Jump to content
Dogomania

WATSON za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

23 godziny temu, omi napisał:

Na fejsbuku jest film z Tymczasika gdzie widziałam 2 małe pieski zamknięte w kojcu z budami... 

Inne budy też są... Psów jest baaardzo dużo. Obsługiwane są tylko przez dwie osoby. 

Zaznaczam, że to nie oskarżenia. Tylko spostrzeżenia. 

Ja tam byłam kilka razy osobiście. Wiem, że psów jest dużo, ale są zaopiekowane. W kojcu zamknięte są tylko agresywne albo niepełnosprawne. No i na noc niektóre idą do kojców. Większość jednak mieszka z nimi w domu. Na przykład Ares miał swoje posłanie pod łóżkiem Ewy. Lepszych warunków za taką  cenę nie będzie. Lepsze takie warunki, niż to schronisko bez wolontariatu, gdzie miał pojechać Watson.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, mari23 napisał:

mam dom pełen staruszków, przestałam już ogłaszać, zupełnie straciłam wiarę w sens tych ogłoszeń :) też raczej o szczeniaki są pytania, bo "skoro pani ma psy, to może jakieś rasowe szczeniaczki też..." ech.... ileż razy musiałam gryźć się w język, żeby nie wybuchnąć :(

Watsona  udostępniłam na stronie SHA na Facebooku, ale oprócz kilku wyrazów współczucia cudu się nie spodziewam, obym się myliła choć ten jeden raz! Napisałam :"Watson - wspaniały pies dla wspaniałego człowieka". Może taki człowiek tam zajrzy przypadkiem...

Dziękujemy, Mari , pięknie to napisałaśbuziak.gif ja wierzę w cuda! :)

Ja jestem przekonana ,że Zosia umieściła Watsonka tam ,gdzie mu będzie jak najlepiej!  wiadomo wszędzie dobrze , w domu najlepiej! ... może się uda?  może??? zobaczymy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tylko jeszcze chciałabym dodać, że razem z Watsonem przyjechały 3 koty. Jeden pojechał od razu po nowe życie do Ząbkowic Śląskich, dla jednej koteczki miałam 2 deklaracje na domki, a jednego kota wzięłam z litości, bo nie radził sobie (skóra i kości, ok 2,5 kg). Z tym, że obydwa domki się wykruszyły a ja zostałam z dwoma (dodatkowymi) kotami, których nikt nie chce adoptować...

Wiem, że to forum raczej psie, ale może akurat ktoś kogoś zna kto by był w stanie przygarnąć kotka? Jestem coraz bardziej zdesperowana, kotów do adopcji są setki, a te moje nieszczęsne są takie 'zwykłe' niczym się nie wyróżniają... :( Mają natomiast cudowne charaktery. Zwłaszcza Niko. Wczoraj w poczekalni u weterynarza go wzięłam na kolana, a on sobie siedział, ze stoickim spokojem obserwując psy, koty, ludzi... Tam gdzie są kolanka, tam czuje się bezpiecznie. Zosia jest młodsza, więc jeszcze napompowana energią, ale jak już się wyszaleje, to głaski i mizianko są jak najbardziej miło widziane. Psów się nie boją.

Może akurat ktoś coś...?

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nadziejka napisał:

Cudny piesio cudny

 oby im tam cieplutenko bylo w hoteliku

 poslalam przed chwilka

na konto Fundacji

 15 zlociaszkow dla duzutkiego Ksieciunia

Dziękuję Ewciu!

Będę wkrótce robić rozliczenie.

Czekam na rozliczenie za cały listopad.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Dziękujemy, Mari , pięknie to napisałaśbuziak.gif ja wierzę w cuda! :)

Ja jestem przekonana ,że Zosia umieściła Watsonka tam ,gdzie mu będzie jak najlepiej!  wiadomo wszędzie dobrze , w domu najlepiej! ... może się uda?  może??? zobaczymy :)

Oczywiście domowy DT albo DS cały czas aktualne, gdyby ktoś chciał polepszyć warunki Watsona.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, CórkaZosi123 napisał:

Ja tylko jeszcze chciałabym dodać, że razem z Watsonem przyjechały 3 koty. Jeden pojechał od razu po nowe życie do Ząbkowic Śląskich, dla jednej koteczki miałam 2 deklaracje na domki, a jednego kota wzięłam z litości, bo nie radził sobie (skóra i kości, ok 2,5 kg). Z tym, że obydwa domki się wykruszyły a ja zostałam z dwoma (dodatkowymi) kotami, których nikt nie chce adoptować...

Wiem, że to forum raczej psie, ale może akurat ktoś kogoś zna kto by był w stanie przygarnąć kotka? Jestem coraz bardziej zdesperowana, kotów do adopcji są setki, a te moje nieszczęsne są takie 'zwykłe' niczym się nie wyróżniają... :( Mają natomiast cudowne charaktery. Zwłaszcza Niko. Wczoraj w poczekalni u weterynarza go wzięłam na kolana, a on sobie siedział, ze stoickim spokojem obserwując psy, koty, ludzi... Tam gdzie są kolanka, tam czuje się bezpiecznie. Zosia jest młodsza, więc jeszcze napompowana energią, ale jak już się wyszaleje, to głaski i mizianko są jak najbardziej miło widziane. Psów się nie boją.

Może akurat ktoś coś...?

To prawda, że już najwyższy czas, aby Zofia i Niko  opuścili swoje klateczki z naszej łazienki...

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdoberek w Nowym tygodniu, oczywiście Dobrym tygodniuokok.gif

Dnia 30.11.2018 o 16:04, Zosia123 napisał:

Oczywiście domowy DT albo DS cały czas aktualne, gdyby ktoś chciał polepszyć warunki Watsona.

Będziemy ogłaszać, rozpytywać i ... nie poddawać się ;)

Dnia 30.11.2018 o 16:06, Zosia123 napisał:

To prawda, że już najwyższy czas, aby Zofia i Niko  opuścili swoje klateczki z naszej łazienki...

Jesteście niesamowite!  po prostu wraca wiara w człowieka buziak.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zosiu

 ja tez mylnellam  teraz patrzam sprawdzam ...w  tytule wpislalam

 ,,Datek na cele statutowe Fundacjii WATSON od Nadziejka dogomania ,,

 powinnam byla wpisac Darowizna

 ale ale moze to nie bedzie klopot duzy?

 teraz juz bede pamietrac

 jak bede rozliczac bazareczki

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Zosiu

 ja tez mylnellam  teraz patrzam sprawdzam ...w  tytule wpislalam

 ,,Datek na cele statutowe Fundacjii WATSON od Nadziejka dogomania ,,

 powinnam byla wpisac Darowizna

 ale ale moze to nie bedzie klopot duzy?

 teraz juz bede pamietrac

 jak bede rozliczac bazareczki

Kochana, myślę że nic się nie stało. Natomiast tak, jak pisałam na bazarku, rozliczenie jestem w stanie robić na początku miesiąca, bo wtedy otrzymuję rozliczenie z fundacji za poprzedni miesiąc. Tak więc lada moment będę robić za listopad, jak tylko otrzymam informacje. Za grudzień będę robić na początku stycznia.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, anica napisał:

Dzisiaj te Mikołajkowe  xmas.gif tak przeleciałam wątek Watsonka?  widzę że chyba nie otrzymał pomocy ze skarpety?  czy jest ktoś kto może pomóc?

ja mogę, ale najprędzej w lutym, ponieważ składkowicz może prosić bezzwrotnie raz w miesiącu o taką zapomogę ze skarpety staruszkowej; chyba, że masz na myśli inną skarpetę ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2018 o 09:42, asiuniab napisał:

ja mogę, ale najprędzej w lutym, ponieważ składkowicz może prosić bezzwrotnie raz w miesiącu o taką zapomogę ze skarpety staruszkowej; chyba, że masz na myśli inną skarpetę ...

Nie ,właśnie skarpetę staruszkową :) to było by super, w lutym też trzeba zrobić opłaty, czy naprawdę mogłabyś? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...