 przez kilkanaście minut. 

No muszę do popedzić lekko.

Mam to samo z Loczką. Też muszę nieraz pogonić.

Link to comment
Share on other sites

Ojjj dziewczyny, z tym spacerowym "zawieszeniem" na węszenie, to nie chodzi o danie psu sygnału: koniec/dosyć, idziemy dalej, bo to normalne. :)))))) 

Moje wzburzenie dotyczy osób gapiących się w ekran lub gadających z kimś i ciągnących za sobą istotę, która jest bokiem, tyłem do kierunku "spaceru", a nieraz w czasie tego wleczonego marszu sika po drodze albo zrzuca desant. :(   Ale człowiek nie widzi potrzeb psa, bo nawet psa jako żywej istoty nie widzi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

A co ja będę spychaczem spychać , jeżeli wysypisko ma pozostać całe? Chyba , że humus .

Robimy górki i doliny oraz równiny zielone. JOLA & Tina obsialała rejon C2465 :A:6436. Na wysypisku na wierzchu w rejonie C1234 : A 3462 jest kupa sprzętu AGD. Trzeba to przepchać do rejonu C1:A2 tam wyciągamy części zamienne.

Resztę trzeba zutylizować

Humus jest.. w trudnym plastikowym terenie bardzo korzystny.:))

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Ojjj dziewczyny, z tym spacerowym "zawieszeniem" na węszenie, to nie chodzi o danie psu sygnału: koniec/dosyć, idziemy dalej, bo to normalne. :)))))) 

Moje wzburzenie dotyczy osób gapiących się w ekran lub gadających z kimś i ciągnących za sobą istotę, która jest bokiem, tyłem do kierunku "spaceru", a nieraz w czasie tego wleczonego marszu sika po drodze albo zrzuca desant. :(   Ale człowiek nie widzi potrzeb psa, bo nawet psa jako żywej istoty nie widzi. 

Ufff:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

 

Moje wzburzenie dotyczy osób gapiących się w ekran lub gadających z kimś i ciągnących za sobą istotę, która jest bokiem, tyłem do kierunku "spaceru", a nieraz w czasie tego wleczonego marszu sika po drodze albo zrzuca desant. :(   Ale człowiek nie widzi potrzeb psa, bo nawet psa jako żywej istoty nie widzi. 

Dotyczy to nie tylko psów. Z dziećmi w wózku też tak chodzą na spacery , tym razem szczególnie panowie. Idzie taki  , pcha wózek jedną ręką , w drugiej komórka , nawet do dziecka się nie odezwie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

Robimy górki i doliny oraz równiny zielone. JOLA & Tina obsialała rejon C2465 :A:6436. Na wysypisku na wierzchu w rejonie C1234 : A 3462 jest kupa sprzętu AGD. Trzeba to przepchać do rejonu C1:A2 tam wyciągamy części zamienne.

Resztę trzeba zutylizować

Humus jest.. w trudnym plastikowym terenie bardzo korzystny.:))

 

I to mi się podoba! Każdy wie, co ma robić! Grunt to dobra organizacja :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...