Jump to content
Dogomania

Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli mozna to dodam coś od siebie!Jeżeli szukacie ortopedy to absolutnie polecam Wrocław!!!!Konkretnie osobę dr Janusza Bieżyńskiego.W tej chwili to jeżdzi na zaproszenia do Niemiec celem wykonywania operacji.On naprawdę jest jednym z najlepszych.Wcale nie przesadzam i nie przechwalam.Sprawa zdjęcia również baaaaaardzo istotna!We Wroclawiu maja aparat rtg cyfrowy i jakośc zdjęc jest nieporownywalna do zwykłych aparatów ,a to pozwala postawić własciwa diagnozę.Wczesniej trzeba zadzwonic na klinikę i dopytac się czy jest dr Bieżyński .Uważam ,że przy opisanych symptomach sunia ma szanse na pomyślną operację. tel na chirurgię :071/ 320 53 55.Jest troche osob z Wroclawia to może i tymczas się znajdzie dla kruszynki? Ja niestety jeżeli mam potrzebę to wiozę swoje psy tam ,czyli 170 km w jedna styronę.....i nigdy się nie zawiodłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']ty - tak;
ja - tak;
agamika - ?
tamb - ?
edit - ?
kto jeszcze?[/quote]

agamika mysle,ze mozemy byc spokojne, tamb nie wiem jaka ma sytuacje hotelowa, AMIGA-tez jestem spokojna, edit to nasza dobra dusza sekretarz;) jeszcze AgaG z tego co pamietam...i tez nie wiem jaka sytuacja u niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Czy taki uraz jest możliwy od biegania po schodach ?[/quote] Wszystko zależy od stopnia zaawansowania dyskopatii, którego nie znamy. Przy błahostce, po wyprowadzeniu suni na prostą, jest to w pełni możliwe (o ile ktoś jej nie zatuczy). Inaczej, bezpieczniej byłoby wziąć ją na ręce i znieść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muka1']Jeżeli mozna to dodam coś od siebie!Jeżeli szukacie ortopedy to absolutnie polecam Wrocław!!!!Konkretnie osobę dr Janusza Bieżyńskiego.W tej chwili to jeżdzi na zaproszenia do Niemiec celem wykonywania operacji.On naprawdę jest jednym z najlepszych.Wcale nie przesadzam i nie przechwalam.Sprawa zdjęcia również baaaaaardzo istotna!We Wroclawiu maja aparat rtg cyfrowy i jakośc zdjęc jest nieporownywalna do zwykłych aparatów ,a to pozwala postawić własciwa diagnozę.Wczesniej trzeba zadzwonic na klinikę i dopytac się czy jest dr Bieżyński .Uważam ,że przy opisanych symptomach sunia ma szanse na pomyślną operację. tel na chirurgię :071/ 320 53 55.Jest troche osob z Wroclawia to może i tymczas się znajdzie dla kruszynki? Ja niestety jeżeli mam potrzebę to wiozę swoje psy tam ,czyli 170 km w jedna styronę.....i nigdy się nie zawiodłam.[/quote]

Jestem za.
Odpytac Wrocław.
I czasowo i cenowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap'](...) Ma porozmawiac z lekarzem i oddzwonic gdyby to mialy byc inne kwoty.[/quote]
Tego należy przypilnować, a póki co warto zmodyfikować tytuł pod kątem potrzeb (badanie, operacja???) Karusiu, koniecznie baner [SIZE=1](którego ja nie potrafię zrobić).[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]AR WROCŁAW[/B]
[B]ul. C. K. Norwida 25/27[/B]
[B]50-375 Wrocław
tel. centrali (48)(71) 3205 020
fax (48)(71) 3205 404[/B]

[B][B]dr Janusz Bieżyński, adiunkt[/B]

e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL]
tel.: 320-5344
Wydział Medycyny Weterynaryjnej, Katedra i Klinika Chirurgii
50-366 Wrocław, Plac Grunwaldzki 51

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zawiadomic wszystkich warto.
Ja mysle,ze trzeba zrobic zdjecie.Wtedy mozna wyslac je do Wroclawia czy po innych lecznicach popytac.
Byle wiedziec o co chodzi.
Tylko nie wiem czy tam maja cyfrowy aparat,ale sie dowiem.
Wiec chyba zbiorke na przeswietlenie mozna zaczac....

Link to comment
Share on other sites

w Krakvecie na Sanockiej jest cyfrówka i myślę, że konsultacja u dr Orła też byłaby wskazana. Liczą nam ze zniżkami i długimi terminami płatności. My tez coś wsykrobiemy z ogólnej skarpetki.
Będę dzwonić do Myslenic w sprawie naszej koty to dopytam, bo to w końcu do mnie zadzwonili w sprawie tej suni wiec niech mówią wszystko co wiedzą.
Dla nich konsultuje też dr Niedzielski z Wrocławia, chirurg na pewno ale nie wiem co z ortopedią. Zresztą sam dr Ingarden jest chirurgiem-ortopedą

Link to comment
Share on other sites

Ja banerka tez nie potrafie:oops:pomecze agamike jak wroci wieczorem z pracy.
Majqa jutro bede wiedziec jak Wroclaw ale to nie takie proste zabrac psa i wio do Wroclawia.
Nawet jak zgodza sie odroczyc platnosc to co ja potem w tym Wroclawiu zrobie?
Trzeba znalesc przynajmniej DT.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie,dokladnie jak mowi Tweety na Sanockiej maja cyfrowke...natomiast ta melio...zdj z kontrastem to juz chyba najlepiej jakby wspomniany dr.B we Wroclawiu zrobil,bo to podobno zagraza wrecz zyciu wiec warto by ktos z duzym doswiadczeniem w tej kwestii to zrobil.
Oczywiscie nie ujmujac nic innym lekarzon,po prostu nie wiem czy ktokowliek robi to w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Theriosem, dzwonię do Krakvetu czy zrobią tego rtg z kontrastem i czy dr Orzeł w razie czego podjąłby się tego odbarczenia, bo juz wiem, że dr Ingarden tego nie robi, może to zrobic "ściągnięty" do Myślenic Niedzielski. Ulv go zna, leczy tam swoje zwierzaki wiec mozna podpytać

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam tez z Ulv, akurat ma doświadczenia ze swoimi psami i u dr Niedzielskiego i Bieżyńskiego (u niego jej słynna Kr-Aksa), Ulv wypowiada się wbrew ogółowi tzn z Niedzielskiego jest zadowolona, z Bieżyńskiego nie bardzo i bądź tu człowieku mądry :shake:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-2-letnia-sparalizowana-pekinka-szukamy-dt-zbieramy-na-zabieg-mogla-chodzi-134772/#post12064084"][IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/avy_bannery/BANNER_roxi.jpg[/IMG][/URL]


specem od bannerów nie jestem :oops::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...