Jump to content
Dogomania

Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach


ewu

Recommended Posts

Jutro wieczorem dopiszę do rozliczeń bo rano wyjeżdżam a teraz jeszcze muszę obiad na jutro ugotować i mam synogarlicę , którą karmię bo sama nie chce jeść. Znalazłam ją z wielką raną klatki piersiowej, chyba jakiś ptak to zrobił.

Miała już drgawki... Weterynarz założył jej klamry, dostaje leki, karmię ją i poję.

Na razie jest dobrze. Jest u nas już tydzień. W piątek znowu wizyta kontrolna i być może zdjęcie klamer.Jak będzie ok, to w przyszłym tygodniu pofrunie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Chodziło mi o to ,że nikt nie dzwonił. Zero telefonów...

Ale..... wczoraj wieczorem zadzwonił ten telefon i dzisiaj rano pojechałam na wizytę. 

Bajka ma dom:):):)

WSPANIAŁE .NAPRAWDĘ WSPANIAŁE WIEŚCI|! :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Wow!! Basiu może w niedzielę podmienić jej wyróżnione ogłoszenia na Martę. Ok? 

Mam jeszcze dwie malutkie sunie w innym hoteliku.  Też były tam  ze szczeniaczkami. Bardzo potrzebują ogłoszeń. Czy mogę wysłać zdjęcia na WhatsAppa

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ewu napisał:

Mam jeszcze dwie malutkie sunie w innym hoteliku.  Też były tam  ze szczeniaczkami. Bardzo potrzebują ogłoszeń. Czy mogę wysłać zdjęcia na WhatsAppa

Tzn mam podmienić te wyróżnienia na inne sunie? Nie Martę? 

Basiu ja mam teraz nowe psy u siebie w schronisku i trochę mniej czasu:( ale postaram się pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...