Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Będzie szansa na nowe zdjęcia Lunki? Niestety, ma za malutko, żeby obdzielić kilka ogłoszeń i Admini OLX mogą się przyczepić.

<<OLX ode mnie>> jest na Wrocław.

Tysiu ogromnie dziękuję   154162992_buziaczki2.jpg.18041e1812b6848cddfaf9a043b2f2d2.jpg   1851244244_kwiatki11.GIF.3d05c3b59c1d7e2c437f0cf630a03e17.GIF

Bardzo piękny, chwytający za serce tekst. Jutro wieczorem wyróżnię go, żeby przez weekend było na górze ogłoszeń.

Na tym zdjęciu ma ładny pyszczek, a nie ma  go w tym ogłoszeniu. Poproszę Kasię o kilka nowych, ładnych zdjęć.

IMG_7602.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Będzie szansa na nowe zdjęcia Lunki? Niestety, ma za malutko, żeby obdzielić kilka ogłoszeń i Admini OLX mogą się przyczepić.

<<OLX ode mnie>> jest na Wrocław.

 

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za dobre słowa :) Zdjęcie dodam, mam nadzieję że moderatorzy nie wyhaczą, że to ten sam psiak. Czekam na nowe zdjęcia.

Tysiu - piekny, ujmujacy tekst w ogloszeniu ! Gratuluje pomyslu i weny tworczej ! Znalazlam jedna niescialosc - Luna nie byla sterylizowana, tylko operowana. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

 

Tysiu - piekny, ujmujacy tekst w ogloszeniu ! Gratuluje pomyslu i weny tworczej ! Znalazlam jedna niescialosc - Luna nie byla sterylizowana, tylko operowana. 

Bardzo dziękuję. 0blush2.gif
O, za tą informację tym bardziej dziękuję - chwilę się zastanawiałam czy jest i miałam zapytać na wątku, ale mi umknęło 0laughing.gif To edytuję. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo dziękuję. 0blush2.gif
O, za tą informację tym bardziej dziękuję - chwilę się zastanawiałam czy jest i miałam zapytać na wątku, ale mi umknęło 0laughing.gif To edytuję. 

Moze ustal najpierw z elik co wpisac. Bo piszac, ze byla operowana trzebaby zaraz podac co jej bylo itp. A i tak zostanie wysterylizowana przed wysaniem do adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

Moze ustal najpierw z elik co wpisac. Bo piszac, ze byla operowana trzebaby zaraz podac co jej bylo itp. A i tak zostanie wysterylizowana przed wysaniem do adopcji. 

Na ten moment usunęłam informację o sterylizacji - myślę, że o operacji będzie się mówić w czasie rozmowy telefonicznej, ale jak będzie trzeba to dopiszę. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Tysiu - piekny, ujmujacy tekst w ogloszeniu ! Gratuluje pomyslu i weny tworczej ! Znalazlam jedna niescialosc - Luna nie byla sterylizowana, tylko operowana. 

Dziękuję Agnieszko za czujność :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Na ten moment usunęłam informację o sterylizacji - myślę, że o operacji będzie się mówić w czasie rozmowy telefonicznej, ale jak będzie trzeba to dopiszę. 

Nie trzeba Tysiu, dobra decyzja :)  Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Wiem, że też masz gorący czas, a jednak przysiadłaś i zrobiłaś piękny tekst   154162992_buziaczki2.jpg.18041e1812b6848cddfaf9a043b2f2d2.jpg   1851244244_kwiatki11.GIF.3d05c3b59c1d7e2c437f0cf630a03e17.GIF

Tysiu, znowu nie można kopiować plików z dysku na wątki :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kasiainat napisał:

Dziękuje Elu :-)  Już sporo czasu minęło od antybiotyku więc jutro pojedziemy z Luną na szczepienie.

Wstawiam troszkę Lunki :-)

Dziękuję pięknie Kasiu :) Jeśli będzie można to poproś fakturę przelewową na mnie. Jeśli lnie będą chcieli dać przelewowej, to bardzo proszę zapłać, ja Ci wrócę z kasy Luneczki, ale fakturę niech wystawia na mnie.

Ta nasza Lunka to kawał babeczki. Wydawało mi się, że jest mniejsza, ale teraz widać, że to taka trochu większa niż średnia sunia :) Nieźle ją napakowałaś :)

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam i poczytałam...straszne. Matko jak dobrze,że lunka jest po zabiegu, z pozytywnie rokującym wynikiem i u ludzi,którzy pomagają. Jest śliczna. Jejuuu, gdzie te ludzie mają oczy.Toż to miłość ma w oczach!!! Będę zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, nulka07 napisał:

Wpadłam i poczytałam...straszne. Matko jak dobrze,że lunka jest po zabiegu, z pozytywnie rokującym wynikiem i u ludzi,którzy pomagają. Jest śliczna. Jejuuu, gdzie te ludzie mają oczy.Toż to miłość ma w oczach!!! Będę zaglądać.

Witam Cię nuleczko u kolejnej mojej podopiecznej :) Zaglądaj do nas tak często, jak tylko możesz :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, Kasiu za przepiękne zdjęcia! Podmienię w ogłoszeniu. Zakochałam się w jej uszach, taki miś uszatek z niej.

A ja Tobie Tysiu dziękuję za troskę o atrakcyjność ogłoszenia Luneczki  315774538_kwiatki6.gif.e5b05f249d0bc5d6ee4e8bf0bcca306e.gif

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Naprawdę nie masz za co :) To moja "robota".
Mam nadzieję, że teraz będzie jakiś odzew.

Za każda solidnie wykonaną "robotę" należy się podziękowanie :)

Mam nadzieję, że będzie. Panienka nadaje się już do ludzi. Czas zwolnić miejsce dla następnego psiaka w potrzebie,

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kasiainat napisał:

Dziękuje Elu :-)  Już sporo czasu minęło od antybiotyku więc jutro pojedziemy z Luną na szczepienie.

Wstawiam troszkę Lunki :-)

 

IMG_8098.JPG

IMG_8101.JPG

 

 

 

 

IMG_8182.JPG

IMG_8196.JPG

 

 

IMG_8202.JPG

Wszystkie cudne zdjęcia!

Lecę coś podmienić w ogłoszeniu :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...