Jump to content
Dogomania

JAK BARDZO I JAK DŁUGO CIERPIAŁ? Po długiej walce Pachyder za TM [*]


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sluchajcie beda co najmniej 4 wplaty z Facebooka wiec do kogo z Elblaga mam napisac pw, celem uzyskania info czy wplaty od tych osob doszly ( podam na pw ich dane osobowe bo nie wiem czy zycza sobie widniec z imienia i nazwiska na dogo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']sluchajcie beda co najmniej 4 wplaty z Facebooka wiec do kogo z Elblaga mam napisac pw, celem uzyskania info czy wplaty od tych osob doszly ( podam na pw ich dane osobowe bo nie wiem czy zycza sobie widniec z imienia i nazwiska na dogo)[/QUOTE]
Nie zycza sobie:)
Do kogo moge na prywatny adres wyslac krme dla Pachydera, jakie sa konkretne zalecenia dotyczace karmienia, czy stwierdzono nuzyce?swierzbowca?Czy byly pobierane zeskrobiny w tym kierunku itd, porosze o skrot za duzo mam bid do ratowania i przebicie sie przez cala historie to mnostwo czasu zabiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Nie zycza sobie:)
Do kogo moge na prywatny adres wyslac krme dla Pachydera, jakie sa konkretne zalecenia dotyczace karmienia, czy stwierdzono nuzyce?swierzbowca?Czy byly pobierane zeskrobiny w tym kierunku itd, porosze o skrot za duzo mam bid do ratowania i przebicie sie przez cala historie to mnostwo czasu zabiera.[/QUOTE]

Spójrz na post Agi sprzed kilku dni:

[quote name='AgaiTheta']No i nastała nasza godzina... strasznie się denerwowałam...
Jestem pod wielkim wrażeniem Prof Lechowskiego. Pełen profesjonalizm.
Przejrzał wyniki od A do Z, w jedną i w drugą stronę, potem jeszcze raz i mówi, że brakuje mu jednego badania z zeskrobiny, no i wziął zeskrobał, poszedł pod "lunetę" (tak przekręciłam zdając Charli relacje mikroskop :D ) no a my czekaliśmy...
Przyszedł i mówi, że w pobranych próbkach nużeńca nie ma.
No ale co dalej?
No to zaczęliśmy po kolei:
1. Cushinga na tą chwilę już się pozbyliśmy, albo już prawie się pozbyliśmy. Wyniki wskazują wręcz, że Vetoryl był podawany ciut za długo, żeby to stwierdzić należy odstawić i po min 14 dniach wykonać test stymulacji acth (nie mam pojęcia co to, się zadowiemy). Zaraz po uzyskaniu wyników mamy dzwonić i dowiemy się, czy vetoryl wraca w mniejszej dawce, czy nie.
2. Skóra
Grzyby, niegrzyby, bakterie, niebakterie generalnie na Pachciu może być wszystko, ale to dlatego, że jego osobista flora bakteryjna truje jego skórę wymęczoną życiem i lekami. Dlatego trzeba ją szorować, czyścić, smarować, kąpać - bronić ją przed tym co Pachcio wytwarza.
W tym celu mamy:
- smarować jednym roztworem (jutro napiszę, bo za grom nie mogę rozczytać) tak, żeby raz w tygodniu było wtarte w całe ciało, ale max po 1/3 powierzchni ciała co dwa-trzy dni
- smarować drugim czymś (też nie umiem przeczytać) raz w tygodniu
- kąpać Pachcia raz w tygodniu np. w Hexodermie

Pachcia teraz mamy ogolić, coby wszystkie specyfiki się dobrze wchłaniały i za trzy miesiące będzie jak nowy.

No i siusiaka trzeba oliwić, bo osechł jakoś ananasik ;)

Koszty dzisiejsze to:
150 zł - paliwo
145 zł - wizyta i badania

Jutro rozszyfrujemy, albo przedzwonimy i zakupimy płyny.

O to tyle!

Dziękuję Wam ogromnie za wsparcie![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czeremcha']Jeśli chodzi o Synacthen, to mam ten lek.
Jeśłi jesteście zainteresowani, to nawet dziś moge Wam go podarowac- 1 amp.

(wyjasnienie- tu kordonia- straciam hasło do tamtego konta, musiałam sie zarejestrowac jako nowa osoba ;) )

:)[/QUOTE]

Ewa, jakie są koszty tego synacthenu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Ewa, jakie są koszty tego synacthenu?[/QUOTE]

Nie, żadne, moge go dać Wam w prezencie- skojarzyłam, ze jedna dziewczyna z forum MIAu podawął to swojemu psy, zapytałam, skąd miała, i ona załatwiła mi to od swojeog weta, z Poznania, wysłała kurierem na swoj koszt.
Więc lek jest za darmo.

Pobranie krwi w schronisku tez za darmo, wiec własciwie, gdyby schronisko chciało skorzystać, to super sprawa, bo zapłaciłoby tylko w laboratorium za te 3 badania kortyzolu we krwi.

CZekam na odzew :)

Link to comment
Share on other sites

jejku! to ogromna oszczędność. on jest dosyc drogi z tego co czytalam, szukając go bezskutecznie. Nasza pani weterynarz zrobi to sama w schronisku, nigdzie nie trzeba jechać. Nie trzeba płacić za usługę, za lek, za nic. To wyjdzie bardzo tanio wtedy. Mamy więc wszystko co trzeba[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/134693-JAK-BARDZO-I-JAK-DŁUGO-CIERPIAŁ-Wygłodzony-chory-PACHYDER-prosi-o-POMOC!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] . Dzis rano o 7 wlazlam na dogo, a tu taka wiadomość, od razu wysłałam smsa do Agnieszki:) . Nie wiedziałam, że za darmo. Trzymam kciuki za badania, a Tobie wielkie dzięki Ewuś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...