Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Obroża do szybkiego zatrzymania / opanowania suni nawet w domu...., Pikusia to nieobyte chamidełko hhi, szybka, zwinna, ciekawska, wszędzie jej pełno. Nie bardzo umie zachować się w domu i czasami trzeba przytrzymać. Przyda się też na krótki spacer w nosidełku.

Na dłuższe spacery - wózek i tu też można prowadzić na obroży - trzeba sprawdzić jak sunia zareaguje na wózek i w jakim tempie będzie się poruszała. Wyjdzie w praniu czy wystarczy obroża czy potrzebne będą szelki.

 

 

 

 

12 minut temu, Aska7 napisał:

Ja używam tylko półzaciskowych. Rogzy są niezniszczalne.

Rozmawiałam z Iwoną, wyśle tego Rogza.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Anula napisał:

Cudna wiadomość i jaka ekspresowa wysyłka.Jestem pełna podziwu.

Jak mu trzy baby (rozi, ioj i ja) pluły w słuchawkę i zawracały głowę to gościu nie miał wyjścia ,) a tak naprawdę to chyba bardzo porządny facet

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Jak mu trzy baby (rozi, ioj i ja) pluły w słuchawkę i zawracały głowę to gościu nie miał wyjścia ,) a tak naprawdę to chyba bardzo porządny facet

Porządny gościu, jak wózek będzie OK, to trzeba będzie dawać punkty, gdzie tylko :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

Chcę jeszcze powiedzieć, że po tej całej jeździe z wyborem wózka (to nie było łatwe) i decyzji ostatecznej i mierzeniu psa, Molly była dosłownie roztrzęsiona. Zrobiła wszystko, żeby najlepiej dla psa, dla darczyńców. Medal.

Wydało się ,)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ALE, ale.... ponieważ od 4 mcy zapieprzam w ortezie ze złamaną nogą (nie chce się zrastać) to muszę pochwalić współludzi. Większość jest pomocna albo ulega presji widząc jak się szarpię z drzwiami lub jak ginie mi stopka od kuli, choć zdarzają się tacy, którzy omijają mnie niewidzącym wzrokiem : ) , ale rzadziej. CHWD: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...