Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

Dnia 27.07.2019 o 13:59, b-d napisał:

Przepraszam, że się wtrącam, powiedzcie mi, jak poznać, które ogłoszenie nie jest wyróżnione?

Bo otwieram ogłoszenie - obojętnie czy wyróżnione czy nie i ten link z latawcem jest w obydwóch przypadkach aktywny. A chyba bez sensu byłoby powielać? 

Przy okazji, wydaje mi się, że Tania ładnie wygląda na tych dwóch chyba pierwszych zdjęciach u Jaagi - chyba w kontenerku Fado i tym drugim - podobnym zdjęciu.  :-)

W porównaniu do zdjęcia z lecznicy na pierwszej stronie to Tania teraz wygląda super. Inny pies :-)

Jak śpi albo odpoczywa to teź jest taka czujna, że nie można Jej zrobić zdjęcia? Albo na dworze zrobić z większej odległości z zoomem i później wykadrować? :-)

Trzeba chyba wejść w inne ogłoszenia użytkownika,   wtedy widać te, które niewyróżnione...

Co do zdjęć to  jestem zdania, ze jednak przydałoby się jeszcze parę zdjęć Tani, takich domowych.

Jaaga robi świetne zdjęcia;  mam nadzieję, ze i Tani uda się zrobić takie, które kogoś zauroczą, pokażą jej piękno, obiektyw wydobędzie  to "coś"...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Tania dużo straciła czasu, kiedy czekała na wyjazd do domu w Krakowie. Myślę, że nie zdjecia są problemem, ale informacja, że Tania potrzebuje czasu na aklimatyzację. W końcu dzwoniło kilka osób, ale albo warunki nie były odpowiednie, albo ludzie woleli łatwego w obsłudze psa. To trudny na początku pies i po prostu nie trafiła jeszcze na odpowiednią osobę i dopasowane do jej potrzeb warunki. Nadia, która jest bardziej problematyczna od Tani znalazła wspaniały nowy dom i to jeszcze razem z mamą Florką. Nadia nie dawała do siebie podejsć, więc zdjęć domowo-kanapowych też nie miała. Po prostu Tania musi trafić na kogoś, kogo zauroczy. Tylko do tego trzeba intensywnie ją ogłaszać.

Tu zdjecia zrobione z okna z zoomem. Lepiej się nie da, bardziej powiększone wychodzą rozpikselowane

 

Na pewno część osób sugeruje się treścią ogłoszenia, ale większość  jest wzrokowcami, sugeruje się pierwszym wrażeniem...

Liczę na osoby, którym Tania tak bardzo sie spodoba, że nie zniechęci ich  ich dalsza część ogłoszenia, więc jeśli tylko się uda warto spróbować zrobić Tani zdjęcia takie typowe do ogłoszeń.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2019 o 20:45, elik napisał:

Eluniu, czy to ogłoszenie jest wyróżnione? Jeśli nie, to wyróżnię tylko daj znać :)

 

Dnia 26.07.2019 o 20:47, Havanka napisał:

Niestety nie Elu.

Eluniu bardzo proszę sprawdź, czy ogłoszenie zostało wyróżnione, bo otrzymałam taką wiadomość zwrotną, a nie mam możliwości sprawdzenia.

OLX.png.8fff91bb088a9a30a621e97bd165da58.png

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, elik napisał:

 

Eluniu bardzo proszę sprawdź, czy ogłoszenie zostało wyróżnione, bo otrzymałam taką wiadomość zwrotną, a nie mam możliwości sprawdzenia.

 

Trochę to dziwne, ale nadal nie jest wyróżnione.

 

Od: 25 lip
Do: 24 sie

image;s=94x72

Śliczna, długowłosa Tanieczka, szuka swo...

 
 
 

Za darmo

0
 
Statystyki
Wyświetleń: 91
Tel: 0
Obserwuje: 1
 
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Havanka napisał:

Elu, już mam wyróżnione ogłoszenie Tani ! dziękuję !!!

 
 

Od: dzisiaj
Do: 24 sie

image;s=94x72

Śliczna, długowłosa Tanieczka, szuka swo...

 
 
 

Za darmo

0
Promowane do 27 sie
Statystyki
Wyświetleń: 105
Tel: 0
Obserwuje: 1
 
           
   
 
       
 

Elik - ja tez bardzo dziękujękwiat-ruchomy-obrazek-0008

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Mała na Wrocław https://www.olx.pl/oferta/delikatna-kochana-sunia-CID103-IDApLuq.html

też nie ma wyróżnienie.

Niestety sama nie mogę go wyróżnić. Dół finansowy mam :/

 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Chyba się udało wyróżnić :-)  - jeśli nie, to proszę o reklamacje.

Przy okazji wyróżniłem też ogłoszenie Małego, ale nie wiem czyje - od wczoraj chyba miałem otwarte w jednej z kart i tak uśpiłem komputer. Ogłoszenie było zamieszczone przez Elizę na Kraków. Powinienem chyba napisać u Małego, ale byłem dziś w pracy i już nie mam siły.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-d napisał:

 

Chyba się udało wyróżnić :-)  - jeśli nie, to proszę o reklamacje.

Przy okazji wyróżniłem też ogłoszenie Małego, ale nie wiem czyje - od wczoraj chyba miałem otwarte w jednej z kart i tak uśpiłem komputer. Ogłoszenie było zamieszczone przez Elizę na Kraków. Powinienem chyba napisać u Małego, ale byłem dziś w pracy i już nie mam siły.

 

B-d to moje ogloszenie wyroznileś. Bardzo Ci dziękuję ! Właśnie skończyło się i mialam to zrobić ponownie,ale byłeś szybszy. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

B-d to moje ogloszenie wyroznileś. Bardzo Ci dziękuję ! Właśnie skończyło się i mialam to zrobić ponownie,ale byłeś szybszy. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI !

:-) 

Przepraszam za samowolkę. Oby Mały też - przede wszystkim On - znalazł dobry dom ... Pewnie w sobotę pootwieralem ogłoszenia Tani z linków w tym wątku i stąd miałem Twoje ogłoszenia. :-)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-d napisał:

:-) 

Przepraszam za samowolkę. Oby Mały też - przede wszystkim On - znalazł dobry dom ... Pewnie w sobotę pootwieralem ogłoszenia Tani z linków w tym wątku i stąd miałem Twoje ogłoszenia. :-)

Takie samowolki są wrecz pożądane ! Jeszcze raz dziękuję !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2019 o 14:31, Jaaga napisał:

Tania dużo straciła czasu, kiedy czekała na wyjazd do domu w Krakowie. Myślę, że nie zdjecia są problemem, ale informacja, że Tania potrzebuje czasu na aklimatyzację. W końcu dzwoniło kilka osób, ale albo warunki nie były odpowiednie, albo ludzie woleli łatwego w obsłudze psa. To trudny na początku pies i po prostu nie trafiła jeszcze na odpowiednią osobę i dopasowane do jej potrzeb warunki. Nadia, która jest bardziej problematyczna od Tani znalazła wspaniały nowy dom i to jeszcze razem z mamą Florką. Nadia nie dawała do siebie podejsć, więc zdjęć domowo-kanapowych też nie miała. Po prostu Tania musi trafić na kogoś, kogo zauroczy. Tylko do tego trzeba intensywnie ją ogłaszać.

Tu zdjecia zrobione z okna z zoomem. Lepiej się nie da, bardziej powiększone wychodzą rozpikselowane.

DSC02088.JPG

DSC02090.JPG

DSC02087.JPG

 

Jaago, bardzo fajne zdjęcia, - myślę, że można byłoby dorzucić do ogłoszenia - pokazać, że Tania bardzo dobrze dogaduje się z innymi psiakami.

Dodatkowa korzyść - w ogłoszeniu Tani można "zareklamować" też te 2 inne pieski, tzn. nie opisywać ich, ale może komuś wpadną w oko. :-)
Nie wiem, czy z tych zdjęć jest sens wykadrowania naszej bohaterki, bo niestety trzeba byłoby wyciąć tego pieska, który leży obok i wypełniać tło np trawką, trochę kombinować itd.

 

Trochę na szybko próbowałem wykadrować Tanię, ale nie wiem, czy akurat to ma sens w przypadku tych Twoich zdjęć (zdjęcia tej trójki), bo są naprawdę fajne.

 

Tania1.jpg

Tania2.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-d napisał:

 

Chyba się udało wyróżnić :-)  - jeśli nie, to proszę o reklamacje.

Przy okazji wyróżniłem też ogłoszenie Małego, ale nie wiem czyje - od wczoraj chyba miałem otwarte w jednej z kart i tak uśpiłem komputer. Ogłoszenie było zamieszczone przez Elizę na Kraków. Powinienem chyba napisać u Małego, ale byłem dziś w pracy i już nie mam siły.

 

 

16 godzin temu, Havanka napisał:

B-d to moje ogloszenie wyroznileś. Bardzo Ci dziękuję ! Właśnie skończyło się i mialam to zrobić ponownie,ale byłeś szybszy. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI !

 

13 godzin temu, b-d napisał:

:-) 

Przepraszam za samowolkę. Oby Mały też - przede wszystkim On - znalazł dobry dom ... Pewnie w sobotę pootwieralem ogłoszenia Tani z linków w tym wątku i stąd miałem Twoje ogłoszenia. :-)

 

11 godzin temu, Havanka napisał:

Takie samowolki są wrecz pożądane ! Jeszcze raz dziękuję !

Ja tez pięknie dziękuję za wyróżnienia, to duża pomoc dla Tani:).

Mam nadzieje, ze wreszcie ktoś zauważy wewnętrzne piękno suni:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-d napisał:

 

Jaago, bardzo fajne zdjęcia, - myślę, że można byłoby dorzucić do ogłoszenia - pokazać, że Tania bardzo dobrze dogaduje się z innymi psiakami.

Dodatkowa korzyść - w ogłoszeniu Tani można "zareklamować" też te 2 inne pieski, tzn. nie opisywać ich, ale może komuś wpadną w oko. :-)
Nie wiem, czy z tych zdjęć jest sens wykadrowania naszej bohaterki, bo niestety trzeba byłoby wyciąć tego pieska, który leży obok i wypełniać tło np trawką, trochę kombinować itd.

 

Trochę na szybko próbowałem wykadrować Tanię, ale nie wiem, czy akurat to ma sens w przypadku tych Twoich zdjęć (zdjęcia tej trójki), bo są naprawdę fajne.

Tania1.jpg

Tania2.jpg

Fajnie to wyszło, jutro spróbuję dołączyć to zdjęcie do ogłoszenia:)

A te dwie suczki, które weszły w kadr to szczeniaki Malwina i Megan, tez bezskutecznie jak na razie szukają domów

4 szczeniaki na gołej ziemi

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tania jest fotogeniczna i ma śliczne spojrzenie - wierzę, że ktoś ją wypatrzył.
A szczeniaki ją niedlugo przerosną, o ile już tego nie zrobiły. Rosną jak na drożdżach ;)

Oby tak się stało, ta sunia tyle przeszła, własny dom bardzo wyczekiwany!

Tyś, nie strasz tym rośnięciem;(

I tak nie ma dziewczynami żadnego zainteresowania:(

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-d napisał:

 

Chyba się udało wyróżnić :-)  - jeśli nie, to proszę o reklamacje.

Przy okazji wyróżniłem też ogłoszenie Małego, ale nie wiem czyje - od wczoraj chyba miałem otwarte w jednej z kart i tak uśpiłem komputer. Ogłoszenie było zamieszczone przez Elizę na Kraków. Powinienem chyba napisać u Małego, ale byłem dziś w pracy i już nie mam siły.

 

Bardzo dziękuję!

123545555.jpg.4efcf1a0260839476923468f8e393e75.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A szczeniaki ją niedlugo przerosną, o ile już tego nie zrobiły. Rosną jak na drożdżach ;)

Też to zauważam. Z niepokojem patrzę, jak rosną. Z jednej strony oczywiście się cieszę, że wreszcie się rozwijają, jak pozbyły się robali, ale z drugiej strony martwię się o domy dla nich. Mają typ urody dorosłego psa, nic ze szczeniakowego poruszającego wyglądu. Dobrze, że chociaż jednej z ich czwórki udało się tak szybko znaleźć dobry dom. Nie tylko nikt nie dzwoni, ale nawet nie mają udostępnień na FB, praktycznie tylko moi znajomi je z grzeczności udostępnili, a od nich już nikt.

Tania lubi się z nimi i Bezą bawić. Ona bardzo garnie się do innych psów. To kolejne utrudnienie w szukaniu domu, bo raczej powinien być taki, gdzie już jest jakiś pies. Tania przecież całe życie spędziła ze swoją psią rodziną.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Też to zauważam. Z niepokojem patrzę, jak rosną. Z jednej strony oczywiście się cieszę, że wreszcie się rozwijają, jak pozbyły się robali, ale z drugiej strony martwię się o domy dla nich. Mają typ urody dorosłego psa, nic ze szczeniakowego poruszającego wyglądu. Dobrze, że chociaż jednej z ich czwórki udało się tak szybko znaleźć dobry dom. Nie tylko nikt nie dzwoni, ale nawet nie mają udostępnień na FB, praktycznie tylko moi znajomi je z grzeczności udostępnili, a od nich już nikt.

Tania lubi się z nimi i Bezą bawić. Ona bardzo garnie się do innych psów. To kolejne utrudnienie w szukaniu domu, bo raczej powinien być taki, gdzie już jest jakiś pies. Tania przecież całe życie spędziła ze swoją psią rodziną.

Adopcja Tani to na pewno spore wyzwanie, ale tylko odrobinę większe niż adopcja Bezy, jej córki.

Beza zamieszkała w Warszawie w kwietniu, pani Magda mówi, ze sunia każdego dnia robi większy lub mniejszy kroczek do przodu, trzeba tylko czasu i cierpliwości.

Szukamy więc wrażliwych ludzi, cierpliwego domu, najlepiej z drugim psem.

Dzisiaj postaram się dodać taka informację do ogłoszeń.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...