Jump to content
Dogomania

WATSON za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

26 minut temu, anica napisał:

... bałam się zapytać:(  

 

... lepiej być z nią w kontakcie!  może jednak sumienie... lub miłość do suni, weźmie górę! ...oby!

Zadzwoniła. Operacja jest jutro i pani spróbuje ją wziąć do siebie po operacji, chociaż boi się właścicielki mieszkania. Pytała mnie, czy pies z kojca będzie umiał załatwiać się na dworze, więc poradziłam, żeby z nią często wychodziła (ja z Watsonem wychodziłam 7 razy dziennie jak był u mnie w drodze do Częstochowy).

Zagadnęłam ją, czy byłaby gotowa oddać psa  nie na DT, tylko na DS, bo moim zdaniem tak byłoby łatwiej (kto będzie dla właściciela przechowywał psa?) i powiedziała że wolałaby DT, ale ostatecznie dla dobra psa także DS. Sytuacja się więc rozwija.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, agat21 napisał:

O, to już lepiej :) 

Może jednak coś zrozumiała?

Sytuacja nadal się rozwija... Pani poprosiła mnie, abym zaopiekowała się suką przez kilka dni po operacji, bo właścicielka mieszkania kategorycznie nie zgadza się na psa. Potem suka wróci do kojca, do końca grudnia tam może być, a potem dom przejmują nowi właściciele. Będzie ciężko, bo u nas (w mieszkaniu) mieszkają dwa duże psy i pięć kotów (dwa szukają domów). Będzie musiała być zamknięta w kuchni, bo moja suka absolutnie nie będzie zadowolona...

No ale co dalej... Powiedziałam pani, że najlepszy byłby hotel, bo może wtedy sama szukać nowego domu. Ale skoro nie ma funduszy na hotel, to chyba niestety rozwiązaniem będzie schronisko, tylko na pewno nie wrocławskie.

W każdym razie pani jest już przekonana o tym, że pies potrzebuje nowego domu. Tak więc apel do Was: myślcie proszę nad domem dla suni!

Link to comment
Share on other sites

Jaka śliczna sunia! jak dobrze ,że stanęła na Twojej drodze! będziemy ją ogłaszać i ''udostępniać''  mam nadzieję ,że jednak chwyci ,jakiś wspaniały i odpowiedzialny domek za serducho, jak najwięcej trzeba będzie ją ogłaszać na różnych portalach, muszę odszukać te wszystkie pro-zwierzęce ale dopier w poniedziałek, wyjeżdżamy na weekend :)

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Jaka śliczna sunia! jak dobrze ,że stanęła na Twojej drodze! będziemy ją ogłaszać i ''udostępniać''  mam nadzieję ,że jednak chwyci ,jakiś wspaniały i odpowiedzialny domek za serducho, jak najwięcej trzeba będzie ją ogłaszać na różnych portalach, muszę odszukać te wszystkie pro-zwierzęce ale dopier w poniedziałek, wyjeżdżamy na weekend :)

 

 

 

 

 

 

 

Piękna sunia! A Watson to jakby kopia "mojego" dużego Miśka - identyczny! Tylko mój Misiej jest już takim staruszkiem, że ma problemy z wstawaniem i chodzeniem, a Watson to dziarski chłopak :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2018 o 13:49, mari23 napisał:

Piękna sunia! A Watson to jakby kopia "mojego" dużego Miśka - identyczny! Tylko mój Misiej jest już takim staruszkiem, że ma problemy z wstawaniem i chodzeniem, a Watson to dziarski chłopak :)

Prawda, że piękna! serduszka2.gif  i tak nieśmiało zapytam- czy udało się komuś umieścić pieski na FB?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Cuda się zdarzają , trzeba ogłaszać. no chyba ,że ktoś się już w nim zakochał.

Miałam już pod swoim dachem cztery duże staruszki, dodatkowo parę w hotelikach, były ogłaszane, ale żadnego nikt nie chciał. Najgorzej mają duże stare samce, już to przerabiałam... :(

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2018 at 10:56 PM, Poker said:

Cuda się zdarzają , trzeba ogłaszać. no chyba ,że ktoś się już w nim zakochał.

Watson wisi u mnie na OLX już od ponad miesiąca i jedyne zapytanie jakie otrzymałam to takie, czy mam też szczeniaki do adopcji...

Można samemu sobie wyobrazić jak wściekła byłam...

https://www.olx.pl/oferta/watson-pies-ktorego-nikt-nie-chce-CID103-IDvXbcn.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2018 o 19:17, Zosia123 napisał:

Tak, tam jest wolontariat, ale warunki ogólnie średnie: karma ta najtańsza i niestety nie ma ogrzewanych kojców. I najgorsze to te wywózki do innego schroniska bez wolontariatu.

W Tymczasiku tylko jeden pies mieszka w kojcu, bo jest agresywny. Wszystkie biegają sobie luzem i śpią pod dachem. Mają cały czas człowieka, bo Ewa i Arek są we dwójkę, więc jak Ewa jedzie do weterynarza, to na miejscu jest zawsze Arek. No i cena przystępna. Dlatego ja te bidaki właśnie tam umieszczam.

Na fejsbuku jest film z Tymczasika gdzie widziałam 2 małe pieski zamknięte w kojcu z budami... 

Inne budy też są... Psów jest baaardzo dużo. Obsługiwane są tylko przez dwie osoby. 

Zaznaczam, że to nie oskarżenia. Tylko spostrzeżenia. 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, CórkaZosi123 napisał:

Watson wisi u mnie na OLX już od ponad miesiąca i jedyne zapytanie jakie otrzymałam to takie, czy mam też szczeniaki do adopcji...

Można samemu sobie wyobrazić jak wściekła byłam...

https://www.olx.pl/oferta/watson-pies-ktorego-nikt-nie-chce-CID103-IDvXbcn.html

mam dom pełen staruszków, przestałam już ogłaszać, zupełnie straciłam wiarę w sens tych ogłoszeń :) też raczej o szczeniaki są pytania, bo "skoro pani ma psy, to może jakieś rasowe szczeniaczki też..." ech.... ileż razy musiałam gryźć się w język, żeby nie wybuchnąć :(

Watsona  udostępniłam na stronie SHA na Facebooku, ale oprócz kilku wyrazów współczucia cudu się nie spodziewam, obym się myliła choć ten jeden raz! Napisałam :"Watson - wspaniały pies dla wspaniałego człowieka". Może taki człowiek tam zajrzy przypadkiem...

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mari23 napisał:

mam dom pełen staruszków, przestałam już ogłaszać, zupełnie straciłam wiarę w sens tych ogłoszeń :) też raczej o szczeniaki są pytania, bo "skoro pani ma psy, to może jakieś rasowe szczeniaczki też..." ech.... ileż razy musiałam gryźć się w język, żeby nie wybuchnąć :(

Watsona  udostępniłam na stronie SHA na Facebooku, ale oprócz kilku wyrazów współczucia cudu się nie spodziewam, obym się myliła choć ten jeden raz! Napisałam :"Watson - wspaniały pies dla wspaniałego człowieka". Może taki człowiek tam zajrzy przypadkiem...

Dziękuję, Marysiu.

Chociaż czasem cuda się zdarzają, bo Fighter, który miał pojechać do Kikou, został jednak adoptowany, mimo choroby i wieku. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...