Jump to content
Dogomania

WATSON za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Zobacz obraz źródłowyZosienko z całego serca sciskam tulinkam za biedunie wyrwana z koszmaru koszmarow …

 już bezpieczna i nasze serca odzyly o kazdenkie zycie odzyly 

 Zosienko komu mogę poslac fantuskow z Nadziejkowa? czy dasz rade Zoiu wyczarować kramiki dla Was ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Zobacz obraz źródłowyZosienko z całego serca sciskam tulinkam za biedunie wyrwana z koszmaru koszmarow …

 już bezpieczna i nasze serca odzyly o kazdenkie zycie odzyly 

 Zosienko komu mogę poslac fantuskow z Nadziejkowa? czy dasz rade Zoiu wyczarować kramiki dla Was ?

Kochana dziękuję Ci, ale na razie nie dam rady, mam strasznie dużo pracy :( Jakoś na razie musimy dać radę, na szczęście troszkę mamy po Watsonku pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2020 o 21:03, Zosia123 napisał:

Tutaj będzie wątek Nany: https://www.dogomania.com/forum/topic/351137-nana-zbiera-na-hotelik/

BARDZO Was proszę, nie piszcie na tamtym wątku, że ona jest z Wojtyszek. Tamto schronisko ma taką klauzulę że nie wolno zbierać pieniędzy na adoptowanego psa. Także zdjęcia Nany będą wyretuszowane, aby nikt stamtąd jej przypadkiem nie poznał.

W...,  a raczej ten...

Dogomania chyba jest opiniotworczym forum. Przecież jest tu wielu członków różnych organizacji. Dlaczego nie nagłaśniać tego, że tam są takie warunki? 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-d napisał:

Wojtyszku,  a raczej ten cały właściciel to jest dla mnie dziwne zjawisko  - to jakieś państwo w państwie, czlowiek, ktoremu wolno wiecej niz innym. Dlaczego tak ulegamy i boimy się - przecież gdyby u kogos- np. jakiegoś przeciętnego człowieka psy były w takich złych warunkach, zostałyby interwencyjne odebrane, a ten zostałby oskarżony o znęcanie się nad zwierzetami. A tu pan L. nie potrafił rozliczyc sie z liczby przetrxymywanych zwierząt, zwierzeta były nieidentyfikowalne, publicznie wypowiadal sie, że psu (schronienie) buda nie jest potrzebna, bo psa wątroba grzeje itd. 

Nawet teraz ingeruje w to, jak będzie finansowany adoptowany pies. 

Dogomania chyba jest opiniotworczym forum. Przecież jest tu wielu członków różnych organizacji. Dlaczego nie nagłaśniać tego, że tam są takie warunki? 

Przypuszczam, że ten człowiek dzieli się swoimi dochodami z różnymi ludźmi, tak więc gminom nie zależy na tym aby zrezygnować ze współpracy z nim.

Nagłaśniać oczywiście można. Tylko nie chciałabym ryzykować, że spróbują mi odebrać sunię.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

Zosienko a pytaj proszę kto by zrobil

 może sunia2000

sunia2000 ma teraz pod opieką Różyczkę, która generuje ogromne koszty (ja też już wtopiłam w Różyczkę parę stów :)). Plus dziewczyny organizują jeszcze co chwila bazarki na Amora, który wymaga kuracji irapem. To może wyślij kochana do mnie, jakoś spróbuję sama lub kogoś poproszę.

Link to comment
Share on other sites

A to jest nasza Maja, adoptowana z Wojtyszek 19. grudnia. Oceniona na 12 lat (na pewno nie ma tyle!), niedowaga, chore uszy, guz na listwie mlecznej, psychicznie wrak psa (uciekała za każdym razem, gdy ktoś przechodził obok niej),  nie wiedziała co to głaskanie (kuliła się w sobie gdy ktoś ją dotykał), nie rozumiała ani jednej komendy. Teraz powoli uczy się, że człowiek nie jest taki zły, że można cieszyć się z życia.

81377417_829569770835425_3788701552152150016_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQlDhl6C1vlce4z47eBm6K8xw5-zFvT3xWTRgdGRbVow07xyS_J3r0VIUu23nk4jB64&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=4996b04873bc5d82820a309d32331e1e&oe=5E9C11EC

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Majeczka Nanusia Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 tulinkam calem serduchem za zdrówko zdrowenko

razem z nasza burzunia i kotelkiem tygrysiem zwanym Tuptusiek Rysiem

Zosienko sprobuje zrobić maly kramik

 i tak jeszcze czekam na wplatenki z kramkow kt rozliczam

 kazdenki pieniazeczek wazny dla lapeczek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎04‎.‎01‎.‎2020 o 23:58, b-d napisał:

W

Wujcio wujenku usuńmy proszę

 to pisanie dla dobra dla spokojności tych uratowanych

 sa ,,ludziska ,, na swiecie tak zwyrodniale

 ze tylko pieniadz się liczy

 kosztem milionow istnień cierpiących meki ..przez lata

 hanba hanba ludzkosci

rozne telewizje rozne fundacje

 probowaly nieraz

 na nic wszystko

 na nic na razie

 miejmy wiare i nadzieje ze wkoncu się uda

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nadziejka napisał:

Wujcio wujenku usuńmy proszę

 to pisanie dla dobra dla spokojności tych uratowanych

 sa ,,ludziska ,, na swiecie tak zwyrodniale

 ze tylko pieniadz się liczy

 kosztem milionow istnień cierpiących meki ..przez lata

 hanba hanba ludzkosci

rozne telewizje rozne fundacje

 probowaly nieraz

 na nic wszystko

 na nic na razie

 miejmy wiare i nadzieje ze wkoncu się uda

Tylko niestety jeśli nie zmienimy tego w sposób strukturalny to będzie to cały czas walka z wiatrakami. 

Trzeba zmienić przepisy... 

Niestety chyba nawet w niektórych organizacjach są takie osoby, które nic zmienić nie chcą, bo przyspawaly się do stołków prezesów i walczą przede wszystkim, a raczej jedynie o to, żeby nikogo innego nie dopuścić (np. wolontariatu)- mają pracę w miejskich schroniskach (tak jest w przypadku np lokalnego oTOZu w mojej okolicy), a że bezdomności coraz więcej warunki coraz gorsze? 

Link to comment
Share on other sites

Przepisy chyba jeszcze na gorsze mają się zmienić, czytałam wypowiedzi Mondo Cane na FB...

Nana miała dzisiaj diagnostykę. Okazuje się, że sterylizowana suka może mieć macicę i jajniki... Tak więc przed nami usuwanie listwy mlecznej, sterylizacja, korekta rozwalonego dziąsła (tak jej świetnie wyrwali kła) oraz wycinanie guzka na grzbiecie. I to wszystko czeka trzynastoletnią sukę...

Nana po diagnostyce w NeoVecie:

Keine Fotobeschreibung verfügbar.

Link to comment
Share on other sites

Stuletnia Beza [*] też miała sterylizację w schronisku, mieszkała po operacji przez miesiąc w brudnym boksie i utrudniano adopcję... rana się sączyła, aby ratować życie otworzono sunię i okazało się, że ma macicę... operacji nie przeżyła... :( Straszne, co się dzieje w psim świecie.

Wiele zdrowia dla Nany i sił do walki! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...