Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

Allle uczta , Dziękujemy Anetkobuziak.gif ... tylko..  dlaczego? takie emocje,?ja ryczę! normalnie!/ jak zobaczyłam Dosię na tych zdjęciach!  Boziu, jak ona się szybko zmienia! Anetko Ty ją czarujesz.. serduszka2.gif  Anetko jaka radocha ,że ona może tak ... beztrosko.. szczęśliwie sobie biec....  Całuję Dosię ,tak w biegu! i ....lecę pouzupełniać wpłaty...

1111.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anica napisał:

Allle uczta , Dziękujemy Anetkobuziak.gif ... tylko..  dlaczego? takie emocje,?ja ryczę! normalnie!/ jak zobaczyłam Dosię na tych zdjęciach!  Boziu, jak ona się szybko zmienia! Anetko Ty ją czarujesz.. serduszka2.gif  Anetko jaka radocha ,że ona może tak ... beztrosko.. szczęśliwie sobie biec....  Całuję Dosię ,tak w biegu! i ....lecę pouzupełniać wpłaty...

1111.jpg

TAK, piękne zdjęcie. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Anecik napisał:

Dosia na pewno była psem domowym. Prawie pewnie wchodzi do domu, zna kanapę. Nie zalega na niej co prawda jak Hana, której NIC nie jest w stanie z kanapy ruszyć ale chwilę posiedzi. na koty na zewnątrz szczeka  ale domowego obwąchała i żadnej innej reakcji.

 

.... ale to przecież, jeszcze trudniej! zderzyć się ze schroniskową rzeczywistością :(    nigdy się już nie dowiemy, kto ją tak okrutnie potraktował!...chociaż jak dla mnie to chyba lepiej... czasem , ta krzywda tych zwierząt tak bardzo boli, ...tak bardzo ,że aż ... nie jest to do opisania :(  .. ja nie wiem ? co jestem zdolna zrobić takim ludziom??... napewno nic dobregozly.gif

 

14 godzin temu, Nesiowata napisał:

Podrzućcie mi nr konta.

lecę biegusiem  jupi.gif

i uzupełniam wpłaty, Ślicznie dziękujemy , kochane dziewczyny0059.gif

20 zł od ania75.

20 zł od alex260503

30 zł od P. Agnieszki - znajomej elik

30 zł od MikAga i Mikuśka

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję za zaproszenie. O Dosi wiem, że to cudo sunia!! Na pewno pomogę w ogłoszeniach, jak juz Dosia będzie gotowa do adopcji. 

Witaj u Dosiserduszka.gif   Cuuudo , sunia to jest prawda!   jakoś ,tak bardzo głęboko zapadła mi w serce!   ale jak słyszę to nie tylko mi iconwink.gif

Pięknego tygodnia ,życzę dla Wszystkich buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka cudna Dosia :)
Ktoś wyżej napisał, że trochę jak ogar polski... coś w tym jest... chociaż wersja zdecydowanie mniejsza ;)

Tysiu może skrobniesz w wolnej chwili tekścik dla Dosieńki? Niech nabiera mocy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anecik napisał:

Tysiu może skrobniesz w wolnej chwili tekścik dla Dosieńki? Niech nabiera mocy :)

A miałabyś chwilkę, aby zebrać najważniejsze informacje o Dosieńce... ja obecnie trochę zabiegana, pisze prace kontrolne i dyplomową, i czas mi się niewyobrażalnie skurczył.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A miałabyś chwilkę, aby zebrać najważniejsze informacje o Dosieńce... ja obecnie trochę zabiegana, pisze prace kontrolne i dyplomową, i czas mi się niewyobrażalnie skurczył.

Oczywiście.  Zbiorę w pigułce :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

A miałabyś chwilkę, aby zebrać najważniejsze informacje o Dosieńce... ja obecnie trochę zabiegana, pisze prace kontrolne i dyplomową, i czas mi się niewyobrażalnie skurczył.

Nooooo to kawał roboty przed Tobą Tysiu. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze, co tam dobrze, żeby bardzo dobrze poszło :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Nooooo to kawał roboty przed Tobą Tysiu. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze, co tam dobrze, żeby bardzo dobrze poszło :)

Dziękuję :) Przyda się, bo na razie brak motywacji... wracam zawsze taka zmęczona, że tylko kładę się spać ;).

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję :) Przyda się, bo na razie brak motywacji... wracam zawsze taka zmęczona, że tylko kładę się spać ;).

Tysiu, to musisz nieco odpuścić sobie dogo na pewien czas. Z resztą na pewno sama to wiesz :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka cudna Dosia :)
Ktoś wyżej napisał, że trochę jak ogar polski... coś w tym jest... chociaż wersja zdecydowanie mniejsza ;)

Cudna i z cudnym charakterem serduszka2.gif

38 minut temu, Anecik napisał:

Się uczę :)

DOSIAAAA.jpg.53d31afcac6b645d185df85935fd92ed.jpg

...i dobrze Ci idzieokok.gif

3 minuty temu, b-b napisał:

Dobre zdjęcia to podstawa ogłoszenia :)

.. i już któryś raz to słyszę!  chyba coś w tym musi byćoczko.gif

Link to comment
Share on other sites

Ciepło witamy ten mokry ,dzionekwave.gif Bogusiu ja widzę że u Anetki , ona szybko nabiera 'blasku'  ale nawet tam w schronisku, jak była tak... brudna , wystraszona, wiesz jak wyglądają psy ze schroniska... w jakiś dziwny ,sposób przyciągała ... do siebie! :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

Ciepło witamy ten mokry ,dzionekwave.gif Bogusiu ja widzę że u Anetki , ona szybko nabiera 'blasku'  ale nawet tam w schronisku, jak była tak... brudna , wystraszona, wiesz jak wyglądają psy ze schroniska... w jakiś dziwny ,sposób przyciągała ... do siebie! :)

Śliczna z niej sunia :) a co to będzie za jakiś czas? ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...