Jump to content
Dogomania

Lemi i Holi-udało się,sunie już poza schronem.Jadą do hoteliku.Prosimy o pomoc w utrzymaniu bid.Sunie od 26.11.18 już we wspólnym DS.29.07.22-Holi za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Anecik czy mamy się jakoś rozliczyć z Tobą za opiekę?

 

Nie żartuj :)

 

Dziewczyny zachowały czystość, Holi chętna nadal do przytulania, Lemi potrzebuje więcej czasu - stara się nawet nie patrzeć za bardzo na człowieka. Nie jest taka baryłeczka jak oceniałam wczoraj ale jest grubej kości.

2117506534_IMG_20181023_0841291.jpg.81d6eb9927b865372806bb569f8bc036.jpg

 

339490525_IMG_20181023_0841311.jpg.988702c592a25289c866c775a922ad4c.jpg

 

1090240228_IMG_20181023_0842251.jpg.5c364e74ee9b416913800456db5e4ba7.jpg

 

310588696_IMG_20181023_0844121.jpg.d63b8ba52aa81f9254b7145cbe82b0d3.jpg

 

1057474192_IMG_20181023_0844191.jpg.6a019bcb09f8a40180f11afc4641aa84.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Dziękujemy Anetko za zdjęcia suniek :) Lemi ma taki ogromny smutek w oczach...Co ta bidulka przeszła w swoim życiu....:(

Lemi to taki smutasek az żal serce ściska. Trzeba troszkę czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny już w domku. Lemi zdystansowana, nie wyraża emocji, od razu podleciała do miski z jedzeniem. Holi ucieszyła się na mój widok, pozwiedzała ogród, dała się wyściskać i wygłaskać na dobry wieczór :) obie skołtunione.

Nie będziemy czekać na zaświadczenia o szczepieniach, które zazwyczaj nie dochodzą, jutro sunie zostaną zaszczepione kompletem.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, szafirka napisał:

Dziewczyny już w domku. Lemi zdystansowana, nie wyraża emocji, od razu podleciała do miski z jedzeniem. Holi ucieszyła się na mój widok, pozwiedzała ogród, dała się wyściskać i wygłaskać na dobry wieczór :) obie skołtunione.

Nie będziemy czekać na zaświadczenia o szczepieniach, które zazwyczaj nie dochodzą, jutro sunie zostaną zaszczepione kompletem.

Haniu,dopytaj się weta czy mogą być zaszczepione bo one chyba krótko przebywały w Radysach i mogły być niedawno zaszczepione.Szkoda,że nie można uzyskać informacji chociażby takiej od kiedy przebywały w Radysach.

Też słyszałam,że nie doczeka się zaświadczenia z tego przybytku.Wątpliwą sprawą jest także to czy wiedzą gdzie wysłać zaświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze,że Piotrek z psiakami jakoś dotarł do domu bo już bardzo się martwiłyśmy....Dziękujemy Haniu za informacje :)

Ustaliłyśmy,że jutro Hania przedstawi wetowi sytuację z brakiem zaświadczenia o szczepieniu i niech on się wypowie w tym temacie czy i kiedy można psiaki zaszczepić.Poczekamy na jutrzejszą wizytę.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Haniu,dopytaj się weta czy mogą być zaszczepione bo one chyba krótko przebywały w Radysach i mogły być niedawno zaszczepione.Szkoda,że nie można uzyskać informacji chociażby takiej od kiedy przebywały w Radysach.

Też słyszałam,że nie doczeka się zaświadczenia z tego przybytku.Wątpliwą sprawą jest także to czy wiedzą gdzie wysłać zaświadczenie.

Może jednak wyślą/ Ostatnio dla Zorzy wysłali zaświadczenie do mnie do domu, bo razem z Zorzą nie pojechało ono do hoteliku.

Myślę ze zaświadczenia wyślą do mnie , bo na mnie psiaki zostały zarezerwowane.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Może jednak wyślą/ Ostatnio dla Zorzy wysłali zaświadczenie do mnie do domu, bo razem z Zorzą nie pojechało ono do hoteliku.

Myślę ze zaświadczenia wyślą do mnie , bo na mnie psiaki zostały zarezerwowane.

To może na spokojnie poczekajmy na te zaświadczenia? A po jakim czasie przyszło?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Może jednak wyślą/ Ostatnio dla Zorzy wysłali zaświadczenie do mnie do domu, bo razem z Zorzą nie pojechało ono do hoteliku.

Myślę ze zaświadczenia wyślą do mnie , bo na mnie psiaki zostały zarezerwowane.

Potwierdzam

Do mnie tez kilka razy wyslali kdiazeczki zdrowia psiakow

Do tygodnia beda u Sary a najlepiej jeszcze dzis zadzwonic tam i przypomniec

 

Link to comment
Share on other sites

Haniu, poczekajmy ze szczepieniami .Może wyjaśni się sytuacja.

Lemi taka bidulina,ogonek opadnięty na amen i bardzo smutna,chyba wystraszona.Holi czuje się jak u siebie zapewne.

Dzisiaj uregulowałam opłatę za hotelik za X za wszystkie psiaczki.Transport-jest robiony bazarek na kwotę 400,00zl ale nie wiem czy się da uzbierać a więc dopłacimy.Bazarek trwa do jutra.

Haniu możesz poświęcić troszeczkę więcej czasu Lemi? Aby się obeznała z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Hania odczytała powyższe wpisy a ja byłam w pracy i jej tego nie przekazałam, żeby w ogóle nie szczepiła.Uzgodniłyśmy tylko,że ze wścieklizną czekamy i zaszczepi na wirusówki chyba,że wet zdecyduje,że też nie.Będzie pobrana krew i ogólny przegląd także pod względem kastracji i sterylizacji oraz czipy

Link to comment
Share on other sites

Lemi i Holi nie pojechały dzisiaj do weta. Poprosiłam Sarę, aby spróbowała dowiedzieć się w schronie, na co psiaki były szczepione. Ja nie mogę ich trzymać 2 tygodnie w izolatce, więc nie wiem co mam zrobić, jeśli wyślę książeczki w piątek, to przy dobrych wiatrach dojdą do Sary we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...