Jump to content
Dogomania

Nie pozwólmy, aby ich życie skończyło się, nim się na dobre rozpocznie – psie dzieci w schronisku. Yuri zamieszkała w Piasku, Sarcia w Bytomiu:)


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, Havanka napisał:

 

Wszystko wskazuje na to, ze jest zielone światło na oba domki dla suń ! No to czekamy teraz na decyzję Toli.

Tola jest jak najbardziej na TAK  - maluchy mogą się pakować,  bardzo się cieszę!

Rozmawiałam dzisiaj z dwoma domkami - obie rodziny nie mogą się doczekać szczeniorków!

Mam nadzieję, ze oba maluchy znajdą w nowych domach duuużo miłości i wspaniałą opiekę.

Jolanta08 ,  ewu - pięknie dziękuję za wizyty PAk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, b-b napisał:

Cały czas podczytuję wątek i trzymałam kciuki za maluszki.

Fajnie, że znalazły się domki odpowiednie do nich :)

Ciekawe co u ich mamy. Czy Tola coś o niej wie?

Bogusiu - nie wiem co z mamą, nie miałam  kiedy podjechać do schroniska, ale myślę, ze jak był ktoś chętny, to już została wydana.

Pisałam wczoraj na zamojskim, że postaram się w tym tygodniu podjechać do schronu (ma być u nas cieplej) - to zobaczę czy sunia jest.

Porobię też zdjęcia - może przed zimą uda się jeszcze kogoś zabrać, może jakiś psiak święta spędzi już w cieple, z nową nadzieją...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2018 o 09:26, Jaaga napisał:

Dziś umówiła się na odbiór p. Emilia od Sarci. Przyjedzie do nas w czwartek popołudniu.

 

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Zaglądam do maluszków i będę trzymać kciuki za przeprowadzkę Sarci do DS.

 

12 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Dołączam do trzymających kciuki

Ja też trzymam mocno, za Sarcię w czwartek za Yuri w piątek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sarcia powoli zadomawia się już  u mnie w nowym domku :) kocha cały świat i jest przekochaną wesołą kulką sierści! Czas by i Yuri szczęśliwie przeszła przeprowadzkę! Jutro spróbuje dodać więcej jakiś zdjęć tego fotogenicznego malucha :) 

8BED375E-CF1F-4BE1-A9D9-E37BD70EB3E5.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Emiliaa napisał:

Sarcia powoli zadomawia się już  u mnie w nowym domku :) kocha cały świat i jest przekochaną wesołą kulką sierści! Czas by i Yuri szczęśliwie przeszła przeprowadzkę! Jutro spróbuje dodać więcej jakiś zdjęć tego fotogenicznego malucha :) 

8BED375E-CF1F-4BE1-A9D9-E37BD70EB3E5.jpeg

Witamy cieplutko Pańcię Saruni na forum:)

Nie ma to jak relacje prosto z domciu:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Emiliaa napisał:

Sarcia powoli zadomawia się już  u mnie w nowym domku :) kocha cały świat i jest przekochaną wesołą kulką sierści! Czas by i Yuri szczęśliwie przeszła przeprowadzkę! Jutro spróbuje dodać więcej jakiś zdjęć tego fotogenicznego malucha :) 

8BED375E-CF1F-4BE1-A9D9-E37BD70EB3E5.jpeg

Ale miła niespodzianka ! Witamy na dogomanii ! Sarunia jest cudowna. Mam nadzieję,ze nie płakala bardzo za siostrzyczką?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Chciałam potwierdzić zwrot za szczepienia.

Yuri bez siostry jest dziś marudna. Za kilka godzin i ona jedzie.

Życie jest pełne niespodzianek. Yuri też wkrótce ją dostanie. Oby się tylko z niej cieszyła i szybko zapomniała o przeszłości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję za potwierdzenie. 

Za malutką kciuki, oby i ona miala równie cudny domek jak jej siostrzyczka.

Yuri też trafiła na troskliwą Pańcię. Bardziej przeżywa zmiany, ale ma nadzieję, że szybko się rozkręci w nowym domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...