Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!


Zmysł

Recommended Posts

[quote name='Lilmo']Dokładnie to samo pytanie nasuneło mi się jako pierwsze. Co stało się 30-tką psiaków, które nie trafiły do Kociego Świata ?

Ogłądałam ten reportaż w tvn24 i czekałam z niecierpliwością, aż na dogo pojawią się jakieś informacje i ciesze się, że to się stało. Muszę przyznać,że byłam wstrząśnięta po obejrzeniu tego reportażu.

Za chwilkę wpłacę jaką symboliczną kwotę, bo niestety na zbyt wiele nie mogę sobie pozwolić :-([/quote]
bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Majaa']Na stronieSdZ nie ma żadnej informacji co z reszta psiaków ;([/quote]
Maja widziałaś ten wątek?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/likwidacja-pseudohodowli-pekinczykow-otwock-interwencja-pisdz-134083/#post12006707[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Na stronieSdZ nie ma żadnej informacji co z reszta psiaków ;([/quote]

Majaa tu masz ich wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/likwidacja-pseudohodowli-pekinczykow-otwock-interwencja-pisdz-134083/index5.html#post12008834[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Maja widziałaś ten wątek?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/likwidacja-pseudohodowli-pekinczykow-otwock-interwencja-pisdz-134083/#post12006707[/URL][/quote]
Nie :shake: już tam idę
Dzięki za link

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=3]Aukcja na wsparcie dla Kociego i pomoc pekińczykom

[URL="http://www.allegro.pl/item591194570_pekinczyk_prosi_o_pomoc_york_buldog_maltanczyk.html"]Pekińczyk PROSI O POMOC!! York Buldog Maltańczyk (591194570) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Garść wieści z rana.
Nasze maluchy już wszystkie wykąpane, większość wystrzyżona.
Wszyscy opiekunowie je kochają, no może nie wszyscy - rezydent Kociego Swiata - Niuniś, który jest dorodnym kotem nie przepada za gremlinkami co ich absolutnie nie zraża i usiłują się wszystkie ułożyć na wielkim ciepłym i hmmm nieco tłustym ( Kasia by powiedziała że jest dobrze utrzymany a nie tłusty) koledze.

Z serii ciekawostki natury:
Ile gremlinków mieści się w posłanku jedynce ? Odpowiedź brzmi 11.
Ile gremlinków mieści się na średnich kolanach ? 8 z czego ósmy jest na szczycie piramidki i wylizuje całą twarz.
Przyznam szczerze, że jednak dochodzę do wniosku słuchając tych Kasi opowieści, ż normalna ci ona nie jest - bo dla mnie lizanie po twarzy w wykonaniu tych śmierdziuszków należy raczej na razie do dyscypliny z kategorii sportów ekstremalnych - no ale cóż - każdy uprawia takie sporty ekstremalne jakie lubi.:)

Umawiamy Gremlinki do specjalistów powolutku, najgorzej jest z maleńką FIBI/PIPI która jest na tymczasie u naszej wolontariuszki - musimy wykonać USG i serie specjalistycznych badań. To maleńka biało czarna z aukcji na allegro - jest bardzo odwodniona - dostaje kroplóweczki dożylne i na razie osłonowo lekarstwa. Po nawadnianiu i lekach zaczęła odrobinkę jeść Intestinala - mamy nadzieję, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

miło się czyta ,Kasi proszę przekazać że ja też lubię takie sporty ekstremalne jak ona :lol:
bardzo żałuje że nie mogę osobiście wam pomóc ,chociaż przy pielęgnacji :shake:
ode mnie jedna sunia już poszła na DS ,została jedna kruszyna i bardzo się zastanawiam czy nie wziąść jeszcze jednej biedy na dt.

Link to comment
Share on other sites

Poźnym wieczorem powinny być już u nas na stronie zdjęcia kąpielowo, strzyżeniowo, różniste i nowe wieści o gremlinkach. Poza stanem Pipi stan pozostałych można uznać za względnie zadowolający ( ehh o ile wogóle można nazwać ten stan jakimkolwiek terminem ludzkim) no poprostu chodzi o to, że raczej ich życie nie jest na dzień dzisiejszy zagrożone. Więcej szczegółowych informacji zdrowotnych będzie pojawiać się stopniowo - dopiero po USG, RTG, morfologi, badaniach kardiologicznych będzie można powiedzieć coś więcej. Psiaki muszą obejrzeć lekarze specjaliści a do nich się trzeba zapiać i parę dni czekać. Więc musimy wszyscy wykazać cierpliwość.
U Yoko atak padaczki się na razie nie powtórzył - tyle wiemy.
A teraz znikam bo muszę trochę popracowac, późnym wieczorem zapraszamy na stronę - opiszemy co wiemy nowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Pikulska']Z serii ciekawostki natury:
Ile gremlinków mieści się w posłanku jedynce ? Odpowiedź brzmi 11.
Ile gremlinków mieści się na średnich kolanach ? 8 z czego ósmy jest na szczycie piramidki i wylizuje całą twarz.
[/quote]

no i się poryczałam :-( biedne malusińskie

ja nie mogę, ale podałam siostrze i ona wysłała jakiś grosik dla maluchów

Link to comment
Share on other sites

Póki trzymanie zwierząt w takich warunkach nie będzie surowo karane, póty takie fabryki bedą istniały. Skombinują sobie nowe psy i interes zacznie się kręcić od nowa. Jest zbyt, jest dochód. Nawet jak taka rozmnażalnia zapłaci jakąś grzywnę, to przecież zarobi o wiele więcej na szczeniakach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']widzialam allegro....tak wstrzasajace ze nie moglam wszystkich zdjec obejrzec :placz::placz:wysylam maila gdzie sie da
sama przeleje 50 zl w tym miesiacu[/quote]
Dziękujemy ślicznie.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze,

Postaram się pomóc, wpłacę za kilka dni trochę złotówek :shake:

Tak sobie myślę, że skoro te szkraby takie chore z głodu (między innymi oczywiście) to trzeba by im karme jednego rodzaju dostarczyc.
Więc może karmy w darach nie przekazywać, bo w efekcie zrobi się tego kilka gatunków i będzie klops :cool3:

Reportaż widziałam, w jego trakcie nie mogłam oddychać :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Kurcze,

Postaram się pomóc, wpłacę za kilka dni trochę złotówek :shake:

Tak sobie myślę, że skoro te szkraby takie chore z głodu (między innymi oczywiście) to trzeba by im karme jednego rodzaju dostarczyc.
Więc może karmy w darach nie przekazywać, bo w efekcie zrobi się tego kilka gatunków i będzie klops :cool3:

Reportaż widziałam, w jego trakcie nie mogłam oddychać :angryy:[/quote]
dziękujemy za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/mimi-czarna-szpakowata/21_mala.jpg[/IMG]Mimi jest łysa od spodu, być może niedawno karmiła; jest drobniutka waży niecałe 2 kg, jest wychudzona ale ogólnie wydaje się dość silna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...