Jump to content
Dogomania

Kofi/Atika-raczej pudlisia od 02.01.20 będzie w DT u Anuli.Od 08.01.20 w Hoteliku u szafirki.Od 18.01.20 w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, ewu napisał:

Ojej podałam już Hani. Nie mam numeru Bogusik bo straciłam kontakty. Podaj mi proszę na pw.

Anulko weźcie na 100 zł fakturę z sterylkę, załatwię zwrot ze schroniska.Podam dane do faktury.

Dobrze zrobiłaś,że podałaś nr. Hani.Ja źle zrozumiałam.Myślałam,że podasz nr.pani i aby Hania dzwoniła.Hania nie będzie dzwonić.

A taka jest statystyka:

Statystyki
 Wyświetleń: 444
 Tel: 9
 Obserwuje: 13
Link to comment
Share on other sites

Zgłosiła się rodzina z Wrocławia zainteresowana adopcją Ati.Państwo są na emeryturze /Pani 62lata/ mieszkają w domu 150m+ ogród 800m.Niedawno pożegnali swojego Nero,owczarka niemieckiego,którego Pani Ania zabrała z ulicy.Teraz chcieliby małego pieska i Ati skradła ich serduszka.To psiolubna rodzina i myślę,że Ati miałaby bardzo dobrze, na co wskazuje to co mi powiedziała p.Ania,że Neruś mimo,że był duży to nie raz spał z nimi w łóżku :)

Poprosiłam o wizytę p/a naszą kochaną Poker i mimo,że to od niej daleko,to zgodziła się ją przeprowadzić :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Domek szykuję się bardzo dobry. Pełen miłości i odpowiedzialności. Oboje bardzo ciepli. Pan to taki wielki misio. Oboje wrażliwi na los zwierząt.

Mieli owczarka ok. 12 lat znalezionego na ulicy skrajnie zabiedzonego. kochali go bardzo , spał z nimi w łóżku.

Mieli 4. letnią przerwę w posiadaniu psa ze względów rodzinnyc

Mieszkają w domku z 800. metrowym ogródkiem bardzo dobrze zabezpieczonym.

Ati będzie noszona na rączkach , tulona i dopieszczana.

Pan jeszcze pracuje , pani w domu i smutno jej samej.

Udzieliłam informacji na temat adresatki, szelek . Państwo dobrze się orientują w psich potrzebach. Mają w pobliżu dobre lecznice.

Imię raczej zostanie.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Domek szykuję się bardzo dobry. Pełen miłości i odpowiedzialności. Oboje bardzo ciepli. Pan to taki wielki misio. Oboje wrażliwi na los zwierząt.

Mieli owczarka ok. 12 lat znalezionego na ulicy skrajnie zabiedzonego. kochali go bardzo , spał z nimi w łóżku.

Mieli 4. letnią przerwę w posiadaniu psa ze względów rodzinnyc

Mieszkają w domku z 800. metrowym ogródkiem bardzo dobrze zabezpieczonym.

Ati będzie noszona na rączkach , tulona i dopieszczana.

Pan jeszcze pracuje , pani w domu i smutno jej samej.

Udzieliłam informacji na temat adresatki, szelek . Państwo dobrze się orientują w psich potrzebach. Mają w pobliżu dobre lecznice.

Imię raczej zostanie.

 

Jeszcze raz Poker całego serca dziękujemy za zrobienie wizyty i relację :) Tak,imię zostaje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dziś wielki dzień dla malusiej Atiki.Wyrusza do swojego już na zawsze domku.Państwo mają ją odebrać do południa.

Lada moment Ati  pozna swoją nową rodzinę :) Państwo umówieni są na ok.11godz. Będę dzwonić wieczorkiem aby dowiedzieć się,jak malutka przyjęła nowe zmiany.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...