Jump to content
Dogomania

Duszek.


jaguska

Recommended Posts

Jagusko, cudownie, że Dusio u Ciebie.

Zawsze, jak myślę o tych wszystkich wolnozyjących kotach, które odchodzą chore w cierpieniach, to robi mi się słabo.

Wiele z nich nie jest dzikusami, tylko miały dom i ktoś je wyrzucił.

Oby operacja się udała.

Lecę na bazarek po skromną cegiełkę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jagusko, cudownie, że Dusio u Ciebie.

Zawsze, jak myślę o tych wszystkich wolnozyjących kotach, które odchodzą chore w cierpieniach, to robi mi się słabo.

Wiele z nich nie jest dzikusami, tylko miały dom i ktoś je wyrzucił.

Oby operacja się udała.

Lecę na bazarek po skromną cegiełkę

Serdecznie Gabrysiu dziękuję 818e34877fc01763a227600ce398173e.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

A gdzie teraz jest Dusio? Wrócił do Ciebie, czy czeka na operację w lecznicy?

Elu, Duszek w domku, to znaczy w swoim prywatnym salonie-łazience ;), łazienka duża z oknem, kontakt przez szparę z domownikami, po co miałby siedzieć w lecznicy. Tym bardziej że Dusio się zrobił wybredny jak francuski kotek ;), suche bleee, mokre bleee, surowe mięsko mu dawaj, kurczaczka i indyczka, barfny kotek, a na okrasę smaczki kocie ;)

W poniedziałek od obiadu ma pościć, tylko woda, chyba mi serce pęknie.

A tak w ogóle, to mogła mi wetka nie mówić o możliwości powikłań, bo ciągle myślę o tym.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak mi się przypomniało.. Łatka, która jest u mnie, została znaleziona kiedy to znalazca wyrzucił torebkę od kebaba do śmietnika, a szkielet i skóra z kota przyszedł tą torebkę wylizać.. chłopak który ją odkarmil nazwał ją Łatka, a jego znajomi nie znając płci, nazwali ją Duszkiem..więc jakby nie było, to szczęśliwe imię.. co prawda drugie imię, ale szczęście koci przyniosło :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

znalazca wyrzucił torebkę od kebaba do śmietnika, a szkielet i skóra z kota przyszedł tą torebkę wylizać..

Ale historia :)   Wygląda na to, że Twój Duszek znalazł szczęście na śmietniku :)

Link to comment
Share on other sites

Ale faaaajnie :))). Te półki masz kocie :)) widzialam takie aranżacje na kocie pokoje i naszej / mamy koci chciałam kiedyś powoli pofundować, ale...kocia się starzeje, a mamie w dwóch pokojach wszystko trzeba by przemeblować, więc podarowaliśmy sobie.. ale bardzo mi się podobają ściany w kocich półkach, schodkach, domkach.. i bliźniaka Łatki widzę :). Tylko rudzielca brak...ale mogę załatwić :) 

A Duszek...to chyba zostanie na stałe..?  Bo takie, wywalczone życie, to raczej ciężko potem oddać..? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bębenku, rudy Ryś niedawno odszedł za TM. Był z nami prawie cztery lata, był katowany, znęcano się nad nim, powalczyłam o niego, niestety było już za późno, został niepełnosprawny, pampersowy, chorowity, ale zdążył poznać co to dobre, bezpieczne i spokojne życie.

Jeśli chodzi o Duszka, to na razie nie wybiegam myślami dalej niż do wtorku, staram się nie myśleć. Zżera mnie panika i stres, bardzo żałuję że wetka mi powiedziała to co powiedziała, wolałabym tego nie wiedzieć.

 

Link to comment
Share on other sites

Elu, Krzyś jest obcinany raz do roku, bo nie pozwala się czesać, za to bez problemu daje się strzyc, taka kocia przewrotność ;), przeważnie robią go na lwa, kudłata głowa i pompon na ogonie :)

Mam stresa strasznego, operacja potwierdzona, Duszek właśnie dostał ostatni posiłek, ma pół godzinki na zjedzenie, potem miseczki zabieram. Poświęcam mu dużo czasu, miziam, drapię, głaskam, bo jutro może się wszystko wydarzyć, prosimy o dobre myśli i kciuki, żeby się udało.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Poświęcam mu dużo czasu, miziam, drapię, głaskam, bo jutro może się wszystko wydarzyć, prosimy o dobre myśli i kciuki, żeby się udało.

Ściskam, przytulam. Będzie dobrze Iwonko, musi być!     226704189_wspczucie.png.7a14484aec27cc8ffe79f2d4caa51394.png

Bądź dobrej myśli, kocio czuje Twoje nastroje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2018 o 20:45, elik napisał:

Co ślepemu po oczach :) Przeczytałam, że Dusio ma pościć do obiadu :)

 

Dnia 16.11.2018 o 20:51, jaguska napisał:

Mi się często takie wtopki zdarzają ;)

smiech-ruchomy-obrazek-0179.gif

Witajcie  w klubie!!!

Zaglądam do Duszka, z pozdrowieniami i trzymam kciuki za jutrzejszą operację!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...