Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Tania wciąż czeka na dom, a  jej córcia Moli rozkoszuje się wspólnym wypoczynkiem z własną rodziną.

Pani Magda tez dopytuje o Tanię, też bardzo chciałaby, aby Tania miała swój dom.

0ba6ccaf71670f1fmed.jpg

Tutaj Moli wieczorkiem na leżaku;)

81ea557e356fad99med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Tania wciąż czeka na dom, a  jej córcia Moli rozkoszuje się wspólnym wypoczynkiem z własną rodziną.

Pani Magda tez dopytuje o Tanię, też bardzo chciałaby, aby Tania miała swój dom.

0ba6ccaf71670f1fmed.jpg

Tutaj Moli wieczorkiem na leżaku;)

81ea557e356fad99med.jpg

Urocza jest, powodzenia malutka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

taka fajna sunieczka

Bardzo fajna i miła. Tylko sporo czasu straciła bez ogłaszania, a teraz, jak ma ogłoszenia są wakacje i zainteresowanie adopcjami marne. Bardzo chciałabym, żeby znalazła dobry dom, bo nas uznała już chyba za swoją rodzinę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na 1 stronie przy linkach warto wpisać do kiedy są ważne wyróżnienia.Tak by było łatwiej monitorować ogłoszenia czy są nadal wyróżnione.

Na 1 stronie są świetne zdjęcia Tani,aż dziwne,że nikt nie dzwoni o nią.Ona jest śliczna taka sznaucerkowata.Może uzupełnić opis,że została obcięta ze względu na zaniedbaną sierść i jest w typie sznaucera.Te psy są poszukiwane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Anula napisał:

Na 1 stronie przy linkach warto wpisać do kiedy są ważne wyróżnienia.Tak by było łatwiej monitorować ogłoszenia czy są nadal wyróżnione.

Na 1 stronie są świetne zdjęcia Tani,aż dziwne,że nikt nie dzwoni o nią.Ona jest śliczna taka sznaucerkowata.Może uzupełnić opis,że została obcięta ze względu na zaniedbaną sierść i jest w typie sznaucera.Te psy są poszukiwane.

Dziękuję, Anulka za sugestie, bardzo trafne uwagi, za chwilkę postaram się pouzupełniać braki.

Ja też bardzo chciałabym, aby Tania miała już własną rodzinę i wszelkie zmiany miała już za sobą.

Ale wiem, ze nie będzie łatwo;  gdyby może miała mniej lat, zainteresowanie byłoby większe...

Ale wierzę, że wciąż czekamy na ten jedyny domek i że on gdzieś jest i niedługo się odezwie.

Tania w pierwszym kontakcie nie jest łatwa, ale potem potrafi dać człowiekowi wiele radości, wetka do tej pory ją wspomina.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Na 1 stronie przy linkach warto wpisać do kiedy są ważne wyróżnienia.Tak by było łatwiej monitorować ogłoszenia czy są nadal wyróżnione.

Na 1 stronie są świetne zdjęcia Tani,aż dziwne,że nikt nie dzwoni o nią.Ona jest śliczna taka sznaucerkowata.Może uzupełnić opis,że została obcięta ze względu na zaniedbaną sierść i jest w typie sznaucera.Te psy są poszukiwane.

Uaktualniłam pierwszą stronę, niestety nie wiem,  do kiedy są ważne wyróżnienia, widzi to chyba tylko właściciel danego ogłoszenia,  moje skończyło się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2019 o 10:33, Jaaga napisał:

Rozliczenie Tanii pokrywa fundacja ZEA:

310 zł hotelowanie lipiec
20 zł Tinidazol (niepełne 2 op., 7 tabl.)
15 zł chip
razem 345 zł
 

 

 

20190626_102434.jpg

 

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Moje na Warszawę

 

Od: 4 sie 
Do: 17 sie

image;s=94x72

Tania, nieśmiała sunia prosi o dom.

 
 
 

Za darmo

 1
 Promowane do 27 sie
Statystyki
 Wyświetleń: 275
 Tel: 4
 Obserwuje: 4

Dziękuję, uzupełniam na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2019 o 09:21, Anula napisał:

Mam wyróżnić?

Bardzo proszę:)

Dnia 7.08.2019 o 09:36, b-b napisał:

U mnie wyróżnienie na Wrocław do 27 sierpnia

1118.jpg.53089003823a942a12f39058aa1964b7.jpg

Dziękuję za wiadomość, juz zaznaczam, na pewno teraz będzie przejrzyściej

Dnia 7.08.2019 o 13:16, Havanka napisał:

Moje ogłoszenie Tani jest wyroznione do 27 sierpnia.

Dziękuję za informację, już uaktualniam 1 strone

Dnia 7.08.2019 o 16:13, Kamila Proc napisał:

kto wypatrzy sliczna sunieczke?

Mam nadzieje, ze  ten człowiek gdzieś jest...

52 minuty temu, Anula napisał:

Pięknie dziękuję, tez wpisuje na 1 stronędziekuje-ruchomy-obrazek-0030

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...