Jump to content
Dogomania

LIMBA ZA TM [*] KIEDYŚ PIĘKNA, DUMNA A TERAZ ? GUZY NA LISTWIE, BÓL, SAMOTNOŚĆ I BETONOWY BOKS... TYLE MA STARSZA ONECZKA..


Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,że Oneczka już zapakowana i jest w drodze do Katowic.

Oneczka wyjechała przed 12, wszystko poszło bardzo sprawnie, TZ anecik Arek sprawnie dotarł do Zamościa juz po 11.

Sunia jest cudowna, łagodna, sama weszła o kontenera. Siersc ma w opłakanym stanie, jest wychudzona, ale teraz już tylko dobre przed nią.

W książeczce ma wpisane 6 lat, ale ma chyba więcej...
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja w tym zamieszaniu zapomniałam zabrać z domu szelki, ale wstąpiliśmy już  z sunią do sklepu i kupiliśmy - czarne, innych nie było.

Dokupiłam też jeszcze 5 puszek animondy dla seniora, czyli jest 8 puszek po 800 g.

A zamieszanie było spore od wczoraj wieczorem, bo ok. 22  zadzwoniła kobieta, że przed jej posesją od 4 dni siedzi szczeniak i próbuje dostać się do środka!

Wyprosiłam kobietę, aby zabrała malucha na posesję i ze dzisiaj rano przyjedziemy po niego - zamknęła psiaka w kurniku.

Dzisiaj rano zabieraliśmy więc porzucone kocię i tego malca z kurnika, dopiero po wyjeździe oneczki pojechałam do weta.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Jaki cudak. I takie maleństwo nie było wpuszczane na podwórko przez 4 dni?

Tak właśnie było:(

24 minuty temu, Jaaga napisał:

Jaki on słodki. Jak można było nie przejąc się takim maleństwem tyle czasu. 

Kobieta zrobiła mu zdjęcie nie wychodząc ze swojej z posesji - a on tam siedział po drugiej stronie:(

Takie zdjęcie dostałam:(

IMG_20181023_132432.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

O rany ale fajny szczeniaczek.A masz go gdzie ulokować? W zasadzie to chyba złe pytanie bo gdybyś nie miała gdzie to tu prosiłabyś o pomoc.

A Oneczka cudna.Teraz ją czeka lepsze życie,nie na zimnym betonie.

Anulka - nie miałam, dzwoniłam dzisiaj rano  do szafirki z zapytaniem, czy przyjmie malucha do siebie, miałam go podać TZ anecik...

Ale Ludwiczek wyglądał zle, cały się trząsł - no  i pojechaliśmy do weta.

Na razie jest u pani, która zaopiekowała się tymczasowo Drako, mam nadzieję, ze będzie mógł tam zostać...

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Anula napisał:

O rany ale fajny szczeniaczek.A masz go gdzie ulokować? W zasadzie to chyba złe pytanie bo gdybyś nie miała gdzie to tu prosiłabyś o pomoc.

A Oneczka cudna.Teraz ją czeka lepsze życie,nie na zimnym betonie.

U Jagny oneczka  będzie w domu, będzie miała jak w raju, już czeka na nią cieplutkie jedzonko)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Anusia - nie mialam, dzwoniłam dzisiaj rano  do szafirki z zapytaniem, czy przyjmie malucha do siebie, miałam go podać TZ anecik...

Ale Ludwiczek wyglądał zle, cały się trząsł - no  i pojechaliśmy do weta.

Na razie jest u pani, która zaopiekowała się tymczasowo Drako, mam nadzieję, ze będzie mógł tam zostać...

Oby został u pani.Trzeba go obserwować,ta temperatura nie podoba mi się,być może przeziębił się,noce są zimne albo nie daj Bóg oby ominęła go babeszjoza.A on będzie w kojcu czy w domu?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Oby został u pani.Trzeba go obserwować,ta temperatura nie podoba mi się,być może przeziębił się,noce są zimne albo nie daj Bóg oby ominęła go babeszjoza.A on będzie w kojcu czy w domu?

Tola mówiła, ze w domu.

Trzeba mieć serce z kamienia, zeby nie pomóc takiemu maluszkowi, proszącemu o ratunek... IMG_20181023_132432.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Oby został u pani.Trzeba go obserwować,ta temperatura nie podoba mi się,być może przeziębił się,noce są zimne albo nie daj Bóg oby ominęła go babeszjoza.A on będzie w kojcu czy w domu?

W domu. Pani ma suczkę i 4 koty, 2 tyg. był u niej Drako zabrany od właścicielki - dzisiaj pojechał do DS do Warszawy.

Tylko to takie tymczasowe miejsce...

O Ludwiczku będę pisała na zamojskim wątku, tam są zdjęcia z dzisiaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...