Jump to content
Dogomania

Duszek.


jaguska

Recommended Posts

Nadziejko kochana, na Elikowe konto bazarkowe Duszkowe, tylko napisz w tytule że to z Twojego bazarku. 1d9d0dbf275b1f0346a49e1044cf535e.gif

Elunia ma ze mną przerąbane, ale może jeszcze troszkę wytrzyma do końca rozliczeń 642365ec42933c4f03877f7bed9a5579.gif

 

Wróciliśmy od weta, nie jest do końca tak jakbyśmy chcieli, z jednej strony, od piersi, trochę mokre, ranka spryskana sreberkiem, w strzykawce mam coś na ten fragmencik do przemywania, kubraczek zdjęty, żeby był dostęp powietrza, jeśli Dusio będzie zbyt zainteresowany brzuszkiem, kubrak mam założyć. Trochę się zmartwiłam.

No i Duszek pokazał swoje drugie oblicze :), pogryzł mnie po rękach..........się tygrys wkurzył, że mu tam majstrują przy podwoziu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jaguska napisał:

Nadziejko kochana, na Elikowe konto bazarkowe Duszkowe, tylko napisz w tytule że to z Twojego bazarku. 1d9d0dbf275b1f0346a49e1044cf535e.gif

Elunia ma ze mną przerąbane, ale może jeszcze troszkę wytrzyma do końca rozliczeń 642365ec42933c4f03877f7bed9a5579.gif

 

Konto bazarkowe Duszkowe podane Nadziejce.

A Elunia z przyjemnością wytrzyma, tylko podaj jej nr konta, na które ma przelać zebraną kasiorkę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jaguska napisał:

No i Duszek pokazał swoje drugie oblicze :), pogryzł mnie po rękach..........się tygrys wkurzył, że mu tam majstrują przy podwoziu.

No i wyszedł z Duszka Mr. Hyde. Oj nieładnie Duszku, nieładnie!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję że zaglądacie do Duszka f7b89e3ee193ab2fe8c9a1c7b2b213a0.gif

Duszek na razie jest kotem parterowym, jeszcze nie wie że koty potrafią się wspinać i skakać, a ja go nie uświadamiam, bo podobno takie sprawy z przeponą zrastają się bardzo powoli, więc lepiej nie kusić losu.

Jutro mam się zdzwonić z wetką i ustalimy termin odjajczenia. 

Bidulek nadal odizolowany, moje koty nie chcą go zaakceptować, jak nic się nie będzie zmieniało, to trzeba będzie Dusiowi szukać domku, bo w miejsce skąd przyszedł wrócić nie może, mimo że takie było pierwotne założenie.

Apetyt mu dopisuje, mizianko bardzo lubi, jest bardzo grzecznym i spokojnym (na razie) koteckiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napisałam i wcięło...grrrr...

Ze stadami nie mam doświadczenia, czytałam o kocim mobbingu (bezglosnie tluczenie ofiary) i ustalaniu hierarchii w stadzie któremu towarzyszy syczenie warczenie itd. - tak w skrócie. Jak znajdę to wkleję .. "znam" jedno takie stado w którym to chyba występuje, ale świadkiem nigdy nie byłem takiego zachowania. 

Ważne, że reszta drzwi nie rozdrapala, a Duszek ma się dobrze. Może jeszcze reszta go zaakceptuje zanim kocio się wykuruje do końca.. póki nie załapał że da się funkcjonować na wysokości, to jeszcze lepiej  :)  jak już zalapie będzie pozamiatane:))) nie ma jak rehabilitacja w blogjej nieświadomości:)) 

Link to comment
Share on other sites

Pożegnanie jajec ustalone na następny wtorek, tak więc Duszek ma siedem dni żeby nacieszyć się swoimi klejnotami ;)

Bębenku, moje rozwydrzone koty mają wredne charaktery, między nimi zdarzają się przepychanki i bójki, ale nie krwawe;)

Tylko Majka ma awersję na Krzysia, po prostu go nie trawi i często go okłada, a Krzyś dwa razy większy i cięższy od Majki a daje się jej, taka z niego fajtłapa. Nie chcę żeby Duszek był okładany przez moje koty, jeśli nie uda się go wprowadzić do stada będę mu szukać domku gdzie nie ma tyle kotów, może ktoś go przygarnie. To taki kochany, przytulaśny kitek.

Nadziejko, Dusio i ja dziękujemy za odwiedzinki 2a30abf27fdcd6d3bb4512a7b44c920b.gif 

Link to comment
Share on other sites

Olenko, skarbnikiem Dusia jest Elik, bardzo Ci dziękuję za ujęcie Duszka w swoim bazarku 952ad83f6eb0efea63769180caed69fe.gif

Tysiu, wszelkie doświadczenia jeszcze przed nami, na razie niezbyt przyjaźnie bandziory nastawione, zobaczymy.

Duszek dzisiaj pożegnał się z klejnotami ;), koszt-80zł

Po nowym roku musimy zrobić badania, bo coś Dusio nie chcę przybywać na wadze.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, jaguska napisał:

coś Dusio nie chcę przybywać na wadze.

A czy był dokładnie badany kał pod kątem robali?

Bogate życie wewnętrzne nie pozwala zwierzaczkom na rozwój zewenętrzny :)  Żartuję, ale poważnie trzeba zbadać kupecke.

Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi Olenko, pięknie dziękuję. Rozliczenie jest w pierwszym poście. Czy mam gdzieś potwierdzić przelew?

Jak już wyżej pisałam Dusia czekają badania więc na pewno te pieniążki mu się przydadzą.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy de83bd3a4e486d791db14ba9e3c71627.gif

Duszek dobrze zniósł sterylkę i narkozę, po świątecznych szaleństwach będę próbowała go integrować ze stadem, zobaczymy czy to się uda. Na razie tylko spacery po domu na rękach uskuteczniamy, bo to nie tylko koty ale i cztery psy, jak będą zbyt duże trudności to trzeba będzie szukać Dusiowi nowej chałupki. 

Wstawiam paragon za sterylkę

bfcda48dd1f76a11med.jpg

A wszystkim kibicującym Duszkowi podziękowania i pozdrowienia przesyła Krzyś, podsufitowy gość ;)

c0621f8c3dc295abmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...