Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Dnia 6.01.2020 o 14:01, Poker napisał:

A co Ci szkodzi , że Pani chce go poznać? Może przy okazji adoptuje innego psa albo jakoś pomoże bezdomniakom?

Pani nie chce innego psa. Napisała mi, że chce wraz z dziećmi wyprzytulać Oriona skoro nie może go zabrać, bo jeszcze nie pogodziła się ze śmiercią sobowtóra Oriona. A Orion nie znosi pieszczot od obcych, zwłaszcza rozentuzjazmowanych kobiet. Oczywiście jeżeli Rafał się zgodzi na wizytę tej pani to podam namiary.

Zrobiłam Orionowi wydarzenie, klik.

EDIT: 
Pani ma się kontaktować z hotelikiem na spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elficzkowa napisał:

Tyś(ka), czy mam zamówić karmę dla Oriona ? Jeśli tak to napisz jaką i ile.

Wstrzymaj się jeszcze chwilę :) Karma jeszcze jest, bo przyszła w połowie grudnia, a Znajoma wstawiła na FB apel z prośbą o sprezentowanie karmy, ma sporo udostępnień. Myślę, że warto poczekać jeszcze z 2-3dni jaki będzie odzew, a nuż... ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Wstrzymaj się jeszcze chwilę :) Karma jeszcze jest, bo przyszła w połowie grudnia, a Znajoma wstawiła na FB apel z prośbą o sprezentowanie karmy, ma sporo udostępnień. Myślę, że warto poczekać jeszcze z 2-3dni jaki będzie odzew, a nuż... ;)

Ok. To trzymam kciuki za odzew na FB.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elficzkowa napisał:

Ok. To trzymam kciuki za odzew na FB.

Napisała do mnie shoto na FB, że dostała od właścicieli Tytusa (naszego wspólnego b. podopiecznego) Brit Care Medium Lamb&Rice, niemal cały duży worek. Państwo kupili dla Tytusa, ale ten dostał zapalenia trzustki i musiał przejść na inną karmę. Chętnie oddadzą Orionkowi, shoto ma się zorientować czy ktoś będzie jechał do Rafała, czy nadać kurierem. W związku z tym sprawdzimy czy BC podpasuje Orionowi (jak nie, to podopieczni shoto i reszty ekipy ;) chętnie zjedzą karmę, a my będziemy szukać dalej karmy dla Oriona).

Dziękuję :-)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ja również.

 

18 godzin temu, elik napisał:

Jakżeby mogło być inaczej  :)  Wszyscy, którzy mogą powinni udostępniać na F.B. psiaki z dogo.

Dziękuję. :)

Wydarzenia mają sens tylko wtedy, gdy jest sporo obecnych na tym wydarzeniu i udzielają się na nim. Wasza obecność jest bardzo ważna :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pani nie chce innego psa. Napisała mi, że chce wraz z dziećmi wyprzytulać Oriona skoro nie może go zabrać, bo jeszcze nie pogodziła się ze śmiercią sobowtóra Oriona. A Orion nie znosi pieszczot od obcych, zwłaszcza rozentuzjazmowanych kobiet. Oczywiście jeżeli Rafał się zgodzi na wizytę tej pani to podam namiary.

Zrobiłam Orionowi wydarzenie, klik.

Też udostępniłam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj,  07.01.2020 na moje konto wleciała niespodzianka od kochanej Pani Marzenki :)
Prezent gwiazdkowy dla Amika - 50zł
Dziękuję!

Podobny obraz


Pani Marzenka jest aniołem tomaszowskich bezdomniaków. Posłała pieniądze na moje konto, bo nie wiedziała, że Orion ma inne. Już robię przelew do elficzkowa.

Link to comment
Share on other sites

Wykupiłam wyróżnienie na tydzień (po 4,45,-)
- ogłoszeniu Havanki na Kraków,
- ogłoszeniu anica na Łódź.

Następnym razem spróbuję  z Wrocławiem i Katowicami.

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Też udostępniam...

Dziękuję!

1 godzinę temu, elik napisał:

Nic to, byle psiakom coś z tego przyszło :)

O to to, choć na razie zbiórka i wydarzenie stoją w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2020 o 09:37, Tyś(ka) napisał:

Bardzo dziękuję Kasi za to, że niemal od razu zareagowała i na ratujemyzwierzaki.pl założyła zbiórkę dla Oriona :) Kasiu, jesteś przekochana!

Teraz proszę Was o udostępnianie. Link do zbiórki 

To będziemy udostępniać ;)

Tyś(ka) zrobiłam tak jak prosiłaś z ogłoszeniem na Wrocław , na Łódź jutro, pojutrze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona( 07.01.2020):

Filipki - stała na styczeń : 20 zł

EwaMarta - dla Oriona : 10 zł

p.Marzenka - prezent gwiazdkowy dla Oriona : 50 zł

Dziękuję :)
Za chwilę naniosę do rozliczenia.

1 godzinę temu, anica napisał:

To będziemy udostępniać ;)

Tyś(ka) zrobiłam tak jak prosiłaś z ogłoszeniem na Wrocław , na Łódź jutro, pojutrze.

Dziękuję :) To ogromna pomoc.

I dziękuję za zmianę. Orion szybko okazał się psem doceniającym wygodę, idealnym do warunków... domowych właśnie. Żadna buda nie wchodzi w grę, nawet najbardziej wypasiona. O ile początkowo brałam pod uwagę tę ewentualność, tak teraz już absolutnie nie ma mowy o tym :) To świetny pies.  

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj otrzymałam wpłatę na karmę od pana Macieja, który adoptował z przytuliska miejskiego zupełnie zwyczajną, mało urodziwą kundelkę Wiki (teraz Misię) - sunia kilkakrotnie traciła dom (jest bardzo żywiołową demolantką) i miesiącami siedziała w kojcu miejskim... Pan Maciej osobiście po nią przyjechał zza Wrocławia (zrobił wtedy 1tys km) i wciąż jest zakochany w Misi po uszy (zresztą, cała rodzina jest zakochana). Pan Maciej mocno wspiera tomaszowskie bezdomniaki, a teraz podzielił się sercem i z Orionem, DZIĘKUJĘ :) Przelewam całość (50zł) na Orionkowe konto.

Pan Maciej - na karmę - 50zł

Podobny obraz

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...