Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

48 minut temu, Jo37 napisał:

A mnie się wydaje, że to Jogi. To zdjęcie jest już z samochodu Szafirka. Fanni ma inne szelki.

Wg. mnie to auto Arka, Fanny i Greta zostały ulokowane za kierowcą, a reszta psiaków z tyłu w specjalnie zamontowanych na stałe transporterkach.

Na zdj. z Gretą widać pracownika schroniska

Czekamy na info nt. Jogisia. Jeszcze dzisiaj Państwo zabiorą go do DS

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

A to Jogi zapakowany,piękny,czyściutki w cudnych szeleczkach.

Whats-App-Image-2020-01-11-at-08-32-31.j

Tola mi napisała,że psiaki przepakowane o 14,45 od p.Arka i ruszają w następną drogę z p.Piotrem.

 

 

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Wg. mnie to Fanni, z resztą nieistotne, ważne że psiaczki już w drodze po lepsze życie

 

2 godziny temu, Murka napisał:

To nie Jogi:)

 

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dzięki za sprostowanie to jednak jest nasza Fanni a nie Jogi.

Ale faktycznie psiak bardzo podobny, może jak Państwo zobaczą Fanni wezmą oba ;)))

52 minuty temu, Jo37 napisał:

A mnie się wydaje, że to Jogi. To zdjęcie jest już z samochodu Szafirka. Fanni ma inne szelki.

Może dzięki urodzie, też szybko znajdzie dom?

9 minut temu, Gabi79 napisał:

 

Czekamy na info nt. Jogisia. Jeszcze dzisiaj Państwo zabiorą go do DS

Tak, rozmawiałam z panią, jadą już po Jogiego, pani bardzo sie stresuje, jak on sobie poradzi w podróży, nie bardzo moli jechać jutro, a nie chcieli mu mieszać w głowie, żeby zostawał dłużej w innym hotelu znowu, więc jadą teraz. Trzymam kciuki, by wszystko wyszło dobrze! Pani pytała, czy może zdawać mi relacje jak będzie u nich jemu się wiodło;). 

Link to comment
Share on other sites

P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Jogi jest na górze w transporterku lotniczym.On jest mały,zawsze go wyobrażałam po zdjęciach większego.Jest cudny.Leżał spokojnie w nim zwinięty,tak jakby spał.Jest ciemno a więc oględziny były bardzo nikłe.A nasza Fanni jest nie podobna do Jogi.Jeżeli to zdjęcie,które wstawiłam i jest na nim jednak Fanni to odbiega od rzeczywistości bo sierść Fanni jest brudna i matowa,zamiast bieli jest szara.

Najważniejsze,że Jogi dojeżdża do Nowej Soli i Państwo będą czekać i zabiorą go do domku.Wszystkie psiaki nic nie jadły od wczoraj a więc są głodne.Mam nadzieję,że w hoteliku dostanie chociaż wodę albo Państwo przywiozą ze sobą i dadzą mu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Jogi jest na górze w transporterku lotniczym.On jest mały,zawsze go wyobrażałam po zdjęciach większego.Jest cudny.Leżał spokojnie w nim zwinięty,tak jakby spał.Jest ciemno a więc oględziny były bardzo nikłe.A nasza Fanni jest nie podobna do Jogi.Jeżeli to zdjęcie,które wstawiłam i jest na nim jednak Fanni to odbiega od rzeczywistości bo sierść Fanni jest brudna i matowa,zamiast bieli jest szara.

Najważniejsze,że Jogi dojeżdża do Nowej Soli i Państwo będą czekać i zabiorą go do domku.Wszystkie psiaki nic nie jadły od wczoraj a więc są głodne.Mam nadzieję,że w hoteliku dostanie chociaż wodę albo Państwo przywiozą ze sobą i dadzą mu.

Dzielne psiaczki, chyba już  dojechały, albo niedługo będą na miejscu

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

A mnie się wydaje, że to Jogi. To zdjęcie jest już z samochodu Szafirka. Fanni ma inne szelki.

Na bank nie jest to Jogi, Jogi nie miał szelek, tylko obróżkę.

To zdjęcie ze schroniska z samochodu TZa anecik (zapewne Tola te fotki robiła).

Widziałam ustawienie klatek i psiaków przy załadunku Jogiego, także jestem tego pewna.

 

Rozmawiałam z DSem (p. Iwona zadzwoniła), także już im wszystko powiedziałam, tzn. instrukcję obsługi Jogusia:) Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Wg. mnie to auto Arka, Fanny i Greta zostały ulokowane za kierowcą, a reszta psiaków z tyłu w specjalnie zamontowanych na stałe transporterkach.

Na zdj. z Gretą widać pracownika schroniska

Czekamy na info nt. Jogisia. Jeszcze dzisiaj Państwo zabiorą go do DS

 

17 minut temu, Murka napisał:

Na bank nie jest to Jogi, Jogi nie miał szelek, tylko obróżkę.

To zdjęcie ze schroniska z samochodu TZa anecik (zapewne Tola te fotki robiła).

Widziałam ustawienie klatek i psiaków przy załadunku Jogiego, także jestem tego pewna.

 

Rozmawiałam z DSem (p. Iwona zadzwoniła), także już im wszystko powiedziałam, tzn. instrukcję obsługi Jogusia:) Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

To ja robiłam zdjęcie, jest na nim Fanni, ona jedyna dostała na drogę szeleczki, bo na nią pasowały najlepiej.

Zdjęcie zrobione jest jeszcze przed tym, jak do auta pracownik przyprowadził Gretę.

Jogiego dzisiaj nie widziałam, wsiadał już potem, na trasie:).

 

Bardzo się cieszę, ze Jogi juz niedługo będzie w swoim domku, wymęczy się chłopak, bo podroż długa i męcząca, ale warto!

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał:

Jogiś już w dordze do domu, Państwu się bardzo spodobał, cały czas był głaskany przez panią, pani dołożyła 100zł na transport psiaków! To później ogarniemy ile ja mam jeszcze dołożyć. Inne psiaki już w domu po kolacji.

Nio,bo przykazałam p.Piotrowi aby zaraz je nakarmili.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Olena84 napisał:

Jogiś już w dordze do domu, Państwu się bardzo spodobał, cały czas był głaskany przez panią, pani dołożyła 100zł na transport psiaków! To później ogarniemy ile ja mam jeszcze dołożyć. Inne psiaki już w domu po kolacji.

Transport mamy ogarnięty z naddatkiem.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Olena84 napisał:

Pani napisała że Jogi śpi;)

A ja jakoś nie zrozumiałam wcześniej, że tam jest od niedawna jeszcze jeden piesek, staruszek ze schroniska w Poznaniu, noi te dwa kotki

Nie ma się, co dziwić, że śpi słodziaczek po takiej podróży.

Mam nadzieję, że psiaczki się dogadają

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Nie ma się, co dziwić, że śpi słodziaczek po takiej podróży.

Mam nadzieję, że psiaczki się dogadają

pani cały czas ze mną pisze, napisała że dalej z nimi dzielnie podróżuje. Dodatkowo Pani chce wesprzeć hotelik w którym Jogi byl, w ramach podziękowania, myślę że to bardzo dobrze o nich świadczy!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

pani cały czas ze mną pisze, napisała że dalej z nimi dzielnie podróżuje. Dodatkowo Pani chce wesprzeć hotelik w którym Jogi byl, w ramach podziękowania, myślę że to bardzo dobrze o nich świadczy!

Wspaniali ludzie o wielkich sercach

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Olena84 napisał:

Już są!

b47fae5b4d076212gen.jpg

Najpiękniejszy widok na zakończenie dnia!

I można iść spać spokojnie:)

 

Jak DS wpłaci coś na moje konto, wg mnie najsprawiedliwiej będzie przeznaczyć to na konto Jogiego (rozliczenie końcowe będzie).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...