Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, elik napisał:

Bardzo Was proszę wykasujcie wszystkie swoje wielgachne posty z wpłatami, bo niepotrzebnie gmatwają sprawę.

Ja robię zestawienie wpłat i wypłat po swojemu w excelu, bo inaczej nie jest możliwe prawidłowe rozliczenie. Jeśli Basia uwzględniła wszystkie wpłaty i wypłaty, to saldo na 100% będzie prawidłowe.

Elu równocześnie pisałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2020 o 15:39, ewu napisał:

Wpłaty ewu:

Ewa R. 500 zł

Figunia 50zł

Niesiowata 40zł

POKER 450 zł

Marysia R. 50 zł

b-b 80 zł

Mazowszanka 350 zł

Agnieszka 105 15 zł

 

Razem 1535 zł

 

 

Wpłaty na konto Stowarzyszenia :

Niesiowata  30zł

agat21         30 zł

Mateusz R. 30 zł

kiyoshi      300 zł

Razem 390 zł

W sumie wpłaty :

1925 zł

 

Wydatki:

1500,00 zł

  160,00 zł

  198,48 zł

    87,60zł

Razem: 1946,08 zł

Saldo na dzień 09.01.2020 

-21,08 zł

 

 

To jest sumaryczne rozliczenie na dzień 09.01.2020 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Elu równocześnie pisałyśmy.

Basiu w poprzednich postach nie było wpłaty od mazowszanki  350 zł.

Czyli rozumiem mam dopisać. Na Twoje konto, czy Stow.?

Basiu na spokojnie sprawdź na razie czy w moim poście rozliczeniowym na I sztronie są wszystkie wpłaty, a ja będę wpisywać wypłaty.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Basiu w poprzednich postach nie było wpłaty od mazowszanki  350 zł.

Czyli rozumiem mam dopisać. Na Twoje konto, czy Stow.?

Basiu na spokojnie sprawdź na razie czy w moim poście rozliczeniowym na I sztronie są wszystkie wpłaty, a ja będę wpisywać wypłaty.

Wpłaty ewu:

Ewa R. 500 zł

Figunia 50zł

Niesiowata 40zł

POKER 450 zł

Marysia R. 50 zł

b-b 80 zł

Mazowszanka 350 zł

Agnieszka 105 15 zł

 

Razem 1535 zł

 

 

Wpłaty na konto Stowarzyszenia :

Niesiowata  30zł

agat21         30 zł

Mateusz R. 30 zł

kiyoshi      300 zł

Razem 390 zł

W sumie wpłaty :

1925 zł

 

Wydatki:

1550,00 zł

  160,00 zł

  198,48 zł

    87,60zł

Razem: 1996,08 zł

Saldo na dzień 09.01.2020 

-71,08 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, ewu napisał:

Będę to krótkie zestawienie uzupełniać bo z tymi rozliczeniami od Jagny robi się potworny bałagań.

Wpłaty ogarnęłam i zgadza sie z tym, co Ty podsumowałaś.

Wypłaty będę wpisywać.

Rozliczenie robię na I stronie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Basiu kwota wpłat jest taka sama u Ciebie i u mnie  - 1.925,00 zł.

Jakiegoś wydatku w kwocie 50,00 zł  brakuje w moim rozliczeniu wydatków.  Popatrz proszę i powiedz czego nie ma.

Rozliczenie wydatków z Excela.

Marta2.png

 

a u Ciebie brakuje 71,08 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja Was przepraszam za mój może niepotrzebny post, ale zaczęłam się gubić w ilości tych wielkich postów. Nie widzę różnic pomiędzy nimi i wybranie właściwego stało się łamigłówką, a chciałam zrobić jak najszybciej prawidłowe rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Ja Was przepraszam za mój może niepotrzebny post, ale zaczęłam się gubić w ilości tych wielkich postów. Nie widzę różnic pomiędzy nimi i wybranie właściwego stało się łamigłówką, a chciałam zrobić jak najszybciej prawidłowe rozliczenie.

To jasne, skasowalam swój 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Basiu kwota wpłat jest taka sama u Ciebie i u mnie  - 1.925,00 zł.

Jakiegoś wydatku w kwocie 50,00 zł  brakuje w moim rozliczeniu wydatków.  Popatrz proszę i powiedz czego nie ma.

Rozliczenie wydatków z Excela.

Marta2.png

 

a u Ciebie brakuje 71,08 zł.

Elu muszę sprawdzić. ja mogłam coś pokręcić.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam o wyniki Marty, niestety nie może być sterylizowana. Jej stan jeszcze nie pozwala. Przez miesiąc musi brać probiotyk, ma leukocytozę, wysokie eozynofile. Kupa kolejny raz musi iść do badania, zamówiony Advocate. Ma dostawać odżywczą karmę, więc dam jej tą od Marty i Bajki. Powinna dostać gastro Intestinal, ale nie ma niestety pieniędzy na tak drogą karmę, a szczeniakowa jest już kupiona. Ma zniszczony organizm pasożytami.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Zadzwoniłam o wyniki Marty, niestety nie może być sterylizowana. Jej stan jeszcze nie pozwala. Przez miesiąc musi brać probiotyk, ma leukocytozę, wysokie eozynofile. Kupa kolejny raz musi iść do badania, zamówiony Advocate. Ma dostawać odżywczą karmę, więc dam jej tą od Marty i Bajki. Powinna dostać gastro Intestinal, ale nie ma niestety pieniędzy na tak drogą karmę, a szczeniakowa jest już kupiona. Ma zniszczony organizm pasożytami.

Którą gastro intestinal powinna jeść? 

Royal Canin Veterinary Diet - Gastro Intestinal GI 25

Royal Canin Intestinal to specjalistyczna karma dla dorosłych psów cierpiących na zaburzenia żołądkowo - jelitowe
  • Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat to całościowa karma ze zredukowaną zawartością tłuszczu dla dorosłych psów cierpiących na przewlekłą lub ostrą biegunkę oraz inne problemy trawienne
     
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Biedna sunia. Wpłacę 100 zł na karmę dla niej. Na czyje konto ?

Na Basi konto, prowadzi rozliczenia.

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Którą gastro intestinal powinna jeść? Znalazłam w zooplusie 3 rodzaje. Ten trzeci odpada, bo jest dla psów z nadwagą, ale która z pozostałych dwóch?

Royal Canin Veterinary Diet - Gastro Intestinal GI 25

Royal Canin Intestinal to specjalistyczna karma dla dorosłych psów cierpiących na zaburzenia żołądkowo - jelitowe
  • Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat to całościowa karma ze zredukowaną zawartością tłuszczu dla dorosłych psów cierpiących na przewlekłą lub ostrą biegunkę oraz inne problemy trawienne
  • Gastro Intestinal Moderate Calorie to dietetyczna karma kompletna dla kotów chorujących i ze skłonnościami do nadwagi, polecana przy chronicznych i ostrych biegunkach czy zapaleniu jelit
     

Ta pierwsza,  łatwo wchłanialna, wysokoenergetyczna. 

Link to comment
Share on other sites

Po konsultacji z Jaagą zamaówiłam dla Marty pierwszą karmę. Sfinansuję ją z pieniędzy otrzymanych od moich dobrych Duszków Małgosi i Rafała. Mogę to zrobić między innymi dzięki temu, że elik uwzględniła Bezę w swoim bazarku i potrzebuję mniej pieniędzy na jej utrzymanie w styczniu:)

Jeśli okaże się, że mam jeszcze w domu puszki Intestinala (a prawdopodobnie mam), to wyślę je dla Marty.

Poker kochana, gdybyś Ty mogła swoją stówę przeznaczyć na opłacenie badań Marty, byłoby cudownie.

 

Twój numer zamówienia:

156553002

Sposoby płatności

Opłata z góry

Artykuł
Suma z VAT
249,80 zł
3% zniżki-7,48 zł
Standardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT242,32 zł
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Po konsultacji z Jaagą zamawówiłam dla Marty pierwszą karmę. Sfinansuję ją z pieniędzy otrzymanych od moich dobrych Duszków Małgosi i Rafała. Mogę to zrobić między innymi dzięki temu, że elik uwzględniła Bezę w swoim bazarku i potrzebuję mniej pieniędzy na jej utrzymanie w styczniu:)

Jeśli okaże się, że mam jeszcze w domu puszki Intestinala (a prawdopodobnie mam), to wyślę je dla Marty.

Tym razem z bazarku nie będzie zbyt wiele kasy, bo wiadomo - święta. Bla Bezuni, po uwzględnieniu nadpłat, będzie około 120,00 zł.

Jak zwykle zabrakło lajków, gdy są potrzebne  :(

Z bazarku ma być dla mojego seniora Odiego 40 % z części fantów, ale Odi nie jest w tak tragicznej sytuacji jak Martusia. Część przypadającą na mojego Odiego przekaże dla Marty. Czekam jeszcze na kilka wpłat i zrobię przelew. Chyba, że sytuacja wymaga aby już to zrobić, to przeleję część, a resztę po wpły7nięciu na konto wszystkich wpłat za fanty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...