Jump to content
Dogomania

WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.


Sara2011

Recommended Posts

No i pojechała dzisiaj rano ślicznotka na swoje :). Rodzinka bardzo podekscytowana nowym członkiem rodziny, Wega od razu wywaliła brzuch do góry do głaskania. Jedynie 3 adoptowane kotki mniej podekscytowane ale myślę, że będzie dobrze :). A wiadomości sprzed chwili są takie, że dzieci odrabiać lekcji nie chcą tylko bawić się z Wegą oraz sprzeczają się z którym Wega będzie dzisiaj spała :).

a.JPG.671099e81ff85b9988fcea9ee46ec227.JPG

a3(1).jpg.c3c5f895d676c74b8f0d99953d0bfb65.jpg

a2(1).jpg.9190bfb80f41373762bb56bccd00a3ad.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

No i zadziałało się. Wega jest niesamowita Szczęściarą. Wspaniale trafiła, gołym okiem widać, że Wega zawladnęla serca domowników i nie dziwię się nic a nic ;) Jest mi bardzo bliska, bo była jednym z trzech psiaków. Wyjechał Berni (Prezes). Leżała mi na sercu a teraz proszę.... ma niesamowity dom. Dziękuję Mariolko za wyciągnięcie jej z Radys... Wega wygrała cudowne życie. Dziękuję! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

Wega, Ty szczęściaro, suuuper

A teraz po Marchewce pewni przyjedzie pora na Pietruszkę albo Cukinię :)

Hihi, kto wie :). Imię muszę zmienić bo ani ładne i trudno je wymawiać. Myślałam żeby przechrzcić ją na Karotkę (żeby idea marchewkowa została zachowana)  ale to też zbyt długie:). Muszę pomyśleć a może Kasia ma jakiś pomysł, ona ją widzi na żywo- może jakieś imię do niej pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cudniasta jest - długo nie zagrzeje miejsca :) Nazwałabym ją jakoś ciasteczkowo-cukierkowo. Idea kulinarna zostanie zachowana, a ona jest przesłodka.

Też myślę, że znajdzie dom ekspresowo. Do ludzi jest przesłodka, psów nie lubi, koty goni - jak uciekają :-)

IMG_7987.JPG

IMG_7989.JPG

IMG_8128.JPG

IMG_8132.JPG

IMG_8135.JPG

IMG_8137.JPG

IMG_8141.JPG

IMG_8155.JPG

IMG_8161.JPG

IMG_8168.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Wcale nie jesteś daleka od prawdy.. W schronie razem z Marchewką siedziała Pieczarka.. :(

Nawet nie wiedziałam, że siedziały razem. Pieczarka miejmy nadzieję, ze tez doczeka tej chwili...

Tak w ogóle to witaj cudna Marchewko :)

Piękne zdjęcia! Szczypiorek, indygo (nie miałam innego pomyslu), cynamon z domieszką smietanki kremówki  ;) - podchwycilam temat i mi tez jakoś jadalnie się zrobilo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, agat21 napisał:

Prześliczna jest :) Domki tak pięknie potrafią dobrać nawet kolor posłanka do psiny ;) 

Zdrowiej śliczna, niech się brzusio goi, na pewno już domek jakiś czeka.:) 

A Pieczarka też została ze schronu zabrana :)

Widziałam wczoraj te zdjęcia na fb. Tak się wpatrywalam w Marchewkę, w jej czarodziejskie oczka, ze nie zwróciłam uwagi na posłanie.... jak to możliwe, że ono zostało tak dobrane? Perfekcja! 

Tak... domek już na pewno jest. Kochający i odpowiedzialny. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Cudnie:) Należy jej się! :) Skąd Państwo wyptrzyli Marchewkę?

Z ogłoszenia olx. Byli już u Kasi poznać Marcheweczkę, bardzo im się spodobała. Zrobiliśmy też już wizytę PA i wypadła dobrze. Także Marchewka siedzi już na walizkach:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...